PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : vivaz pro , vivaz , xperia کدام ؟

Gam3r
01-04-2011, 11:09
ســــلام دوستان عزیز ...

یک گوشی کیبورد دار میخواستم ، بین این 3 تا کدوم یک رو پیشنهاد میکنید ؟ چرا ؟

.:PAR3A:.
01-04-2011, 11:24
بین اینا فقط ویواز پرو کیبورد دارن :دی
ایکسپریا هم بگین چه مدلیش مد نظرتونه...

Gam3r
01-04-2011, 11:40
ئه ؟ :دی

فرقی نمیکنه ، کلا xperia باشه !!! :دی

Zalamen
01-04-2011, 12:05
یه کم صبر کن Xperia Pro وارد بازار بشه.الان تنها Xperia ه کیبورد دار Mini Pro هست که خب خیلی کوچیکه.

Gam3r
01-04-2011, 12:23
باشه صبر میکنم ... !! :دی

میگم ، من الان W508 دارم ، خواستم برای گوشی قفل بزارم گفت اول باید old pass رو بدی ، اما من تا حالا قفل نذاشته بودم ، old pass هم ندارم !! باید چیکار کنم ... ؟

khelane
01-04-2011, 12:50
وایسا یه اکسپریا ارک بخر خیلی عالیه و نازک هم هست

01-04-2011, 12:51
ایشون کیبورد دار می خوان ، آرک هم یه مقدار الکی گرونه بیشتر به خاطر خوشگلی و دیزاینش قیمت داره...
اگه می تونین صبر کنین تا ایکسپریا پرو بگیرین ، چون بهترین چویس خواهد بود... البته اگه می تونین بگین یکی از خارج براتون بیاره ، چون توی ایران بیاد ، تا یکی دو ماه اول شاید 200-300 تومن بالاتر باشه...

rameshk
01-04-2011, 12:56
باشه صبر میکنم ... !! :دی

میگم ، من الان W508 دارم ، خواستم برای گوشی قفل بزارم گفت اول باید old pass رو بدی ، اما من تا حالا قفل نذاشته بودم ، old pass هم ندارم !! باید چیکار کنم ... ؟
code:
0000

Gam3r
01-04-2011, 13:10
وایسا یه اکسپریا ارک بخر خیلی عالیه و نازک هم هست

ایشون کیبورد دار می خوان ، آرک هم یه مقدار الکی گرونه بیشتر به خاطر خوشگلی و دیزاینش قیمت داره...
اگه می تونین صبر کنین تا ایکسپریا پرو بگیرین ، چون بهترین چویس خواهد بود... البته اگه می تونین بگین یکی از خارج براتون بیاره ، چون توی ایران بیاد ، تا یکی دو ماه اول شاید 200-300 تومن بالاتر باشه...

vivaz pro خوب نیست ؟ آخه من از ظاهرش خوشم اومده ...

code:
0000

خیلی ممنون عزیز

گوشی من تاشو هست ، این کد رو دادم به عنوان old pass ، کد جدید رو هم دادم و security رو on کردم ، با این حال باز هم وقتی گوشی رو تا میکنم ، بعد دوباره باز میکنم ، قفلی چیزی نمیخواد ...
راهی هست گوشی رو قفل کرد ؟
اصلا این security برای چیه وقتی کار نمیکنه ؟!

HEGMATANEH
01-04-2011, 13:28
سلام دوست عزیز
ویواز فقط ظاهر قشنگی داره ولی از نظر سیستم عاملی از خانواده ایکس پریا کم میاره و نرم افزارای آندروید حرفه ایتر است

Gam3r
01-04-2011, 13:55
سلام دوست عزیز
ویواز فقط ظاهر قشنگی داره ولی از نظر سیستم عاملی از خانواده ایکس پریا کم میاره و نرم افزارای آندروید حرفه ایتر است

اینا که گفتی زیر دیپلم بگو بفهمیــــم !! :31:

سیستم عامل یعنی چــی ؟! یعنی بازی و برنامه توش بالا نمـــیاد ؟!
الان ویواز دوربین 5 داره ، خــوب نیست ؟
یا مثـــلا کیبورد داره که برای SMS نوشـــتن راحته ...

