PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای ویروس یاب انلاین

ساره38
30-03-2011, 13:19
سلام دوستان سال نو مبارک :40:
عزیزانم من یه مشکلی دارم که فقط شما می تونین کمکم کنین !! قضیه از این قراره که من یه سیستمه دربو داغون و قدیمی دارم طوریکه تا یه انتی ویروس روش نصب میکنم بنده خدا سکته میکنه واسه همینم قید نصب انتی ویروس رو خیلی وقته زدم از این طرفم زیاد با اینترنت سرو کار دارم .... سیستمم فکر می کنم ویروسی شده یه بنده خدایی هم یه نگاه بهش انداخت وگفتش که به یه یروس خیلی خطرناک و قوی دچار شده حالا بعد از این همه مقدمه چینی
عرض کنم که دنبال یه سایت ویروس یاب میگن ویروس کش میگن چی میگن نمی دونم میگردم که سیستممو خیلی تمیز اسکن کنه خودم یکی دوتا سرچ کردم اما راستشو بخواین سر در نیاوردم یعنی بعد از اینکه رو دکمه اسکن کلیک کردم هیچ عکسل العملی نشون نداد . حالا دیگه نمی دونم چکار کنم و از شما اساتید طلب کمک می نمایم بسیار سپاسگذار و منتظرم :20:

ArashMiniStar
30-03-2011, 13:47
در مورد انتخاب آنتی ویروس زیاد بحث شده و انتخاب با خودتونه.
در مورد کم آوردن سیستم برای اسکن باید عرض کنم شما میتونید سیستمتون رو با یک سیستم دیگر شبکه کنید و درایو های خودتونو به اشتراک بذارید.سپس از طریق سیستم دیگری درایو هاتون رو اسکن کنید.البته در این روش مشکلی هست و اون هم این هست که احتمالا رجیستری ویندوزتون اسکن نمیشه.

ArashMiniStar
30-03-2011, 13:55
سایت ویروس یاب هم بنظرم کارساز نیست.چون باید اینترنت با سرعت بالا و حتی نامحدود داشته باشید.کلا بنظرم عملی نیست!:27:

MrGee
30-03-2011, 14:29
آره بايد از روش گفته شده توسط دوستمون استفاده كنيد
البته اگه من جاي شما بودم هارد به هارد مي كردم چون دردسر كمتري داره
در ضمن قبل از ويروس كشي ويندوز كامپیوتر رو عوض كنيد تا از بابت رجستري خيالتون راحت باشه

ArashMiniStar
30-03-2011, 14:50
آره بايد از روش گفته شده توسط دوستمون استفاده كنيد
البته اگه من جاي شما بودم هارد به هارد مي كردم چون دردسر كمتري داره
در ضمن قبل از ويروس كشي ويندوز كامپیوتر رو عوض كنيد تا از بابت رجستري خيالتون راحت باشه

البته اینم راه خیلی بهتره.ولی دیگه باید بتونید هارد به هارد کنید.:46:

V E S T A
30-03-2011, 19:46
سلام دوستان سال نو مبارک :40:
عزیزانم من یه مشکلی دارم که فقط شما می تونین کمکم کنین !! قضیه از این قراره که من یه سیستمه دربو داغون و قدیمی دارم طوریکه تا یه انتی ویروس روش نصب میکنم بنده خدا سکته میکنه واسه همینم قید نصب انتی ویروس رو خیلی وقته زدم از این طرفم زیاد با اینترنت سرو کار دارم .... سیستمم فکر می کنم ویروسی شده یه بنده خدایی هم یه نگاه بهش انداخت وگفتش که به یه یروس خیلی خطرناک و قوی دچار شده حالا بعد از این همه مقدمه چینی
عرض کنم که دنبال یه سایت ویروس یاب میگن ویروس کش میگن چی میگن نمی دونم میگردم که سیستممو خیلی تمیز اسکن کنه خودم یکی دوتا سرچ کردم اما راستشو بخواین سر در نیاوردم یعنی بعد از اینکه رو دکمه اسکن کلیک کردم هیچ عکسل العملی نشون نداد . حالا دیگه نمی دونم چکار کنم و از شما اساتید طلب کمک می نمایم بسیار سپاسگذار و منتظرم :20:

سلام

شاید این به دردتون بخوره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
30-03-2011, 21:03
نود 32 ورژن 2 هم نمیتونی نصب کنی؟! شما حتما این نسخه رو نصب کن کوچکترین ناثیری تو سرعت سیستم نداره.

ArashMiniStar
30-03-2011, 21:32
نود 32 ورژن 2 هم نمیتونی نصب کنی؟! شما حتما این نسخه رو نصب کن کوچکترین ناثیری تو سرعت سیستم نداره.

