PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا این بخش از ویندوز هفت من ، خالی است؟

rhea
02-04-2011, 17:03
سلام

یک سوال : چرا این بخشی که در تصویر های ضمیمه گذاشته ام ، در ویندوز 7 من سفید است و اسم درایوها

...در آن ظاهر نمی شود؟ در حالیکه قبلا در xp از همین محل می توانستم به درایوها( پارتیشن ها و فولدرها)

دسترسی داشته باشم !

ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

join me
02-04-2011, 18:28
میخواین اونجا چی ظاهر شه ؟ برای ما هم همینطوریه !

rhea
02-04-2011, 19:48
میخواین اونجا چی ظاهر شه ؟ برای ما هم همینطوریه !

در ایکس پی ، که اسم پارتیشنها و فولدرها هم در آنجا ظاهر می شود ، که می توان مثلا از آنجا هم به درایو C

یا D دسترسی پیدا کرد و این درایوها را باز کرد ، آیا در سون هم یه نحوی اینکار امکان پذیر است و قاعدتا باید انجام

شود وگرنه کلا نباید آن بخش خالی ظاهر می شد !

.

Dew Drop
02-04-2011, 22:07
سلام
این قسمت برای نشون دادن ادرسهای تایپ شده تو این قسمت هست...
اگه براتون خیلی مهمه یه بار خودتون تو اون قسمت آدرس های مورد نظر رو تایپ کنید که از این طریق بشون دسترسی داشته باشین.
در ضمن تو قسمت سمت چپ صفحه می تونید این کار رو انجام بدید و به درایوها و پوشه های داخلش دسترسی داشته باشین.

rhea
02-04-2011, 23:13
سلام
این قسمت برای نشون دادن ادرسهای تایپ شده تو این قسمت هست...
اگه براتون خیلی مهمه یه بار خودتون تو اون قسمت آدرس های مورد نظر رو تایپ کنید که از این طریق بشون دسترسی داشته باشین.
در ضمن تو قسمت سمت چپ صفحه می تونید این کار رو انجام بدید و به درایوها و پوشه های داخلش دسترسی داشته باشین.

سلام

قسمت سمت چپ را که می دانم ، ولیکن چون به شیوه xp عادت داشتم ، این سوال را کردم !

ممنون، این کار را کردم که درست شد و اسامی پارتیشن ها را در خود نگاه داشت ، حالا باید یک بار ریستارت کنم تا ببینم این حالت دائمی است یا نه ، باز هم ممنون،