PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Windows Boot Manager

Mr.Mazmamfi
29-03-2011, 21:14
سلام
من سیدی ویندوزو گذاشتم و از داخل ویندوز inestall now رو زدم ولی بعدش سریع cancel کردم
وبعد از reset سیستم دیدم این پیغام میاد
windows 7
Ready Driver Plus
که اتوماتیک روی ready driver plus هست و بعد چند ثانیه وارد اون میشه
و این پیغاما رو میده

windowns Boot Manager

Insert your windows installation disc and reastart : 1
2: choos your language setting and then click Next
3 : Click "Repair your computer
if you do not have this disc , contact your system administartor or computer manufactory for assistance
File: \Boot\Boot.bin
Statuse : 0xc000000f
Info: the select entry coud not be load because the application is missing or corrupt
میخواستم بدونم چجوری باید این پیغامو رفع کنم؟
واینکه چجوری یه کار کنم فقط windows 7 باشه(یعنی به صورت منو نباشه) تا یکسره وارد ویندوز بشم

saeed_136915
29-03-2011, 21:48
سلام شما با دی وی دی ویندوز 7 بوت کنید بعد گزینه Repair -> Startup Repair رو بزنید .
برای بوت یکسره هم نرم افزار Easy BCD رو دانلود کنید و گزینه های دیگه رو از منوی بوت حذف کنید

ebicross
30-03-2011, 11:23
ReadyDriver Plus یک برنامه برای نصب درایورهای Unsign (بدون امضای دیجیتال) روی ویندوز 7 هستش که در مسیر بوت نصب میشه.
شما گزینه ی ویندوز 7 رو انتخاب کنید تا وارد ویندوز بشه. چون احتمالا مسیر بوت پارامتر دوم مشکل داره و اولی نداره.
اگر اون هم خطا میده طبق روش دوستمون عمل کنید.

Mr.Mazmamfi
30-03-2011, 11:46
ReadyDriver Plus یک برنامه برای نصب درایورهای Unsign (بدون امضای دیجیتال) روی ویندوز 7 هستش که در مسیر بوت نصب میشه.
شما گزینه ی ویندوز 7 رو انتخاب کنید تا وارد ویندوز بشه. چون احتمالا مسیر بوت پارامتر دوم مشکل داره و اولی نداره.
اگر اون هم خطا میده طبق روش دوستمون عمل کنید.
ممنون دوست من
من میخواستم منوی Ready Drive Plus رو حدف کنم که با برنامه Easy BCD (دوستمون در بالا گفتن) این کارو انجام دادم.

kiarashfadaie
09-09-2011, 11:28
سلام من وقتی کامپیوتر را روشن میکنم و میخوام از بین دوتا ویندوزی که دارم یکی رو انتخاب کنم کیبوردم کار نمیکنه (قسمت windows boot manager)و این مشکل در قسمت windows error recovery هم وجود دارد ولی در خود ویندوز تمام کلید های کیبورد سالم است و من فقط میتونم منتظر بشم ثانیه شمار ویندوز سون(در قسمت windows boot manager)و start windows normaly (درقسمت windows error recovery)انتخاب شود لطفا کمک کنید:31:

Dew Drop
09-09-2011, 13:05
سلام من وقتی کامپیوتر را روشن میکنم و میخوام از بین دوتا ویندوزی که دارم یکی رو انتخاب کنم کیبوردم کار نمیکنه (قسمت windows boot manager)و این مشکل در قسمت windows error recovery هم وجود دارد ولی در خود ویندوز تمام کلید های کیبورد سالم است و من فقط میتونم منتظر بشم ثانیه شمار ویندوز سون(در قسمت windows boot manager)و start windows normaly (درقسمت windows error recovery)انتخاب شود لطفا کمک کنید:31:

سلام

ضمن تبریک عضویتتون,برای سوالهاتون تاپیک جدید بزنید ...

اگه کیبوردتون از نوع USB هستش,برید تو بایوس و گزینه usb legacy keyboard رو بزارید رو Enable .

edi2
09-09-2011, 18:49
با سلام خدمت دوستان من هم ویندوز xp نصب کردم تازگی و نمیتونم تو ویندوز 7 برم باید چی کار کنم؟اگه نرم افزار معرفی میکنید ممنون میشیم یکم بیشتر توضیح بدید

FAR_FA
09-09-2011, 20:05
جوابتون رو در تاپيك زير دادم ، دوستي مشكلي مشابه مشكل شما داشت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shayan.f7
06-11-2014, 09:59
با سلام.من هروقت لپ تاپم رو ورشن میکنم این ارور رو میده.هرکاری هم میکنم منویBIOS بالا نمیاد چیکار کنم؟ لطفا کمکم کنید.با تشکر.

if you do not have this disc , contact your system administartor or computer manufactory for assistance
File: \Boot\BCD
Info: the boot configuration data for your pc is missing or contains errors

shayan.f7
08-11-2014, 18:16
اگه دیدین لپ تاپتون این مشکل رو پیدا کرده و هیچ راهی برای بالا آوردن منوی BIOS نیست،مراحل زیرو رو انجام بدین.
1:لپ تاپتون رو با دُکمه(کلید) پاور کاملان خاموش کنید.
2:دُکمه(کلید)ASSIST رو توی کیبورد لپ تاپتون پیدا کنید.
3:هر وقت لپ تاپ کامل خاموش شد،با دُکمه(کلید)ASSIST اون رو روشن کنید.4:حالا گزینه ریکاوری رو بزنید.
5:حالا دیگه همه چی تمومه و میتونین از لپتاپتون استفاده بکنید.

امیدوارم به دردتون بخوره.
موفق باشد!!!:n01:

shayan.f7
08-11-2014, 18:16
با سلام.من هروقت لپ تاپم رو ورشن میکنم این ارور رو میده.هرکاری هم میکنم منویBIOS بالا نمیاد چیکار کنم؟ لطفا کمکم کنید.با تشکر.

File: \Boot\BCD
Info: the boot configuration data for your pc is missing or contains errors

اگه دیدین لپ تاپتون این مشکل رو پیدا کرده و هیچ راهی برای بالا آوردن منوی BIOS نیست،مراحل زیرو رو انجام بدین.
1:لپ تاپتون رو با دُکمه(کلید) پاور کاملان خاموش کنید.
2:دُکمه(کلید)ASSIST رو توی کیبورد لپ تاپتون پیدا کنید.
3:هر وقت لپ تاپ کامل خاموش شد،با دُکمه(کلید)ASSIST اون رو روشن کنید.4:حالا گزینه ریکاوری رو بزنید.
5:حالا دیگه همه چی تمومه و میتونین از لپتاپتون استفاده بکنید.

امیدوارم به دردتون بخوره.
موفق باشد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.Afshin.
25-07-2018, 17:07
سلام کامپیوتر من درایو c پر شده بود اومدم درایو Dرو حذف کردم و با اون اضافه کردم وقتی این کارو کردم کامپیوتر خود به خود ری استارت شد و پیغام هایی که دوستمون گفت اومد رویه صفحه میشه راهنمایی بکنید