PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : this is pre-release version of windows 7 ultimate will expire

Tornado2800
31-03-2011, 09:07
سلام
ویندوز من ظاهرا میخو.اد از کار بیفته
چیکار کنم که بدون تعویض ویندوز این مشکل حل بشه
من این دومین سیدی هستش که دارم میخرمولی داره می نویسه که نسخه ی اخریش دارید استفاده نمی کنید
this is pre-release version of windows 7 ultimate will expire

Tornado2800
31-03-2011, 10:29
فکر نکنم کسی بفهمه
تا شما جواب بدید ویندوز من 17 ساعتش تموم شده و از دنیا رفته
من دانلود نسخه ی نهاییشو شروع کردم.
تا 12 ساعت دیگه تموم میشه

esi222
01-04-2011, 14:17
سلام
ویندوز من ظاهرا میخو.اد از کار بیفته
چیکار کنم که بدون تعویض ویندوز این مشکل حل بشه
من این دومین سیدی هستش که دارم میخرمولی داره می نویسه که نسخه ی اخریش دارید استفاده نمی کنید
this is pre-release version of windows 7 ultimate will expire

سلام
ویندوز منم 5 ساعت مونده بود که اکسپایر بشه از چندتا کرک استفاده کردم نتیجه نگرفتم تااینکه از RemoveWAT_v2.2.6.0 استفاده کردم کاملا مشکل برطرف شدش.
شمام اینو امتحان کن ببین چی میشه
اینم لینکشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسوورد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohammad King
01-04-2011, 14:45
سلام:
فعال سازی و قانونی کردن ویندوز 7 "کرک ها و توضیحات در پست اول"▒▒ تمامی مسائل در این تاپیک ▒▒ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))