خوب اونکه دیگه آنتی ویروس نیست!!! :31:

saeed774
30-03-2011, 22:57
خوب اونکه دیگه آنتی ویروس نیست!!! :31:

اختیار داری ، هنوزم که هنوزه نود براش آپدیت میده

ArashMiniStar
31-03-2011, 10:08
اختیار داری ، هنوزم که هنوزه نود براش آپدیت میده
خواهش.والا ما هر کار میکنیم که ویروسی نمیشناسه! :31:

ساره38
02-04-2011, 15:59
ممنون دوستان
در مورد پیشنهاد اول باید بگم که تا حالا این کار رو نکردم .یعنی همون هارد به هارد به نظرم کار خیلی سختیه !!!!
در مورد nod 32 هم باید بگم حق با دوستمونه هیچ ویروسی پیدا نمی کنه .
حالا می خوام به هر مکافاتی که شده یه انتی ویروس نصب کنم بعد از اپدیت سیستمم و با هاش اسکن کنم و بعدش هو حذفش کنم . چاره ای نیست فعلا .........
حالا یه سوال بهترین انتی ویروس حال حاضر چیه که نصبش کنم .امروز کاسپر اسکای رو نصب کردم دارم اپدیتش می کنم اگه به در نمی خوره لطفا بگین تا همین الان قطعش کنم .
ممنون

ArashMiniStar
02-04-2011, 17:06
ممنون دوستان
در مورد پیشنهاد اول باید بگم که تا حالا این کار رو نکردم .یعنی همون هارد به هارد به نظرم کار خیلی سختیه !!!!
در مورد nod 32 هم باید بگم حق با دوستمونه هیچ ویروسی پیدا نمی کنه .
حالا می خوام به هر مکافاتی که شده یه انتی ویروس نصب کنم بعد از اپدیت سیستمم و با هاش اسکن کنم و بعدش هو حذفش کنم . چاره ای نیست فعلا .........
حالا یه سوال بهترین انتی ویروس حال حاضر چیه که نصبش کنم .امروز کاسپر اسکای رو نصب کردم دارم اپدیتش می کنم اگه به در نمی خوره لطفا بگین تا همین الان قطعش کنم .
ممنون

کسپر تو پاک کردن ویروس قویه آویرا تو شناسایی ویروس !!! البته نظر شخصیه. :31:

saeed774
03-04-2011, 14:01
کسپر تو پاک کردن ویروس قویه آویرا تو شناسایی ویروس
کسپر رو که نصب کنن اسکن 1 هفته طول میکشه!!
دوست عزیز شما همون نود32 رو نصب کن ولی این بار ورژن 4 رو
از لینک زیر دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در لینک بالا توضیح داده برای بدست آوردن یوزر و پسورد چیکار باید بکنی.
شما مطمئن باش تاثیر خیلی کمی تو سیستم خواهد گذاشت که محسوس نیست و مطمئنا پاکش نخواهی کرد.
فقط یک کار باید انجام بدی تا نود به هنگام لود شدن سرعت سیستم رو نگیره ( اسکنی که به هنگام Startup انجام میشه در سیستم های ضعیف باعث کندی میشه)
در محیط اصلی نود ، در گوشه سمت چپ و پایین روی Display Standard Mode Change کلیک کن تا Advanced بشه به جواب هم ok بزن. بعد از قسمت Tools روی Scheduler کلیک کن و در پنل سمت راست اون بجز تیک گزینه اول بقیه تیک ها رو بردار و ok کن.

آخ جون این پست 3000 ام من بود :5::3::38::29::33::15:

ساره38
03-04-2011, 20:48
متاسفانه کاسپر هیچ ویروسی پیدا نکرد حالا avast4.8رو نصب کردم بعد از اپدیت و اسکن چند تایی ویروس پیدا کرد ولی سرعت سیستمم خیلی خیلی پایین اومده .
حالا یه سوال میشه این انتی ویروس رو تو یه درایو دیگه غیراز درایو ویندوز نصب کردایا با این کار عملکرد برنامه به هم نمی خوره. و ایا تاثیری تو افزایش سرعت سیستم داره یا نه در ضمن سرعت بالا اومدنویندوز هم خیلی خیلی کم شده

ArashMiniStar
03-04-2011, 22:34
متاسفانه کاسپر هیچ ویروسی پیدا نکرد حالا avast4.8رو نصب کردم بعد از اپدیت و اسکن چند تایی ویروس پیدا کرد ولی سرعت سیستمم خیلی خیلی پایین اومده .
حالا یه سوال میشه این انتی ویروس رو تو یه درایو دیگه غیراز درایو ویندوز نصب کردایا با این کار عملکرد برنامه به هم نمی خوره. و ایا تاثیری تو افزایش سرعت سیستم داره یا نه در ضمن سرعت بالا اومدنویندوز هم خیلی خیلی کم شده

بله میشه.تو افزایش سرعت تاثیر نداره! :27:
آویرا رو کاشکه بجای آواست امتحان می کردید.

ساره38
04-04-2011, 11:33
سلام سلام
یه عالمه ویروس پیدا کردم فقط یه سوال این ویروس کش خودش ویروسها رو بعد از پیدا کردن حذف میکنه یا باید به صورت دستی حذف بشن

ArashMiniStar
04-04-2011, 15:14
سلام سلام
یه عالمه ویروس پیدا کردم فقط یه سوال این ویروس کش خودش ویروسها رو بعد از پیدا کردن حذف میکنه یا باید به صورت دستی حذف بشن

با چه آنتی ویروسی؟ :46:
چه خود آنتی ویروس اتوماتیک پیدا کرده باشه و چه خودتون اسکن کرده باشید فقط نکته این هست در هر دو حالت از طرف انتی ویروس پیغامی برای پاک کردن ویروس ها میاد که باید جواب مثبت بدید.