Zalamen
01-04-2011, 15:19
اینا که گفتی زیر دیپلم بگو بفهمیــــم !! :31:

سیستم عامل یعنی چــی ؟! یعنی بازی و برنامه توش بالا نمـــیاد ؟!
الان ویواز دوربین 5 داره ، خــوب نیست ؟
یا مثـــلا کیبورد داره که برای SMS نوشـــتن راحته ...

سیستم عامل مثل ویندوز.:31:گوشی ها هم سیستم عامل دارن و این سیستم عامل ها نرم افزار های مخصوص به خودشون رو دارن.سیستم عامل ویواز ورژن قدیمی Symbian هست که ار رده خارج شده در حالی که Xperia Pro آندروید داره که از نظر تعداد نرم افزار در مکان دومه با بیش از 200 هزار تا به نظرم.از نظر قدرت و کیفیت صفحه هم Xperia Pro بهتره.البته قیمتش هم بالاتره.

01-04-2011, 15:27
محمد جان (درس گفتم :دی؟؟؟) سیستم عامل در حقیقت نرم افزاریه که از لحظه ای که گوشی رو روشن می کنین تا وقتی که خاموشش می کنین در حال اجرائه...
تمام کارای گوشی در محیط سیستم عامل انجام می شه... محیط گوشی در واقع محیط سیستم عامله...
محبوب ترین و پر برنامه ترین سیستم عامل ها ، اندروید گوگل و iOS اپل هستن...
سیستم عامل ویواز ، سیمبینه ، که دوران قدرتش به پایان رسیده ، و اصلا قابل قیاس با اندروید نیست...
ایکسپریا پرو ، یک گوشی تحت اندروید ، با دوربین 8 مگا ، و با ظاهری شبیه به ویواز پرو ، از هر لحاظ یک گوشی ایده آل برای شرایط شما محسوب می شه... مخصوصا اینکه گوشی جدیدیه و پرستیژ بالایی داره...
همچنین مشخصات سخت افزاری ایکسپریا پرو خیلی بالاتر از ویواز پروئه...
کلا از هر فاکتور که نگاه کنین ، خرید ویواز پرو منطقی نیس... ایکسپریا پرو هم حدودای یکی دو هفته دیگه توی بازارای جهانی ریلیز میشه... اگه آشنایی خارج ایران دارین می تونین بگین بخرن و واستون پست کنن... چون توی ایران 200-300 تومن می کشن روش :دی

Scud_MD2
01-04-2011, 15:41
دوست عزيز به نظر من صبر كن Xperia Neo بياد

01-04-2011, 15:50
=(( یکی می گه آرک یکی دیگه هم میگه نئو :دی
این دو تا هیچ کدومشون کیبورد QWERTY ندارن...

Scud_MD2
01-04-2011, 17:43
اگه كيبورد دار مي خواي فكر كنم Motorola Milestone 2 بهترين گزينه باشه

Zalamen
01-04-2011, 18:36
اگه كيبورد دار مي خواي فكر كنم Motorola Milestone 2 بهترين گزينه باشه

نسبت به ارزشش گرونه تو ایران.

Gam3r
01-04-2011, 18:49
سیستم عامل مثل ویندوز.:31:گوشی ها هم سیستم عامل دارن و این سیستم عامل ها نرم افزار های مخصوص به خودشون رو دارن.سیستم عامل ویواز ورژن قدیمی Symbian هست که ار رده خارج شده در حالی که Xperia Pro آندروید داره که از نظر تعداد نرم افزار در مکان دومه با بیش از 200 هزار تا به نظرم.از نظر قدرت و کیفیت صفحه هم Xperia Pro بهتره.البته قیمتش هم بالاتره.

