PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خيلي عجيبه به اينترنت وصل نميشم ارور ميده خط مشغوله

kasraaziz
28-05-2006, 16:31
متخصصین کامپیوتر لطفا کمک کنند خونه را جابجا کردم وقتی کامپیوترراسرپاکردم به اینترنت نتونستم وصل بشم پیغام میدادخط مشغول است کامپیوتر به اداره آوردم وصل شد پس فهمیدم اشکال از مودم نیست .خط هم که مشغول نبود وقتی خوب دقت کردم دیدم تلفن را که برمیدارم بعد از5 الی 6 ثانیه بوق آزاد میاید ولی مودم بلافاصله شماره گیری میکنه بخاطر همین هست که مودم پیغام میده که خط مشغوله با مراجعه به مخابرات نتیجه ائی نگرفتم متخصصان کمکم کنید راهی وجودداره که بتوان مودم را طوری تنظیم کرد که بعدازگرفتن بوق آزادشماره گیری کنه یا راه دیگری وجودداره لطفا کمکم کنید توکف اینترنت موندم

nightmare
28-05-2006, 16:43
سلام ، خیلی عجیبه این مدلیش رو دیگه ندیده بودم...
خوب اگه شما میگید تلفن بعد از 5-6 ثانیه بوق آزاد می زنه گوشی رو آزاد کنید تا بوق آزاد بزنه بعد با مودم شماره بگیرید ( یعنی اون وقفه ی 5-6 ثانیه رو با گوشی تلفن پر کنید و همزمان که خط آزاد شد با مودم بگیرید بعد گوشی رو قطع کنید)
این ایراد احتمالا از سوئیچ های مخابراتی باید باشه...
به هر حال امیدوارم مشکل تون زود تر حل بشه.

kasraaziz
28-05-2006, 16:47
سلام ، خیلی عجیبه این مدلیش رو دیگه ندیده بودم...
خوب اگه شما میگید تلفن بعد از 5-6 ثانیه بوق آزاد می زنه گوشی رو آزاد کنید تا بوق آزاد بزنه بعد با مودم شماره بگیرید ( یعنی اون وقفه ی 5-6 ثانیه رو با گوشی تلفن پر کنید و همزمان که خط آزاد شد با مودم بگیرید بعد گوشی رو قطع کنید)
این ایراد احتمالا از سوئیچ های مخابراتی باید باشه...
به هر حال امیدوارم مشکل تون زود تر حل بشه.
من كه نميفهمم دوست عزيز مودم وقتي ديال آپ ميكنه كه نميتونم بوق آزادرابرايش بفرستم مگه ميشه دكمه ديال آپ راكه ميزنيم بلافاصله شروع به كار ميكنه

nightmare
28-05-2006, 16:51
منظورم این بود که شما گوشی تلفن رو بردار و صبر کن تا بوق آزاد بزنه... بعد که بوق آزاد زد با مودم شماره بگیر.

R£ɀД
28-05-2006, 17:22
kasraaziz جان منم يك مدتي اين مشكل شما رو داشتم و واقعا اذيتم كرد تا اين كه متوجه شدم كه اولا درايور مودمم براي ويندوز XP مناسب نيست و درضمن مودم من با بعضي شماره ها مشكل داره و بي خودي ميگه كه مشغوله.
حالا راه حل : يا درايور جديد مودم ات رو پيدا كن و نصب كن يا اگه مي خواي يكجوري باهاش سر كني بعد از وارد كردن شماره در جاي مخصوص خود 6-7 تا نقطه هم دنبالش بزن مثل : 1234567........
اين باعث ميشه اگه هم كه بخواد بگه مشغوله باز به كارش ادامه بده.

mohammad hamed
31-05-2006, 09:00
من از اين تعجب كردم كه با مراجعه با مخابرات نتيجه اي نگرفتي

kasraaziz
31-05-2006, 16:47
:biggrin: بلاخره وصل شدم نميدونم چي شد آنتي ويروس نود32 را ریختم 4تاویروس پیدا کرد وخودش هم پاکشون کرد بعد از ریستارت به اینترنت وصل شدو اما کماکان بوق تلفن بعداز4 ثانیه میزنه خیلی خیلی عجیبه که مخابرات میگی کارت راعوض کردیم ولی جوابی نمیده خاک تواون سر چین بکنن با این سوئیچهای مسخره وارزان قیمتی که به بازار میدهنند وخاک توسرمسئولین ما بکنندکه همه چیزرو به مناقصه گذاشتندواین چین لعنتی برنده میشه وزیمنس آلمان ونوکیا فلاند برنده نمیشن .آخه هیچکس نیست به مسئولین کشور بگه قبل از مناقصه اول صلاحیت کمپانی های شرکت کننده را بررسی کنید بعد اجازه بدهید تومناقصه شرکت کنند.این سوئیچهای هاوائی چین واقعا افتضاح هستند ببخشید سرتون درد آوردم اشکال کار مسئولین مخابرات سوئیچهای هاوائی چین اعلام کردند که از نظر سیگنالینگ خیلی ضعیفند

nightmare
31-05-2006, 22:02
kasraaziz جان ممنون که گفتی مشکل از چی بود . ما از این تجربه ها که دوستای خوبمون در دستمون قرار می دن نهایت استفاده رو می کنیم... ( احتمال داده بودم از سوئیچ های مخابراتی باشه...)
ولی خوب واقعا لطف کردی ،
راستی من به یکی از دوستام که مشکل مشابه شما رو داشت در میون گذاشتم و اون گفت کسه دیگه یی از خطشون داشته استفاده می کرده که با پیگیری از طریق مخابرات و کلی ایندر و اون در زدن یارو رو پیدا کرده بودن و یه گوشی استاندارد خرید.
شاید حالا این ربطی نداشته باشه ولی به هر حال گفتم دیگه.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]