PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چقدر براي خريد گوشي هزينه كنيم؟

behnam_r007
29-03-2011, 21:23
سلام.
در ابتدا تشكر ميكنم از اينكه براي تبادل نظر به اينجا سرزدين.
من و كلا همه دوستان ديگه اي كه قصد خريد گوشي دارن شايد قبل از هرچيز به اين فكركنن كه چقدر واسه خريد گوشي هزينه كنن.
شايد خيلي ها بگن به اندازه پولت ولي به نظرم اين يكم منطقي نيست.
معمولا بعد از برقراري تماس اولويت افراد واسه خريد گوشي به امكانات برميگرده:
بعضي ها واسه دوربين گوشي ميخرن، بعضي ها واسه گوش دادن آهنگ، بعضيها استفاده از نرم افزارها و اينترنت و.....

يه نكته اينكه مثلا كسي بخاطر دوربين گوشي ميخره به نظرتون تا چه مقدار مقرون به صرفه است كه اينكارو بكنه؟
در حالي كه ميشه تقريبا با 200 تومن يه دوربين ديجيتال خريد كه امكاناتش از نظر عكاسي و.... خيلي بالاتر از گوشي هست و الكي واسه خريد گوشي كلي هزينه نكرد
يا همينطور براي استفاده از mp3 player يا استفاده از برنامه ها و نرم افزار ها و ....

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

من شخصا ميخوام يه گوشي بخرم كه بيشتر باهاش اينترنت كاركنم و ميخوام حداقل توانايي اينو داشته باشه كه فايلهاي wordرو بخونه
بنظرتون چقدر هزينه كنم عقلاني تر هست؟

Mig33
29-03-2011, 21:40
خدمت شما دوست عزیز ... سلام
در مورد صحبت شما تجربه شخصی خودمو بیان میکنم :
من شاید تا بحال بگم 20 تا گوشی خریدم و تعویض کردم بی راه نگفتم نکته ای که تو این بین خیلی برام حائز اهمیت بوده و بهش رسیدم این بود که گوشی که می خرم باید همه چیزش در حد قابل قبول باشه از دوربین گرفته تا پلیر تا سیستم عامل و ..... چرا ؟
چون تو سفر عکس گرفتن با گوشی به مراتب راحت تره تا دوربین دیجیتال ( تحربه شخصی ) رادیو و پلیرشم که گاهی اوقات بکار میاد و برنامه ها هم گاهی اوقات لازم میشن ...پس همه اینا باید باشه ، پس هر کی به اندازه نیازش هزینه میکنه.
اینم بگم هر موقع گوشی ساده گرفتم چون بعضی اوقات آدم از پیشرفت می خواد دور باشه :-) بگم که شدیدا پشیمون شدم و گفتم کاش یه گوشی سیستم دار ردیف گرفته بودم .
الان تو دنیای امروز که اتصال به اینترنت و دیوایس های دیگه خیلی لازم شده و همچنین باید دیوایسی داشته باشید که هم این کارها رو انجام بده و هم نرم افزارهایی روش سوار بشه که کارتونو راه یندازه لازمه که یه گوشی ردیف بگیرید .
برای شخص شما که اینترنت و فایل های وورد مطرحه باید دیوایسی بگیرید که هم صفحه بزرگی ( نه زیاد ) داشته باشه و هم قدرت باتری قابل فبولی در ضمن مجهز به سیستم عاملی باشه که نیاز شما رو بر آورده کنه ...
موفق باشید

HEGMATANEH
29-03-2011, 23:28
سلام به دوستان گلم
آخه این نظر سنجی یه چیز نسبی هست و به دو عامل بستگی داره 1- جیب خریدار 2- نیاز خریدار
مثلا کسی که فقط میخواد زنگ بزنه و اس ام اس جواب بده و کاری به سیستم عامل گوشی نداره و براش تفاوتی نداره این آدم اگه بیاد 500 تومن برای گوشی بده خوب پولشو دور ریخته و حتی برعکسش هم ممکن است اگر کسی واقعا به یک گوشی سیستم عامل دار قوی نیاز داره و بیاد یه جاوا بگیره این هم کار اشتباهی کرده و جیب هم که یک مقوله جدا هست . پس باز هم میگم که یه چیز نسبی هست
گوشی ای که شما میخوای اگه فقط واسه وبگردی میخوای به نظر من یحدود 300 تومن هزینه کنی خوبه
گوشی های پیشنهادی :
SAMSUNG GALAXY 551 _ SAMSUNG OMNIA LITE اگه هم همه چی رو باهم میخوای یه GALAXY S بگیر و در مدت حداقل 2 سال دیگه احتیاج به گوشی دیگه ای نداری

iMosi
30-03-2011, 00:23
اگه هم همه چی رو باهم میخوای یه GALAXY S بگیر و در مدت حداقل 2 سال دیگه احتیاج به گوشی دیگه ای نداری

این جمله رو بقیه تایید می کنند...؟؟؟؟؟؟/
اگه اینجوری باشه من همه عیدی هامو میدم واسش:31:

mansoooooooor
30-03-2011, 01:04
استار سامسونگ میتونه نیاز شما رو بر آورده کنه !!! هم قیمت خوبی داره و هم از پشتیبانی اینترنت و فایلهای آفیس برخوردار هست !!! اگه میخواین وا فای داشته باشه برین ویو 525 بخرین !!!
اما در مورد چیز هایی که نوشتین باید بگم یه دوربین خوب و گوش کردن آهنگ و وسیله ی بازی و دیدن فیلم و تماس گرفتن و .... اگه همه رو یکجا بخواین آدم مجبوره بره تلفن همراه بگیره !!! وگرنه اگر خواسته باشه همه رو جدا بخره که نمیتونه همه جا همه رو همراه خودش داشته باشه !!!