PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی برای GPS و بازی

cdcenter
27-03-2011, 12:38
سلام دوستان .
من میخواستم یک گوشی بخرم برای بازی و GPS
-----------
گوشیهای اندرویید رو دیدم کیفیت بازی خوبی دارن .

در ضمن اینم بگم که میخوام امکان استفاده از GPS مانند این دستکاههای GPS ماشین باشه که مثلا نزدیکترین پمب بنزین و . . . رو نمایش بده . چون من زیاد مسافرت میرم به GPS خوب و حتل المکان آفلاین خیلی نیاز دارم .

بازی هم با کیفیت خوب نمایش بده و تنوع خوبی داشته باشه .

ظاهر و دوربین نسبتا خوبی هم داشته باشه .

اگر هم صفحه نمایش خازنی باشه که عالی میشه . .

بودجه : حداکثر 300 تومن .

اگر سیستم عامل اندرویید نباشه مهم نیست فقط برای بازی عالی باشه و تنوع نرم افزاری خوبی داشته باشه

با تشکر

hassannadi
27-03-2011, 12:43
اقا من یک گوشی نوکیا 2700 خریدم 90 هزار تومن mide in india هندی اما هم gpsداره هم بازیبا فرمت جاوا داره و هم نرم افزار هایی با فرمت jar وrar و.......oghwi uhgdi:10:

aRThaS_08
27-03-2011, 12:52
من احساس کردم gps از همه چیز براتون مهمتره!

پس باید آندروید رو کنار بزارید و یه گوشی نوکیا سیمبین بردارید!

Nokia C7 انتخاب خوبیه قیمتشم فک کنم 350 باشه

اما اگه بازی براتون خیلی اهمیت داره باید بگم گوشی آندرویدی خوبی توی این رنج وجود نداره که بدرد بازی بخوره و شما باید بودجه رو افزایش بدید

cdcenter
27-03-2011, 13:06
من احساس کردم gps از همه چیز براتون مهمتره!

پس باید آندروید رو کنار بزارید و یه گوشی نوکیا سیمبین بردارید!

Nokia C7 انتخاب خوبیه قیمتشم فک کنم 350 باشه

اما اگه بازی براتون خیلی اهمیت داره باید بگم گوشی آندرویدی خوبی توی این رنج وجود نداره که بدرد بازی بخوره و شما باید بودجه رو افزایش بدید

بله gps برام خیلی مهمه . اما بودجه حداکثر 300 میخوام هزینه کنم چون 1 آیفون داشتم ازم دزدیدن دیگه زور داره برا موبایل زیاد هزینه کنم .

یکی از دوستام X8 داره و بازیهاش خیلی باحالن . بعنی آندرویید بهتر از این مثل گالکسی 551 برای بازی و GPS خوب نیست ؟

یا یک گوشی سیمبین که بازیاش کیفیت دار باشن . چون سیمبن تنوع نرم افزاریش خیلی خوبه

aRThaS_08
27-03-2011, 14:02
سیمبین های قدیمی خوب نیستن!

سیمبین3 فقط 2تا گوشی هست که یکی سی7 و دیگری ان8

آها من فک کردم بازیهای باکیفیت آندروید مد نظرتونه! ایکس8 یکی از ضعیفترینهای آندروید در زمینه بازی و گرافیک هست.
ولی درکل آندروید فعلن نرم افزار خوب که همه چیش کامل باشه برای GPS نداره!

کاملترین gps ، ovi maps نوکیاس که آشنایی دارید.

mansoooooooor
27-03-2011, 14:46
اگه آندروید خوب میخواهید که باید حداقل بیشتر از 450 هزینه کنید ولی چون توی این رنج میخواید نوکیا c6-01 میتونه انتخاب خوبی باشه ولی به هر حال این گوشی سیمبین هست و هیچوقت به پای اندروید نمیرسه

Scud_MD2
28-03-2011, 18:38
اگر شما گوشي اندرويد براي بازيهاي گرافيكي مي خواهيد تو اين رنج قيمت گوشي مناسبي نيست.
ولي ديزاير گوشي خوبي براي شماست كه البته قيمتش 400 تومن ميباشد

maziarzar
02-04-2011, 12:30
نوکیا سی6-01 هم هست که ارزونترینشونه 378تومنه