PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در شبکه کردن سون و xp !!

hossein1111
01-04-2011, 01:11
سلام
من پی سی (ویندوز xp ) رو از طریق روتر linksys با لپتاپم (سون) شبکه کردم و از طریق لپتاپ به اطلاعات شیر شده پی سی دسترسی کامل داشتم و بدون هیچ مشکلی، تا اینکه برای یوزر هام پسورد گذاشتم و وقتی می خوام از لپ تاپ کانکت شم این ارور رو میده

\\user\fun is not accessible. you might not have permission to use this network resource.contact ... Not enough server storage is available to process this command.

همه چی به ظاهر درسته یعنی اسم پی سی تو نتورک لپتاپ میاد فایل جدید شیر میکنم اضافه میشه و همدیگه رو پینگ میکنن و ...
homegroup ها هم اسمن تنظیماتم روی سون انجام شده ، نام یوزر هایکی نبود ولی یکیش کردم ، پسوردم برداشتم ولی درست نشد !!

دیگه نمیدونم باید چیکار کنم ، یهو اینجوری شد آخه !!

ممنون میشم هر نظری دارین بگین

hosseinriasati
01-04-2011, 06:43
سلام
من پی سی (ویندوز xp ) رو از طریق روتر linksys با لپتاپم (سون) شبکه کردم و از طریق لپتاپ به اطلاعات شیر شده پی سی دسترسی کامل داشتم و بدون هیچ مشکلی، تا اینکه برای یوزر هام پسورد گذاشتم و وقتی می خوام از لپ تاپ کانکت شم این ارور رو میده

\\user\fun is not accessible. you might not have permission to use this network resource.contact ... Not enough server storage is available to process this command.

همه چی به ظاهر درسته یعنی اسم پی سی تو نتورک لپتاپ میاد فایل جدید شیر میکنم اضافه میشه و همدیگه رو پینگ میکنن و ...
homegroup ها هم اسمن تنظیماتم روی سون انجام شده ، نام یوزر هایکی نبود ولی یکیش کردم ، پسوردم برداشتم ولی درست نشد !!

اسم Username ها نباید مثل هم باشه
توی Explorer آی پی اون یکی دستگاه رو بدین، بعدش Username و Password ازتون می خواد. بزنین فایل ها رو می بینین

hossein1111
02-04-2011, 09:58
اسم Username ها نباید مثل هم باشه
توی Explorer آی پی اون یکی دستگاه رو بدین، بعدش Username و Password ازتون می خواد. بزنین فایل ها رو می بینین

مشکل از اسم یوزر ها نیست ، اونجوریشم امتحان کردم،

هیچکی نمیدونه یعنی ؟

nitro
02-04-2011, 10:17
روتر رو ریست کن
از سیستم ها جداش کن
اسم سیستم ها و IP ها رو عوض کن و مجدد وصل کن و روتر رو روشن کن
اینجا رو هم مطالعه کن :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin750
18-07-2011, 13:38
روتر رو ریست کن
از سیستم ها جداش کن
اسم سیستم ها و IP ها رو عوض کن و مجدد وصل کن و روتر رو روشن کن
اینجا رو هم مطالعه کن :
واسه من هم همین ارور رو میده
همه این مراحل رو که شما گفتید انجام دادم ولی نشد.
از xp به 7 دسترسی دارم ولی برعکس نه.
جالب اینکه از توی view workgroup ، ایکس پی هم خودش رو باز نمیکنه همون ارور رو میده.

amin750
19-07-2011, 10:50
با عنایت به کمک دوستان مشکل با ور رفتن با کلید ریجستری حل شد!!

XDbit68
25-07-2011, 17:54
با عنایت به کمک دوستان مشکل با ور رفتن با کلید ریجستری حل شد!!
من هم همین مشکل رو دارم. یعنی چه جوری حل شد؟ بیشتر توضیح بدین لطفا....

mamsana
27-07-2011, 08:53
راه این مشکل پیدا نشد؟!
منم این مشکل رو دارم!!!!!

XDbit68
29-07-2011, 19:48
مثل اینکه کسی بلد نیست یا نمی خواد بگه .
اصولا ایرانی جماعت با فرهنگ sharing مشکل داره .متاسفم.

Amir Varasteh
29-07-2011, 20:03
مثل اینکه کسی بلد نیست یا نمی خواد بگه .
اصولا ایرانی جماعت با فرهنگ sharing مشکل داره .متاسفم.
دوست من کسی اینجا وظیفه ای نداره که به کسی جواب بده و مطمئن باش کسی که اینجا عضو شده برای این عضو شده که هم خودش به دیگران اطلاعات بده و هم اینکه از اطلاعات بقیه استفاده کنه.

بنابراین اینطوری نگو که فرهنگ و ... :46:

خب حالا یه سر به لینک زیر بزن:

mamsana
30-07-2011, 15:59
الان من سرورم ویندوز xp هست!
با یه کامپیوتر دیگه که ویندوز 7 داره بهش متصل شدم!
پوشه هایی که everyone هست رو نشون میده!
ولی پوشه هایی که مختص به خودم تنظیم شده رو پرمیشن میگیره و باز نمیکنهههههههه!یوزر و پس هم درسته رو جفتشون!
کلافه شدم دیگه!
کسی نیست!؟
ممنون میشم!

ehsan_sabet62
08-08-2011, 14:57
راه این مشکل پیدا نشد؟!
منم این مشکل رو دارم!!!!!
البته یه احتمال کوچیک هم هست و ممکنه از این باشه و اون اینه که وقتی سیستم از شما یوزر و پسورد میخواد در قسمت یوزر اول اسم کامپیوتر مقابل و بعدش یوزر مورد نظر رو تایپ کنید . مثلا : اسم کامپیوتر شما Ehsan-PC هستش و یوزرتون A1 و پسورد هم 1 هستش :
Username : Ehsan-pc\A1
Password : 1
همین ... :31:

foghol
06-06-2012, 10:11
سلام

شما چطوری شبکه کردین ؟
به من ایمیل بزنین :31:
alirezajabbari47@yahoo.com

drr_azim
04-08-2012, 11:39
در xp مشکل فایروال ویندوزه
به یک پوشه کلیک راست کنید برید در قسمت
properties -> sharing
در پایین صفحه view your windows firwall setting وارد که شدید دقت کنید dont allow exception
تیک نداشته باشد.