PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل یاهو با ایرانسل یا ایرانسل با یاهو؟

h-rafiee
27-03-2011, 16:28
دوستان من چند روز(از 1 فروردین 1390)دگ نمی تونم مثل قبل که گوشی رو به کامپیوتر میزدم و راحت میرفتم یاهو مسنجر رو باز میکردم...
الان تو این چند روزه نمیتونم برم بررسی مشکل هم میزنم میگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو قبول نکرده میرم ایملم رو از سایت یاهو بخونم میزنم mail.yahoo.com با متن زیر مواجه میشم:
ERROR
The requested URL could not be retrieved
------------------------------------------------------------------------------------------------------
The following error was encountered while trying to retrieve the URL: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unable to determine IP address from host name mail.yahoo.com
The DNS server returned:

TimeoutThis means that the cache was not able to resolve the hostname presented in the URL. Check if the address is correct

کسی میدونه چرا اینجوری میشه؟؟؟

joe_satriani
27-03-2011, 17:12
با سلام
به نظر ميرسه سرعت جي پي آر اس اومده پايين و باز نميكنه واستون
البته باز نشدن ياهو مسنجر از طريق جي پي آر اس طبيعي هم هست

موفق باشيد.

h-rafiee
27-03-2011, 18:25
البته رو گوشی بالا میاد منظورم اینه که چطوره که mail.yahoo.com بالا میاد ولی اررور میده ولی خوده سایت yahoo.com مشکلی نداره و هنگام sign in شدن مشکل دارم...

m1369z
29-03-2011, 12:46
منم دقیقاً همین مشکل رو دارم

asghar1390
30-03-2011, 15:59
من هم همين مشكل رو دارم اما با استفاده از ----- شكن پوف تونستم وارد بشم ولي هنگام استفاده از پوف سرعت كمتر ميشه و اين خوب نيست. و البته اين نشون ميده كه پايين بودن سرعت نيست كه باعث عدم دسترسي به سايت ياهو ميشه بلكه به احتمال زياد مشكليه كه بوسيله خود ايرانسل ايجاد شده و الا چرا با ----- شكن ميشه وصل شد ولي بدون اون نميشه ؟

asghar1390
30-03-2011, 16:01
جالبه كه من سايت تابناك رو هم نميتونم از طريق ايرانسل وارد بشم.
سرعت هم مشكلي نداره در حالي كه با ----- شكن ميتونم

fardingl
02-04-2011, 22:00
سلام دوستان منم دقیقا همین مشکلو دارم که تا امروز فکر میکردم مشکل از ویندوز سون و تنظیمات پیش فرضش هست.این مشکل بائث شد من چند روز الاف بشم و چندین باز ویندوز عوض کنم.لطفا هرکس راه حل این مشکلو پیدا کرد به همه اطلاع بده.یا این که اگه فیلتر شکنی دارید به ما هم بدید من با سایت یاهو میل کار ضروری دارم

jujushow
02-04-2011, 22:07
منم همین مشکل رو دارم . ایرانسل پورت مسنجر رو بسته ، علاوه بر اون اپرا مینی که بهترین و شاید به درد بخورترین مرورگر موبایل هم بود پورتش توسط ایرانسل بسته شده و فرررررررررررررت !!!

a6543210
07-04-2011, 11:42
آره منم با آلترا با هزار درد سر ان می شم.یکی بکمکه!

GOLI87
08-04-2011, 19:45
دوستان مشکل منم بودش ولی موقت بودش و بعده 2-3 روز حل شد!!!!

900913
15-10-2011, 11:19
من تست کردم مسنجر با ایرانسل باز میشه ولی اپرا مینی خیر!! opera mini مگه از چه پورتی استفاده میکنه!؟ مگه از پورت 80 استفاده نمیکنه برای باز کردن سایتها؟ google map‌هم که از کار افتاده و به اینترنت وصل نمیشه! مرورگر خود گوشی هم به اینترنت وصل نمیشه! کلا گوشی به GPRS وصل میشه ولی اینترنت رو از طریق خودش وصل نمیشه اما از اینترنت گوشی در کامپیوتر میشه استفاده کرد!!!!!! دلیل اینا چیه؟