PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زیر نویس فارسی

مجید4
27-03-2011, 22:38
سلام
من نرم افزاری میخواهم که زیر نویس فیلم را به فارسی بر گرداند
با تشکر

Ship Storm
28-03-2011, 08:48
اگر منظورتون اینه که زیر نویس فعلی که انگلیسی هست رو به فارسی برگردونه باید بگم همچین نرم افزاری نداریم

مجید4
28-03-2011, 10:14
سلام
دوست عزیز در این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راجع به نرم افزارsubtitle workshop 2.51 تو ضیحاتی داده است لطفا بعد از مطالعه میشه بگید کاری رو که من میخواستم انجام میده یا خیر

با تشکر

saeed774
28-03-2011, 10:47
نرم افزار که داریم ولی چی بگم .... همون انگلیسی ببینی خیلـــــی بهتره:31:
این نرم افزارها با استفاده از امکان Google Translate زیرنویس ها رو ترجمه میکنن. یکی از این نرم افزارها برنامه زیر هست که بعد از لود زیرنویس در محیط برنامه میتونی از منوی Tools و انتخاب Translate زیرنویس رو به هر زبانی ترجمه کنی:

Subtitle Edit 3.1 Build 36527

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
28-03-2011, 11:18
سعید جان فکر میکنم این نرم افزارها خیلی ترجمه رو غلط انجام بده و بطوری انجام نده بهتره
یک متن انگلیسی رو خودتون ترجمه کنید بصورت صحیح بدید بهش یه چیز دیگه میده بیرون و با یه ترجمه دیگه

saeed774
28-03-2011, 14:15
کاملا درسته به همين خاطر گفتم که :

نرم افزار که داریم ولی چی بگم .... همون انگلیسی ببینی خیلـــــی بهتره:31:

ولي در کل اين نرم افزاري که معرفي کردم مدت زياديه که باهاش کار ميکنم و براي ويرايش فوق العاده هست. کار براي زيرنويس کردن فيلم هم خيلي باهاش راحته .
گاها ميبيني براي فيلم هاي غير زبان انگليسي ،‌ زيرنويسي وجود نداره و من با اين نرم افزار مثلا زيرنويس با زيان فرانسوي رو به انگليسي تبديل ميکنم که حدود 90 درصد درست ترجمه ميشه! يا مثلا زبان عربي رو به انگليسي تبديل ميکنم که حدود 95 درصد درسته!!! بجز زبان فارسي اکثر زبانهاي مختلف داراي گرامر يکساني هستند. از لحاظ ترتيب فعل و فاعل و صفت و .... ميگم البته.

بهترين زباني که ميشه گفت 100 درصد به انگليسي تبديل ميشه زبان اتريش هست.

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

نکته : در نرم افزار فوق براي اينکه کل متن انگليسي توسط گوگل ترجمه بشه بايد از وي پـــــي ان يا فيلــــــتر شکن استفاده کني.