PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال کردن انتی ویروس

rezapassword
31-03-2011, 08:56
ا سلام و خسته نباشید
من امروز یه فایل از اینترنت دان کردم که یه ترینر بازثی بود ولی ظاهرا بسیار ویروس خطر ناکی داره
این ویروس سرویس انتی ویروس اوست من رو از کار انداخته و همچنین تسک منیجر و ریجستری و ری استور ویندوز رو بسته
ویندوز من سون با اپدیت کامل + ویندوز دیفندر اپدیت + اوست 6 اپدیت + ترد فایر شرکت پیسی تولز که همه اپدیت امروزن
ترد فایر اختار داد من توجه نکردم
حالا چه طور دستی پاکش کنم
ویندوز اصل لپ تاپمه لطفا کمک کنید
این فایل الوده زیپ شده
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این عکس از پروسه های ویندوز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 773x601.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 785x615.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] __________________

MrGee
31-03-2011, 11:57
اگه ويروس اين قدر قدرت داشته كه اين بلاها رو سر سيستمتون بياره توصيه مي شه كه ويندوزتون رو عوض كنيد
يه راه ديگه اي هم كه هست اينه كه از rescue disk آنتي ويروسها استفاده كنيد كه بايد سيستم رو با اون بوت كنيد و به اسكن به پردازيد
ترجيا هم از dr web cure it استفاده كنيد چون آنتي ويروسهاي ديگه ممكنه باعث از كار افتادن ويندوز بشه
البته مي شه از آنتي ويروسهاي تحت ويندوز هم استفاده كنيد كه شايد نسبت به روش قبلي كمتر سودمند باشه
در آخر بازم توصيه مي كنم كه ويندوزتون عوض كنيد

rezapassword
31-03-2011, 14:12
بله به ناچار ویندوز عزیزم رو عوض کردم
ممنون