PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در اجرای تحت ویندوز 98 در xp

rezaninja
31-03-2011, 14:27
با سلام

شاید خنده دار باشه که مردم درگیر مشکل کار کردن نرم افزارها در ویندوز 7 هستند این بحث باز کردم

من یه نرم افزار ایرانی دارم که کارش طراحی اتصالات فولادی در رشته مهندسی عمران است و هنوز که هنوزه فکر کنم خروجی هاش خیلی خوبن اما یه اشکال داره که تحت ویندوز 98 است شایدبگید خوب تحت xp بخر یا پیدا کن اما کرک شدشد که نیست و قیمت ورژن جدیدش بالای 950 هزار تومان است و یکم خردیدنش مشکل داره .

من از دوستان میخوام کمک کنید فکر کنم تا بحال کسی نتونسته این مشکل حل کنه با اون نرم افزارهای سیستم عامل مجازی هم بعضی دوستان انجام دادن اما متاسفانه پرینتر درش کار نمیکنه و علنا بدون استفاد ه میمونه لطفا در مورد اسیاتید سیستم عامل کمک کنن

joe_satriani
31-03-2011, 15:10
با سلام
الان مشكل شما توي ويندوز 98 هست ؟؟

موفق باشيد.

jorj
31-03-2011, 18:52
از vmware استفاده بکنید . پرینتر هم حتما توش کار می کنه .

MrGee
31-03-2011, 19:00
برنامه هاي قدرتمندي براي سيستم عامل مجازي وجود داره شما با اونها امتحان كن اگه مشكلي بود اينجا بگو شايد حل شد
از بابت همون مشكل پرينت هم برنامه شما نتيجه رو با يه فرمت عمومي ذخيره مي كنه يا نه؟ مثل ورد يا pdf كه بشه با يه برنامه ديگه اونها رو پرينت كرد
بعضي برنامه ها هم هستن كه يه پرينتر مجازي هم براي تبديل به pdf هستن شما اونها رو هم امتحان كن ببين مشكلت حل مي شه يا نه

rezaninja
31-03-2011, 20:56
ممنون از راهنماییتون

چند تا سوال دارم 1-بهترین نرم افزار برای این کار روی ویندوز ایکس پی کدومه

2- آیا نصب این نرم افزار سایر نرم افزار ها تحت تاثیر قرار نمیده مثلا ویندوز خراب کنه

3- اگه لینک اموزش نصب و استفاده بذارید ممنون میشم

jorj
01-04-2011, 11:01
vmware برنامه قویی در این زمینه هستش.
من مشکی پیش نمی آید

MrGee
01-04-2011, 18:08
برنامه های مختلفی برای این کار هست مثل

Microsoft Virtual PC
Parallels Desktop
VirtualBox
VMware Workstation
که حرفه ای ترینشون همون VMware Workstation هستش
هیچ مشکلی هم برای سیستم نداره
برای آموزشش هم تو انجمن بگرد ببین پیدا می شه یا نه.