PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای ریکاوری هارد

مهندس الهه
30-03-2011, 13:17
سلام

من چند تا هارد دارم رو سیستم
موقعی که داشتم تو لینوکس ور میرفتم اشتباهی زدم یکی از هاردها رو که ide هم هست ، فرمت کردم
توی این هارد فایلهای با فرمت iso و ts و rar و mp3 بودند !
با کدوم نرم افزار میشه کامل ریکاوری کرد ؟
رو هارد هم هنوز چیزی کپی نکردم
هارد رو هم بعد فرمت پارتیشن بندی نکرده ام و همونجوری unspaced مونده
واسه ریکاوری باید پارتیشن بندی کنم اول ؟
یا میشه همینجوری هم ریکاوری کرد ؟

مهندس الهه
31-03-2011, 20:54
پس چرا یکی نیست به من جواب بده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosseinriasati
01-04-2011, 11:42
سلام

من چند تا هارد دارم رو سیستم
موقعی که داشتم تو لینوکس ور میرفتم اشتباهی زدم یکی از هاردها رو که ide هم هست ، فرمت کردم
توی این هارد فایلهای با فرمت iso و ts و rar و mp3 بودند !
با کدوم نرم افزار میشه کامل ریکاوری کرد ؟
رو هارد هم هنوز چیزی کپی نکردم
هارد رو هم بعد فرمت پارتیشن بندی نکرده ام و همونجوری unspaced مونده
واسه ریکاوری باید پارتیشن بندی کنم اول ؟
یا میشه همینجوری هم ریکاوری کرد ؟
سلام
بعد از پاک شدن یا از بین رفتن فایل ها اولین کاری که باید بکنین اینه که هیچ کاری نکنین :31::31:
یعنی سراغ اون درایو اصلاً نرید چون اگه محتویات اون درایو تغییر کرد احتمال اینکه آدرس های فیزیکی اطلاعات پاک شده شما از بین بره زیاده. باید برنامه ریکاوری نصب کنین، توی درایوی که به اون درایو حاوی اطلاعات پاک شده ربطی نداشته باشه. ریکاوری برای لینوکس من نمی دونم ولی توی ویندوز می تونین از برنامه های Recover My Files, Get Data Back, Easy Recovery استفاده کنین.
اگر هر کاری کردین نشد، هارد باید باز بشه که کار شما نیست. تعمیرکاران زحمت کش فقط!

tatu66
01-04-2011, 12:00
برنامه get data back برنامه بسیار خوبی برای برگرداندن هست
اینم لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مهندس الهه
01-04-2011, 19:14
سلام
بعد از پاک شدن یا از بین رفتن فایل ها اولین کاری که باید بکنین اینه که هیچ کاری نکنین :31::31:
یعنی سراغ اون درایو اصلاً نرید چون اگه محتویات اون درایو تغییر کرد احتمال اینکه آدرس های فیزیکی اطلاعات پاک شده شما از بین بره زیاده. باید برنامه ریکاوری نصب کنین، توی درایوی که به اون درایو حاوی اطلاعات پاک شده ربطی نداشته باشه. ریکاوری برای لینوکس من نمی دونم ولی توی ویندوز می تونین از برنامه های Recover My Files, Get Data Back, Easy Recovery استفاده کنین.
اگر هر کاری کردین نشد، هارد باید باز بشه که کار شما نیست. تعمیرکاران زحمت کش فقط!
ممنون
ولی اینقده ها هم ناشی نیستم :20:

فقط خواستم از تجربه دیگران استفاده کنم
وگرنه هرچی برنامه ریکاوری واسه دانلود پیدا بشه همه شونو دارم :31:

برنامه get data back برنامه بسیار خوبی برای برگرداندن هست
اینم لینک دانلود

Get Data Back رو قبلا امتحان کرده بودم رو یه هارد دیگه
اون هارد محتواش پاک نشده بود
فقط اسامی پارتیشنها پاک شده بود و همه فضا یکی شده بود
یعنی فقط آدرس پارتیشنها پاک شده بود
با این رنامه همه پوشه ها رو همونطور که بودند برگردوندم

ولی واسه این یکی نمیشه
یعنی چیزی پیدا نمیکنه از تو هارد
فقط چن تا فایل سیستمی پیدا میکنه

و همچنین دوست بالایی عرض کردند که به پارتیشن دست نزنم
من پارتیشنی ندارم که دست بزنم
هارد فرمت شده کلا
بی پارتیشن

FX
01-04-2011, 20:03
پیش نیامده ببینم که کارکرد داره اینا یا نه به قول خودت همه رو امتحان کردی و ...

بازیابی فایلها و فولدرهای پاک شده از هارد و پارتیشن های فرمت شده
Active@ File Recovery v7.5.1
EASEUS Data Recovery Wizard Professional 5.0.1
UFS Explorer Professional Recovery v3.15

jafarian
04-04-2011, 10:20
سلام خدمت همه دوستان شما میتونی ازاین برنامه هم استفاده کنید من به نوبه خودم ازاین برنامه خیلی راضیم:20:

لینک دانلود برنامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود کرک

***Spring***
04-04-2011, 13:15
سلام ...

برای راهنمایی بهتر و بیشتر به تاپیک پایین سر بزنید ، دوستان زیادی اونجا هستند ... موفق باشید ...

