PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نصب پرينتر اچ پي 1005 در ويندوز سون

يوسفي رابر
03-04-2011, 08:12
سلام . سيستم عامل ويندوز سون نصب كردم اما پرينتر اچ پي 1005 بر روي اين سيستم نصب نميشود لطفا" راهنمايي بفرماييد.

saeed774
03-04-2011, 11:31
درایور پرینترتون قدیمی هست و توسط 7 شناسایی نمیشه
به لینک زیر برو و درایور ویستا رو دانلود کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه جواب نداد ویندوز رو آپدیت کن و در لیست Optimal آپدیت ها اگه درایور مربوطه پیدا شد نصبش کن و اگه پیدا نشد که ....

dada1236
29-10-2013, 12:38
سلام
به تمامی عزیزانی که این کانت رو می خونند من تازه ویندوز 7 نصب کردم و پرینترم هم 1005 hp هست بخدا به هردری که زدم بتونم چاپ بگیرم نتونستم برنامه نصب میشه ولی خطای عدم شناسائی میده
این انجمن سایت hp رو برام معرفی کرد ولی داخل این سایت برنامه 1005hp نبود
مسلمانان سه درد آمد به یکبار
ویندوز 7 پرینتر hp1005وکارزیاد :n30:
توروخدا کمکم کنید ممنون میشم کارم زیاده موندم خدا عوض خیر بهتون بده

Guidance
29-10-2013, 14:33
سلام
به تمامی عزیزانی که این کانت رو می خونند من تازه ویندوز 7 نصب کردم و پرینترم هم 1005 hp هست بخدا به هردری که زدم بتونم چاپ بگیرم نتونستم برنامه نصب میشه ولی خطای عدم شناسائی میده

از برنامه ی driverpack solution و یا driver magician استفاده کنید. داخل این برنامه ها یکسری از درایور ها هستش که میتونید استفاده کنید. یعنی بهتون میگه چه درایورهایی نیاز به نصب یا آپدیت داره؟ و آفلاین اونها رو نصب میکنه. استفاده کنید شاید درایور پرینتر شما هم داخلش باشه.

pa13
29-10-2013, 21:56
دوست عزیز به دیوایس منیجر ویندوز برید اونجا تو قسمت other device نام پرینترتون هست که احتمالا یه علامت سوال کنارش داره.روش راست کلیک کنید و update driver software رو بزن و تو پنجره باز شده اولی (update driver from internet( صبر کنید بعد از مدتی جستجو ودانلود اتوماتیک درایو ر رو نصب و آپدیت میکنه..:n01:

Abiii13
30-10-2013, 14:20
من هم دقیقا همین مشکل را با این پرینتر و ویندوز داشتم...
آخرش رفتم پرینتر را فروختم100تومن:n29:

amir.h.r.j
30-10-2013, 14:40
سلام

سلام من هم تا یه هفته پیش همین مشکلو داشتم ولی حلش کردم . اول از کنترل پنل uninstal a program رو بزن و همه درایور های مربوط به چاپگرو پاک کن . بعد از خود سایت hp درایور مخصوص ویندوز 7 یا ویستا (فرقی نداره) رو بگیر و نصب کن . بعد از کنترل پنل devices and printers رو انتخاب کن و مدلشو انتخاب کن . همین و بس .