PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش فعال سازی بلوتوث و وایرلس دل 5010

B.i.r.i.y.a
28-03-2011, 15:26
سلام.
میدونم که این سوال بارها پرسیده شده. منم پاسخ این بارها رو دیدم !
ولی هیچکدوم جواب نمیده !
ببینید ؛ درایور دوتاش نصبه. ویندوز هم شناساییشون کرده و وقتی هم دکمه ی f2 میزنم ظاهرا روشن و آماده به کار میشن، اما فقط ظاهرا !!!
میگم ظاهرا چون وقتی روی علامت آنتن که جفته ساعته کلیک میکنم هیچ شبکه ی وایرلسی پیدا نمیکنه ، درحالی که همینجا با لپتاپ خودم چند تا شبکه پیدا میکنه. اصلا من وقتی وایرلس گوشیمو روشن میکنم لپتاپ خودم پیداش میکنه ولی این 5010 اصلا انگار نه انگار. بلوتوثش هم همینطور فیلم میاد. میگه روشنه و علامتش هم این پایین میاد ولی وقتی روش راست کلیک میکنم گزینه های ارسال و دریافت فایل نمیاد ، درحالی که تو سیستم خودم این گزینه ها هستند.
لطفا یه نفر اساسی راهنمایی کنه تا یکبار واسه همیشه این مشکل بلوتوث و وایرلس این مدل حل بشه ؛ آخه میدونم که این مشکل خیلی از دوستان هم هست.
با تشکر.

B.i.r.i.y.a
28-03-2011, 15:46
خیلی جالبه !
این برای چندمین باره که وقتی سوالی رو تو انجمن مطرح میکنم خیلی زود خودم جوابشو پیدا میکنم !
همین حالا که این سوال رو ارسال کردم رفتم تو کنترل پنل تو قسمت change adapter settings که تو بخش network and sharing center سمت چپ بالا قرار داره ؛
بعدش روی آیکون وایرلس راست کلیک کردم و بعدش گزینه ی diagnose رو زدم و بعد از چند ثانیه مشکلات وایرلس حل شد !!!
بعد از طی مراحل diagnose لیست شبکه های وایرلس رو نشون داد !
انگار خود ویندوز تعمیرکار بهتریه :-)
خب این از وایرلس.
ولی همچنان بلوتوثش مشکلاتی که گفتم رو داره.

B.i.r.i.y.a
31-03-2011, 17:53
هیشکی نیست جواب بده؟

NirvanaH
01-04-2011, 11:51
داداش یه خورد از جزئیات بگو!!!
نرم افزار مورد نظر که آخرین نسخه باشه رو تست کردی؟
شما واسه فعال کردن اینا از همون اول مشکل داشتی(دستگاه رو خریدی) یا مثلا بعد از تعویض ویندوز دچار ای مشکل شدی؟
روی سیستم عامل 7 شبکه یه نمه اذیت میکنه ولی بعد از دو یا 3بار تلاش به کار میفته.
امدی تاپیک PM بزن تا با هم لبتابتو فیتیله پیچ کنیم:10:
حامد:11:

B.i.r.i.y.a
01-04-2011, 14:47
نرم افزار مورد نظر منظورت چیه؟!
نه هیچ نرم افزار جداگونه ای استفاده نمیکنم. از سیستم پیشفرض خود ویندوز 7 استفاده میکنم. ولی اگه منظورت درایورشه ، آره اون نصبه .
از همون اول همینطور بود ، هنوز نه یه فایل باش فرستادم نه گرفتم !
همون موقه که فروشنده رو گفتم بلوتوثشم برام چک کن گفت این سری یه گیری داره بلوتوثشون و کسی که بلده حالا نیستش !
راست میگفت این سری گیر داره ؛ آخه تو نت گشتم کم نبودن که با بلوتوثش درگیرن .

NirvanaH
01-04-2011, 23:15
شما یه سری به این آدرس بزن تا بع با هم صحبت میکنیم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حامد:11:

dfas158
06-09-2014, 15:47
سلام. وقت بخیر. لطفا برنامه نصب وای فای لپ تاپ دل مدل 5010 رو برام بفرست. اخه وایرلسش فعال نمیشه. توروخدا کمکم کن. باتشکر