PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد آموزش مونتاژ

rezaninja
31-03-2011, 21:04
با سلام

فکر بهترین جا برای این سوال اینجا بود من میخواستم یه پک آموزش مونتاژ کامپیوتر بگیرم و چون شهرستان هستم مخوام بصورت اینترنتی بگیرم اما تو نت خیلی آموزش هست اما نمیدونم کدومش خوب و میخوام جدید باشه تا تقریبا سخت افزارهای جدید و نصب قعاطعات جدید رو پوشش بده و کامل هم باشه
با تشکر

hosseinriasati
01-04-2011, 06:46
سلام
اگه شما تا حالا کامپیوتر مونتاژ نکردین، پیشنهاد می کنم برای کامپیوتر جدید خودتون ببرین بدین یه نفر که بلده مونتاژ کنه. به ریسکش نمی ارزه بخواین یه کامپیوتر نو رو مونتاژ کنین
مونتاژ کار آسونیه ولی پیشنهاد می کنم با کامپیوتر های قدیمی شروع کنین و یادش بگیرین

rezaninja
03-04-2011, 12:15
ممنون دوست عزیز

نمیخوام مونتاژ کنم یکم بلدم و فقط میخوام تعویض کارت گرافیک داریو اپتیکال و شایدم cpu یاد بگیرم جدید باشه بهتره

mohsenmsi
29-04-2011, 22:15
ممنون دوست عزیز

نمیخوام مونتاژ کنم یکم بلدم و فقط میخوام تعویض کارت گرافیک داریو اپتیکال و شایدم cpu یاد بگیرم جدید باشه بهتره

سلام
اگه یادگرفتین ونتاژ رو به من هم یاد بدین ممنون میشم.:11:

jafarian
29-04-2011, 22:49
با سلام

فکر بهترین جا برای این سوال اینجا بود من میخواستم یه پک آموزش مونتاژ کامپیوتر بگیرم و چون شهرستان هستم مخوام بصورت اینترنتی بگیرم اما تو نت خیلی آموزش هست اما نمیدونم کدومش خوب و میخوام جدید باشه تا تقریبا سخت افزارهای جدید و نصب قعاطعات جدید رو پوشش بده و کامل هم باشه
با تشکر

شمافایل این پست دان کتیدشاید کارتون راه افتاد:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید