PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش backup گیری و ریکاوری در ویندوز 7

D_z_z
02-04-2011, 18:41
سلام. من هر چی گشتم آموزشی در این باره پیدا نکردم! میخواستم ببینم میشه از ویندوز و درایوش و کلا برنامه هایی که نصب شده بک آپ گرفت و به جای تعویض ویندوز از RECOVERY استفاده کرد و همه چی مثل روز اولش شه؟؟؟؟

آخه من یادمه یه بار بکاپ گرفتم حدود 10 گیگ شد! بعد اون فایلو انتقال دادم جای دیگه ای! ولی دیگه او ریکاوری رو نمیشناسه و ارور میده!!

اگه آموزش بدین ممنون میشم

join me
02-04-2011, 20:51
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dew Drop
02-04-2011, 22:14
سلام

نحوه ی ایمیج گیری از پارتیشن هارد یا پارتیشن ویندوز 7

Hamid.dzh
04-04-2011, 11:09

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با توجه به این پست که لینکم دادید حالا این روشو توصیه میکنی یا با برنامه

Acronis True Image Home 2010

برنامه ای قدرتمند برای تهیه پشتیبان از اطلاعات هارد دیسک، سیستم عامل، Master boot و بازیابی آن در هنگام بروز نقض و از بین رفتن اطلاعات.

ممنونم جواب بدین

saeed_136915
08-04-2011, 18:46
بک آپ خود ویندوز کامل و مطمئن هست و توصیه میکنم از برنامه استفاده نکنید( از روی تجربه میگم)

matin_vv
08-04-2011, 20:54
بک آپ خود ویندوز کامل و مطمئن هست و توصیه میکنم از برنامه استفاده نکنید( از روی تجربه میگم)

دوست عزیز Acronis True Image Home یکی از قویترین و بهترین برنامه های موجود در بازار هست. من سالهاست دارم از این نرم افزار استفاده میکنم و چند بار به معنای واقعی کلمه نجاتم داده. بارها شده با ریکاوری خود ویندوز به نتیجه نرسیدم، ولی با این برنامه به راحتی آب خوردن ریکاوری رو انجام دادم.
توصیه میکنم حتماً Acronis True Image Home 2011 رو امتحان کنید تا به قدرت این نرم افزار در مقایسه با ریکاوری خود ویندوز پی ببرید.

atiimail
03-11-2011, 16:31
سلام

نحوه ی ایمیج گیری از پارتیشن هارد یا پارتیشن ویندوز 7

سلام
من تقریبا یک سال پیش از همین روش ایمیج گرفتم اما حالا که میخوام ریکاوری کنم اصلا این ایمیج رو نمی شناسه چطوری باید معرفی اش کنم؟

jafarian
03-11-2011, 16:40
سلام
من تقریبا یک سال پیش از همین روش ایمیج گرفتم اما حالا که میخوام ریکاوری کنم اصلا این ایمیج رو نمی شناسه چطوری باید معرفی اش کنم؟

واسه معرفی کردن ایمیج پست پایین ببینید بکارتون میاد درضمن شما بهتره از برنامه Acronis True Image Home Plus Pack استفاده کنید که ایکیج خودتون روی هر سیستمی بخواین میتونید نصب کنید:20:

dany_3p4u
06-11-2011, 19:33
سلام
چرا بخش ری استور پوینت ویندوز مواردی را که ما دستی ایجاد کردیم خودش به مرور با تغییرات حذف می کنه ؟!
آیا راهی هست که اینطور نشه؟ (البته امیدوارم پیشنهاد ندین که حجم و ظرفیتش را توی سیستم ببرم بالا که قبلی ها پاک نشه :دی)
اگه نه می تونید برنامه ایی معرفی کنید که فقط برای ایجاد ری استور پوینت استفاده شه؟
ممنون

jafarian
06-11-2011, 23:56
ازبرنامه System Restore Manager استفاده کنید :20:

dany_3p4u
07-11-2011, 00:37
نه دیگه نشد !
من تست کردم وقتی یک ری استور پوینت باهاش ساختم باز زد پاک کرد قدیمی ها رو !!!

dany_3p4u
07-11-2011, 01:23
آقا نشد، این مثله همون ری استور پوینت ویندوز می مونه، جدید ها را که خود ویندوز یا خودِ آدم ایجاد می کنه، قدیمی ها را پاک می کنه ...

_+++++_

این پیغام پاک شود، فکرکردم قبلی ارسال نشده .

jafarian
07-11-2011, 14:49
آقا نشد، این مثله همون ری استور پوینت ویندوز می مونه، جدید ها را که خود ویندوز یا خودِ آدم ایجاد می کنه، قدیمی ها را پاک می کنه ...

_+++++_

این پیغام پاک شود، فکرکردم قبلی ارسال نشده .

اون روشی که شما میخواین بک آپ بگیرین از system restore سیستم راهی وجود نداره واسش درضمن شما همین سیستم خودتون که بخواین restore کنید بهتره حداکثرابه دو هفته قبل restore کنید نه یکماه چون امکانش خیلی زیاده که سیستم بالا نیاد برای همین فایلهای داخل قسمت system restore شما اتومات پاک میشه بعد ازیک مدت چون بکارنمیاد کلا .