PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویندوز 7

BEBETO1
01-04-2011, 06:31
با سلام
من دیروز یه کامپیوتر ALL IN ON MSI 2220 HIFI خریدم؟
این مشخصات سیستم هست؟؟؟

MICRO-STAR INTL CO.LTD
4.8 WINDOWS EXPERIENCE INDEX
INTEL(R) CORE(TM)2 DUO CPU T6600 @2.20GHZ 2.20 GHZ
4.00 GB
32-BIT OPERATING SYSTEM
TOUCH INPUT AVALABLE WITH 2 TOUCH POINTS

حالا چندسوال دارم؟؟سیستم به روز هست یا نه؟؟
من بخوام این سیستم رو به 64 بیت تبدیل کنم باید چیکار بکنم؟؟
در ضمن من نمیتونم برنامه DONNET3.5 رو نصب کنم؟؟؟جرا؟؟
کمک؟؟

hosseinriasati
01-04-2011, 06:51
سلام
به روز بودنش بد نیست. خوبه! خوب بستگی داره چند پول دادین
هیچی. باید ویندوز سون 64 بیتی نصب کنین. و بعدش هم درایورهای 64 بیتی!
دات نت چه پیغامی میده؟ حواستون باشه که دات نت هم از اون دسته از برنامه هایی هست که 32 بیت و 64 بیتشون با هم فرق داره و باید متناسب با ویندوز نصب کنین

firefox7
01-04-2011, 07:36
میخواهم ویندوز مکینتاش در سیستمم نصب کنم
کسی هست که در این مورد اطلاعاتی داشته باشه و بتونه راهنماییم کنه؟

ebicross
01-04-2011, 07:43
MS .Net ورژن 3.5 بطور پیشفرض روی ویندوز 7 نصبه.
در ضمن شما مطمئنید که این سیستم ویندوزش 64 بیت نیست؟ یعنی چک کنید شاید 64 بیت باشه.
آخه روی اینها یک ویندوز Home Premium اورجینال نصبه و حیفه که ویندوز کرک شده روش بریزید.

در کل سیستم خوبیه ولی گرافیکش فکر میکنم nVidia ion 256MB باشه که خب یکم ضعیفه.

میخواهم ویندوز مکینتاش در سیستمم نصب کنم
کسی هست که در این مورد اطلاعاتی داشته باشه و بتونه راهنماییم کنه؟

روی همین سیستمهای All in One یا نه سوال شما فرق میکنه؟!
روی اینها بهتره نصب نشه چون Recomend شده که حتما Windows 7 نصب باشه.
اما اگر میخواین مکینتاش نصب کنید (مکینتاش یک ویندوز نیست؛ ویندوز محصول مایکروسافت و مکینتاش محصول Apple هست) باید ورژن هـک شده اون یعنی هکینتاش رو تهیه و نصب کنید.
توجه کنید فایل سیستمهای مک با ویندوز فرق داره و اگر پارتیشنها به فایل سیستم مک تبدیل بشن دیگه ویندوز اونها رو باز نمیکنه و تنها راه فرمت کردنشونه.
یعنی اول مطمئن بشید که میخواین مک نصب کنید، بعد درایورها رو دانلود و بعد اقدام به نصب کنید.
اطلاعات بیشتر رو از کسانیکه مک نصب کردند در انجمنهای دیگه (بخصوص انجمن لینوکس) بپرسید.

BEBETO1
02-04-2011, 05:39
ویندوزش 32 هست؟؟
من این سیستم رو1200000 خریدم؟؟؟؟
درضمن گرافیکش هم 256 هست؟؟و لی TV TUNER داره؟؟؟

من یه نرم افزار دارم که برای نصب احتیاج به .NET داره؟؟؟که چک کردم روی سیستم نصب هست؟؟؟
ولی وقتی فایل ساخت SQL رو میزنم جواب نمیده؟؟؟نرم افزار اول باید یه فایل لیسانس بسازه؟؟که اصلا باز نمیشه؟؟
یعنی اصلا برنامه نصب اجرا نمیشه؟؟؟؟

ebicross
02-04-2011, 18:00
خب ویندوزش در هر صورت اورجیناله و بهتره عوضش نکنید. مگر اینکه رمش رو ارتقا دادین که البته فکر نمیکنم کار راحتی باشه.
بله شما قیمت یک کامپیوتر خوب رو برای این All in one دادین که البته خرید خوبیه ولی با این پول PC حداقل 2 برابر قویتر و لپتاب توی همین رنج میتونستید بخرید. یعنی از این پول شما حدود 400 هزار تومانش خرج ظاهر این وسیله شده که این مقدار در PCها حدود 70 هزار تومان میشه.
احتمالا نرم افزار شما با ویندوز 7 سازگاری نداره و یا با ورژن .Net ویندوز 7 سازگاری نداره.
شما میتونید از طریق Windows Update ورژن جدیدتر .Net رو به صورت آپدیت نصب کنید. البته قبلش باید در تنظیمات آپدیت گزینه ی مخصوص آپدیت کردن نرم افزارهای مایکروسافت رو روشن کنید.

در ضمن اون علامت سوالها خیلی آدم رو گیج میکنه توی پستتون! :46:

BEBETO1
02-04-2011, 21:21
میشه دقیقا بگید برای آپدیت کجا بریم.