PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با انتخاب اسپیکر ها و صدا در ویندوز 7

Alireza-Khan
29-03-2011, 15:17
:40:سلام دوستان ! یکی از دوستام این مشکل رو داره که صدا تو ویندوز 7 نمیاد ! کارت صدا هم نصبه ! فقط مشکل اینه که باید speakers دیفالت بشه که غیر فعاله ! چطوری میشه اینو فعال کرد ! جونه من تا شب لازم دارم ! ممنون !

اینم عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza-Khan
29-03-2011, 17:29
اون یکی به گفته ی دوستم واسه کارت TV هستش !

Hamid.dzh
29-03-2011, 18:07
:40:سلام دوستان ! یکی از دوستام این مشکل رو داره که صدا تو ویندوز 7 نمیاد ! کارت صدا هم نصبه ! فقط مشکل اینه که باید speakers دیفالت بشه که غیر فعاله ! چطوری میشه اینو فعال کرد ! جونه من تا شب لازم دارم ! ممنون !

اینم عکس :

ببین روش راست کلیک کن گزینه Enable رو انتخاب کن

Alireza-Khan
29-03-2011, 18:42
Enable هستش !

join me
29-03-2011, 20:25
از آخرین درایور صدای مخصوص همین کارت که با 7 هماهنگ باشه استفاده نمایید /

شناخته شده هم باشه درایور برای این ساخته میشه که قطعه هماهنگی بیشتر با ویندوز داشته باشه /

Alireza-Khan
29-03-2011, 20:34
کارت صدا کاملا شناخته شده !

FAR_FA
29-03-2011, 22:29
اگه Realtek Driver رو نصب كرديد طبق عكسهاي زير عمل كنيد :

موفق باشيد

Alireza-Khan
29-03-2011, 23:31
داداش رفیقم الان نیستش ! فقط از کجا وارد این قسمت شدی ؟ :40: :11:

ممنون بابت جواب !

FAR_FA
29-03-2011, 23:59
ببخشید ، یادم رفت بگم .

یا روی آیکن بلندگو ( کنار ساعت ) راست کلیک میکنید و گزینه Sound Manager رو انتخاب میکنید . ( با دبل کلیک
روی بلندگو هم باز میشه )

یا طبق عکس از کنترل پنل اقدام کنید :

Help118
30-03-2011, 04:22
من هم مشکلی داشتم در رابطه با اتصال هم هدفون و هم بلندگو بصورت همزمان از جک های 6کاناله پشت مادربرد که علی رغم سوال و پاسخ های فراوان حل نشد

eshraghi2010
01-04-2011, 15:04
دوست عزیز سلام! با این چیزی که من تو عکس دیدم باید هم صدا نداشته باشید!( به خاطر جسارتم منو ببخشید !!) عکس نشون میده که شما فیشهای صدا رو به خروجی دیجیتال مادربرد وصل کردید(معمولا دو خروجی زرد یا نارنجی رنگ برجسته تر از خروجی های پایین تر و اصلی اسپیکر وصدا با رنگهای متفاوت) و هیچ فیشی به قسمت خروجی های اصلی اسپیکر ( خروجی های کوچک با رنگهای متفاوت که معمولا رنگ سبز خروجی مناسب اسپیکر است )وصل نشده یا تنظیمات نرم افزار مرتبط با بخش صدای مادربرد به درستی انجام نشده است تنظیمات باید منطبق بر خروجی پشت مادر برد باشد یعنی اگر مثلا به خروجی مشکی فیش هدفون متصل کرده ید به همین شکل به نرم افزار معرفی نمایید و ادامه ماجرا به هر حال اگر مشکلتان حل نشد یا اینکه منظورتان را درست نفهمیده ام ببخشید و اینکه در خدمتم

FAR_FA
02-04-2011, 08:24
ممنون از راهنمايي كه كرديد .

من خيلي از جزئيات درايور صدا اطلاع ندارم ، و مشكل اين دوستمون همون مشكل من بود زماني كه براي اولين بار
ويندوز 7 نصب كرده بودم و صدا نداشتم ، و با راهنمايي يكي از دوستان همين تاپيك طبق تنظيماتي كه توي
عكس اومده ، صدا رو براي ويندوز 7 راه انداختم . اين عكسها هم فقط يه كمك كوچكي به اين دوستم و دوستان
ديگه ميكنه و مابقي رو خودشون با آزمون و خطا و يا تجربه شخصي شون بدست ميارند .
بهر حال ممنون از اين دقتي كه بخرج داديد .