PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال فني از jet audio

manli7
27-03-2011, 23:45
سلام دوستان معذرت اگه جاي درستي دارم تاپيك نمي زنم من امروز نرم افزار jet audio رو از سايت خودش دانلود كردم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با حجم 35 مگابايت بعد ديدم كه تو سايت پي سي ورد همون نرم افزار هست ولي حجمش خيلي كم بود 13 مگا بايت اينا با هم چه فرقي دارن ميشه توضيح بدين؟ اختلاف اين همه حجم براي چيه؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تو سايت پي سي ورد هم اين توضيحات اومده Jet-Audio 6.0.3 براي اجرا به يك سيستم با CPU 200MHZ يا بالاتر و Ram حد اقل 64(128 بيشتر توصيه ميشود!) و 40 MB فضاي ديسك سخت! با هر ويندوزي سازگاره (95 توصيه نميشود) و نرم افزار هاي DirectX 8, QuickTime4 مورد نياز ميباشد براي بالا بردن توانايي Jet-Audio! اين نرم افزار قدرتمند و واقعا حرفه اي رو ميتونين در حالي كه حجم نرم افزار 13 مگا بايته ولي گفته شده كه نياز به 40 مگا بايت فضا نياز داره !!

meysamhaji
27-03-2011, 23:52
اون هم مثل همونه تو حجم 13 مگابایت فایل ها یی که تو حجم 35 مگابایت تو برنامه یه کاری انجام میدن فشرده تر شدن و هر کدوم از فایل ها کار 3 تا چیز رو انجام میدن تو اون 35 مگابایتی چیزهایی از قبیل اسکین نوع کنورتور و فرمتها اضافه شده زیاد فرقی با هم ندارن ولی 35 مگابایتی بهتره به نظر من

Rahpooyan
28-03-2011, 00:57
دوست عزیز ! من لینک های سافت گذر را ترجیح می دهم . معمولا لینک های سایت اصلی کمبودهایی دارد و نسخه کامل نمی باشد و بعضی ابزارهای ان عمل نمی کند . لذا اما سایت نامبرده نسخه کامل را قرار می دهد .