PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا رفتن cpu usage هنگام log off

esf-kh
02-04-2011, 12:45
با درود .

مادربردم گيگابايت 770t-usb3 هست و سي پي يو phenome II 550 و دو رم 2 گيگ ژل نصبه . پاورم هم 550 گرين هست . کارت گرافيک ATI 4550 1G همه درايورها را نصب و بايوس هم آپديت است . ويندوزم هم سون 32 بيتي هست . ويندوزي که به اسم MSDN شناخته مي‌شه و سرويس پک يک آن را هم از مايکروسافت دانلود کرده‌ام و با لودر DAZ کرک کردم . اما مشکل :

موقعي که ويندوز رو LOCK مي‌کنم يا هنگامي که LOG OFF مي‌کنم ، گه گداري دور فن سي پي يو بالا مي‌ره . کلا سيستم سر و صدا داري هست به خصوص که شب‌ها ميزارم رو دانلود . نمي‌دونم به چه علت موقع log off سرعت فن بالا مي‌ره و همين که از log off در ميام سرعت فن پايين تر مياد . دماي سي پي يو رو با يک فن کولر مستر پايين نگه داشتم . مشکل ديگه اي که وجود داره اين هست که وقتي مي‌خوام switch user کنم توي صفحه آبي مرگ ميره و سيستم ري استارت ميشه . اگر ممکن هست راهنمايي فرماييد

EXTREME
02-04-2011, 13:04
اول از همه ویندوز رو عوض کنید و اسکن ویروس بکنید
درایورهای سیستم باید همه نصب باشند چون درایوری نصب نباشه باعث ایجاد تداخل سخت افزاری میشه
کم بودن حافظه مجازی باعث این مشکل میشه
دمای سی پی یو ی شما درحالت عادی بالاست بنابراین خمیر سیلیکون بزنید
بالا بودن دمای قطعات میتونه باعث مشکل صفحه ی آبی بشه
صفحه ی آبی علتهای دیگه ای هم داره مثل خرابی رم و اسلات حافظه و هارد و ضعیف بودن پاور
این موارد برای صفحه ی آبی بود
در حالت تک رم مجددا سیستم رو چک کنید و جای رم هارو عوض کنید

esf-kh
02-04-2011, 13:19
درود .

دماي سي پي يو الان 37 درجه هست . دماي هارد 35 درجه و دماي کارت گرافيک 48
از نظر ويروس چک کردم مشکلي نبود . در مورد درايور دقيقا مطمئن نيستم چون هنگام بالا اومدن ويندوز تصوير دسکتاپ چندتا سايه سايه ميزنه نمي‌دونم مال درايور هست ؟ آخرين درايور رو از سايت amd نصب کردم و نرم‌افزارهاي تست درايور تاييد مي‌کنند که جديدترين درايور نصب هست . در مورد پاور نمي‌تونم 100 درصد مطمئن باشم . همه قطعات سيستمم عوض شده الي پاور . نمي‌دونم از کجا بفهمم مشکل از پاور هست يا نه ؟ بنظرم با تعويض پاور . رم‌ها رو با سي دي بوت memtest چک کردم مشکلي رو نشون نداد . فقط چيزي که الان به ذهنم مي‌رسه اين هست که اين مشکلات بيشتر وقتي خودش رو نشون داد که سرويس پک يک رو نصب کردم . نمي‌دونم ربطي به سرويس پک داره ؟ همچنين برنامه vmware worksatiom نصبه . کسي مي‌گفت مي‌تونه از مشکلات شبکه‌اي باشه ( البته با حذف فرنامه و همچنين خارج کردن کارت شبکه مشکل رفع نشد )

EXTREME
02-04-2011, 13:22
اگه از موقعی که اینکارو کردید این اتقاق افتاده ممکنه از ویندوز باشه یک ویندوز نصب کنید و ببیند باز هم اینطور میشه یا نه
فکر کنم مشکل شما با این اوصاف نرم افزاری باشه