منظور من ویواز نیست ! منظورم ویواز پرو هست ... ویواز پرو هم ورژن قدیم Symbian رو داره ؟
یعنی امکانش هست که فایل های جاوا بهش نخوره ؟
چون من نوکیا هم که داشتم ، فقط بازیهای جاوا میریختم توش ...

محمد جان (درس گفتم :دی؟؟؟)

آفرین ... 20 امتیاز برای تو به خاطر حدس درستت ... :دی

سیستم عامل در حقیقت نرم افزاریه که از لحظه ای که گوشی رو روشن می کنین تا وقتی که خاموشش می کنین در حال اجرائه...
تمام کارای گوشی در محیط سیستم عامل انجام می شه... محیط گوشی در واقع محیط سیستم عامله...
محبوب ترین و پر برنامه ترین سیستم عامل ها ، اندروید گوگل و iOS اپل هستن...
سیستم عامل ویواز ، سیمبینه ، که دوران قدرتش به پایان رسیده ، و اصلا قابل قیاس با اندروید نیست...
ایکسپریا پرو ، یک گوشی تحت اندروید ، با دوربین 8 مگا ، و با ظاهری شبیه به ویواز پرو ، از هر لحاظ یک گوشی ایده آل برای شرایط شما محسوب می شه... مخصوصا اینکه گوشی جدیدیه و پرستیژ بالایی داره...
همچنین مشخصات سخت افزاری ایکسپریا پرو خیلی بالاتر از ویواز پروئه...
کلا از هر فاکتور که نگاه کنین ، خرید ویواز پرو منطقی نیس... ایکسپریا پرو هم حدودای یکی دو هفته دیگه توی بازارای جهانی ریلیز میشه... اگه آشنایی خارج ایران دارین می تونین بگین بخرن و واستون پست کنن... چون توی ایران 200-300 تومن می کشن روش :دی

آقا سیستم میستم عامل غیر عامل رو ولش کن !! :دی آخه سیستم عامل هم اسمه ؟ حداقل موقع ترجمه ی این لغت یه چیز درست و حسابی تر ترجمه میکردین !! :دی سیستم عامل هم شد کلمه ؟ :دی

+

این ایکسپریا پرو مثل اینکه چشمم رو گرفت ... حالا قیمتش چقدر میشه ؟ بیشتر از 50 تومن ندارما !! :دی

این دو تا هیچ کدومشون کیبورد QWERTY ندارن...

این کیبوردی که گفتی چیه ؟ خوردنیه ؟ :دی

دوست عزيز به نظر من صبر كن Xperia Neo بياد

=(( یکی می گه آرک یکی دیگه هم میگه نئو

اصلا ولش کنین 1200 میگیرم !! :دی

++++

دست تمام دوستانی که کمک میکنند درد نکنه ...
اگه میشه قیمت ایکسپریا پرو رو هم بگید ... ببینم وسع مالیم میرسه یا نه !
+
دوستانی که سونی اریکسون تاشو مثل W508 دارند ، یا با همچین گوشی هایی کار کردند ، میدونند که چیجوری میشه برای این نوع گوشی ها قفل گذاشت ؟
اصلا برنامه ای در این زمینه هست ؟

تشکر از همه ... :11:

01-04-2011, 19:01
واللا من دقیقا قیمت نمی دونم... ایکسپریا پرو هنوز ریلیز هم نشده... احتمالا باید حدودای 500 تا 600 باشه...
سیستم عامل همون Operating System اجنبیاس :دی
QWERTY هم به اون کیبوردایی می گن که عین کیبورد کامپیوتره ، یعنی کاراکتراش جدا جدان...

Scud_MD2
01-04-2011, 20:29
اگه براي شما سيستم عامل مهم نيست بهتره همون Vivaz Pro رو بخريد

Gam3r
01-04-2011, 20:58
واللا من دقیقا قیمت نمی دونم... ایکسپریا پرو هنوز ریلیز هم نشده... احتمالا باید حدودای 500 تا 600 باشه...
سیستم عامل همون Operating System اجنبیاس :دی
QWERTY هم به اون کیبوردایی می گن که عین کیبورد کامپیوتره ، یعنی کاراکتراش جدا جدان...