بحث های نرم افزاری و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ===> آرشيو بحث هاي مهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ===>

نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GetData Recover My Files | بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAID Reconstructor | بازیابی اطلاعات از هارد دیسکهای RAID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FileRescue Professional | نرم افزاری برای بازیابی انواع فایلهای پاک شده و یا آسیب دیده از هارد دیسک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active@ UNDELETE | نرم افزار باز گردانی اطلاعات حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active@ Data Undelete | بازیابی داده های حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

portable Disk-Internals Partition Recovery | بازيابي اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Disk-Internals Partition Recovery | بازيابي اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hetman Photo Recovery | برای بازگردانی انواع عکسهای حذف شده وآسیب دیده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Advanced Photo Recovery | بازیابی پیش رفته عکس های از دست رفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R-Tools R-Studio | بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

O&O MediaRecovery | بازیابی عکس ویدئو موزیکهای پاک شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Prosoft Engineering RecoverSoft Data Rescue PC نرم افزار بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Handy Recovery 4.0 / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Smart Data Recovery | باز گرداندن اطلاعات پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Smart NTFS Recovery بازگردانی اطلاعات از دست رفته / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

File Scavenger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])/ تمامی ورژنها اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

معروفترين برنامه براي بازگرداني فايلها FileRecoveryAngel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active File Recovery Enterprise ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GRT Deleted Files Recovery / تمامی ورژنها اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AusLogics Emergency Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Stellar Phoenix Windows Data Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Memory Card Recovery - بازیابی اطلاعات کارت حافظه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CardRecovery بازيابي اطلاعات پاك شده از روي مموري كارت دوربينهاي ديجيتالي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز گرداندن اطلاعات پاك شده توسط Smart Data Recovery / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Smart NTFS Recovery بازگردانی اطلاعات از دست رفته / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WinMend Data Recovery | بازیابی اطلاعات از دست رفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recuva | بازیابی اطلاعات پاک شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recuva | ابزاری رایگان برای بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PcTools File Recover بازگردانی فایلهای پاک شده / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات | Symantec Backup Exec System Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Runtime GetDataBack for FAT & NTFS | بازگردانی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for NTFS / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAID Reconstructor | بازیابی اطلاعات از هارد دیسکهای RAID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pen Drive Data Recovery v2.0.1.5 بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC Inspector File Recovery 4.0 براي باز يابي اطلاعات از روي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

jalala
09-04-2011, 10:25
سلام خدمت همه دوستان شما میتونی ازاین برنامه هم استفاده کنید من به نوبه خودم ازاین برنامه خیلی راضیم:20:

لینک دانلود برنامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود کرک

با سلام و تشکر برای این راهنمایی و لینک بسیار مفید
با استفاده از آن توانستم فایل های خودم را ببینم. و 2 سوال دارم
آیا میتوان علاوه بر ریکاوری فایل ها محل فولدری که آنها در آن قرار داشتند را نیز ریکاوری کرد؟
آیا می توان فایلها را دسته ای ریکاوری کرد؟( و نه یکی یکی)
البته help آن برای من فعال نیست (شاید به این خاطر کرک را نتوانستم استفاده کنم)

jafarian
09-04-2011, 17:58
با سلام و تشکر برای این راهنمایی و لینک بسیار مفید
با استفاده از آن توانستم فایل های خودم را ببینم. و 2 سوال دارم
آیا میتوان علاوه بر ریکاوری فایل ها محل فولدری که آنها در آن قرار داشتند را نیز ریکاوری کرد؟
آیا می توان فایلها را دسته ای ریکاوری کرد؟( و نه یکی یکی)
البته help آن برای من فعال نیست (شاید به این خاطر کرک را نتوانستم استفاده کنم)

شما ازاین برنامه ای که پایین لینک کردم استفاده کنید این ورژن کرکش سازگارتره با برنامه درموردسئوال اولتون من درست متوجه نشدم اما شما میتونید نوع فرمت فایل از تو قسمت آپشن برنامه مشخص کنید تا اقدام به جستجوی فرمت مشخص شده شما کنه در مورد سئوال دومتونم بله فایلها رو هم میشه دسته ای ریکاوری کردبعد ازاتمام اسکن درایو مورد نظریکسری پوشه درسمت راست پنجره نمایش داده میشه که هر کدوم به یک اسم مثلا یکی Audio فایلهای صوتی تو اون ذخیره میشه رنگ پوشه ام قرمز بعد شما رو اون پوشه کلیک راست میکنید بعد گزینه Recover انتخاب میکنیدبا استفاده ازکلیدهای Ctrl+R هم همین کار میشه کردبعد رو اوکی کلیک میکنید کارتمومه یک فیلم آموزشی هم تو لینک دوم برای رجیستر کردن برنامه قراردادم موفق باشین:20:

لینک دانلود برنامه سازگاربا کرک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک آموزش رجیستر کردن برنامه