آخه کیبورد یه سره هم هست ؟ :دی

+

قیمتش چقدر کمه ... :دی

اگه براي شما سيستم عامل مهم نيست بهتره همون Vivaz Pro رو بخريد

ویواز پرو میتونه تمامی برنامه ها و بازیهای جاوا رو اجرا کنه ؟

Scud_MD2
01-04-2011, 21:16
تمامشو خبر ندارم ولي بيشترشو ساپورت ميكنه

01-04-2011, 23:34
فکر نکنم کامل ساپورت کنه...
فکر کنم با یه نرم افزار واسطه ولی بشه...
ویواز پرستیژش صد سال به ایکسپریا نمی رسه... و همچنین اگه نرم افزار و بازی واست مهمه ایکسپریا خیییییییلییییییی بهتره...

Gam3r
02-04-2011, 12:17
فکر نکنم کامل ساپورت کنه...
فکر کنم با یه نرم افزار واسطه ولی بشه...
ویواز پرستیژش صد سال به ایکسپریا نمی رسه... و همچنین اگه نرم افزار و بازی واست مهمه ایکسپریا خیییییییلییییییی بهتره...

مگه ایکسپریا پرو چیجوری هست که انقدر تعریفش رو میکنید ؟
ظاهرش چقدر فرق داره با ویواز پرو ؟

maziarzar
02-04-2011, 12:43
کوچیکتره ولی قطورتره
اندروید هم هست

Gam3r
02-04-2011, 15:03
ویواز پرستیژش صد سال به ایکسپریا نمی رسه

ایکسپریا پرو ( اون چیزی که شما میگید ) :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویواز پرو ( اون چیزی که من میگم !! )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من که زیاد با هم فرقی ندارند ... برای چی میگید پرستیژ ایکسپریا خیلی بیشتره ؟
+
من موبایلی میخوام که محیط متنوع و باحالی داشته باشه ! + نصب برنامه ها مثل e-book و بازی توش راحت باشه و اکثر بازیهای جاوا رو ساپورت کنه ...
من خودم الان W508 دارم که تاپیکش توی این فروم به 5 صفحه هم نمیرسه ، اکثر بازیهای جاوا و برنامه های جاوا به راحتی روش اجرا شدن ... 1 سالی ازش استفاده کردم ولی الان دیگه دل زده شدم ... چون تاشو هم هست یکم زود دلزده شدم ! + اینکه زیاد مسیج میدم ، گوشی کیبورد دار برام خیلی راحت تر هست ...
برای من یک گوشی در حد و اندازه ی W508 باشه که فقط بشه e-book روش نصب کرد و چند تا بازی جاوا ریخت و موسیقی گوش داد کافیه !
امکانات اضافی نیاری ندارم ...

+

ویواز پرو کیفیت پخش موسیقی ، رادیو ، اینترنت ، عکس برداری و فیلم برداریش عالی هست ؟
اینها فاکتور های مهم من هستند !

02-04-2011, 18:43
وقتی ایکسپریا پرو داشته باشی ، خیلی بیشتر از بازیای جاوا رو داری :دی بازیای اندروید یوهاهاها :دی
بعدشم جاوا بازی کردن توی مونیتورای اینطوری اصلا حال نمیده... حتی اگه ساپورت کنه...
از هر لحاظ هم که گفتی ایکسپریا پرو بهتره...
ویواز رو چند هفته پیش رفیقم خرید (البته نه پرو)... خیلی پشیمونه...
پرستیژ هم به هر حال گوشی که یه ماهه اومدی بگیری دستت (البته اینو واسه یه ماه دیگه می گم چون هنوز نیومده :دی) خیلی کلاسش بیشتره تا گوشی که یکی دو سال پیش اومده و چشما میشناسنش :دی
یه سری نکات هم حسش نبود وی ام کردم :دی بخونش بعدا :دی

Gam3r
02-04-2011, 19:21
دوستان دیگه هم بگن لطفا ...

این یارو همش گیر داده به ایکسپریا پرو ، دهن مارو سرویس کرده !! اصلا انگار نافش رو با ایسکپریا پرو بریدن !! از این هرچی سوال بپرسیم میگه ایکسپریا پرو !! :دی

Scud_MD2
03-04-2011, 15:05
Vivaz Pro از نظر عكسبرداري كيفيت خوبي داره و از نظر فيلم برداري هم كه با كيفيت HD فيلم ميگيره
ولي از جمله ايراداتي كه داره صداي ضعيف اسپيكر گوشي است كه در كل چندان صداي خوب و بلندي نداره
اگر بخواييم ويواز پرو رو با اكسپريا پرو مقايسه كنيم خوب اكسپريا پرو بهتره ولي هنوز وارد نشده و همچنين احتمال ميره كه قيمتش 450 تومن به بالا باشه اگه با بودجه شما مطابقت داره بهتره وايسي تا Xperia Pro وارد بشه.

Gam3r
03-04-2011, 16:07
نه بودجه ام نمیرسه ایکسپریا پرو بگیرم ...

+

پ ن : تا 300-350 ، گوشی کیبورد دار با سیستم عامل آندروید وجود نداره ؟

03-04-2011, 17:04
اینو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تمام گوشیای اندروید با کیبورد زیر 400 دلار...
این مایلستون 2 خیلی ردیفه ، بگرد ببین با چه قیمتی پیداش می کنی...

Scud_MD2
03-04-2011, 17:31
اینو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتمام گوشیای اندروید با کیبورد زیر 400 دلار...

مايلستون 2 كه قيمتش 500 به بالاست

Gam3r
03-04-2011, 19:55
اینو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تمام گوشیای اندروید با کیبورد زیر 400 دلار...

چقدر خوشکله ...

مايلستون 2 كه قيمتش 500 به بالاست

2 ـش قیمتش توی gsm نبود ، اما 1 ـش بود 500

03-04-2011, 20:04
جی اس امو بیخیال ، چرت گویی می نماید :دی
500 واس 1ــش که خیییلی زیاده... گمان نکنم این حدودا باشه...
1ـــش فک کنم خوب باشه...
تو اون لیست بازم هست... یه سامسونگ بود فک کنم 551... اونم ببین بد نیس...

Gam3r
03-04-2011, 20:07
من از مایلستون 2 خوشم اومده ...

قیمت دقیقش رو چیجوری میشه بدست آورد ؟ شما دارین ؟ :دی

maziarzar
03-04-2011, 20:25
480 من قیمت دارم

Gam3r
03-04-2011, 20:43
پس ولش کن خیلی گرونه ... !! پیشنهـــاد بعدی ؟! :دی

03-04-2011, 21:11
مایلستون 1 بد نیس فک کنم...
بیخیال ، یه 100 تومن یه جوری جور کن همون مایلستون 2 رو بگیر :دی آخه هم سی پی یوش خوبه هم جی پی یوش هم QWERTY داره...

Gam3r
03-04-2011, 21:29
نه اصلا همون ویواز پرو رو میگیرم !!! :دی

03-04-2011, 21:35
این Galaxy 551 سامی هم خوبه ها :دی یه نیگایی بنداز... ولی مشخصاتش اون قد شاخ نیس ، یعنی نسبت به مایلستون 2 و ایکسپریا پرو شاخ نیس :دی

Gam3r
03-04-2011, 21:38
نه میخوام ویواز پرو بگیرم !! :دی

تو پول میدی ایکسپریا پرو بخرم ؟!! :دی

maziarzar
04-04-2011, 17:39
این Galaxy 551 سامی هم خوبه ها :دی یه نیگایی بنداز... ولی مشخصاتش اون قد شاخ نیس ، یعنی نسبت به مایلستون 2 و ایکسپریا پرو شاخ نیس :دی

این کجا وان کجا