PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا لپتاپ hp pavilion DV5 1299ee امکان لایت اسکریپ را دارد؟

sgwgo
26-03-2011, 14:43
سلام دوستان
من دیشب تو سایت hp بودم میخواستم برا لپتاپم درایور دانلود کنم که ناگهان چشمم به دانلود درایور لایت اسکریپ افتاد البته نوشته بود که لایت اسکریپ برای این نوع لپتاپهhp pavilion DV5 1299ee

میخواستم بدونم که واقعا این امکان چاپ روی سی دی رو داره

ata.royalfalcon
26-03-2011, 15:21
سلام دوستان
من دیشب تو سایت hp بودم میخواستم برا لپتاپم درایور دانلود کنم که ناگهان چشمم به دانلود درایور لایت اسکریپ افتاد البته نوشته بود که لایت اسکریپ برای این نوع لپتاپهhp pavilion DV5 1299ee

میخواستم بدونم که واقعا این امکان چاپ روی سی دی رو داره
سلام
اگر دیویدی رایتر شما واقعا لایت اسکرایب داره برای چاپ (سوزاندن یا حک کردن) نیاز به دیویدی های مخصوص هست .
ضمنا برای اینکه متوجه بشین آیا دیویدی رایتر شما این قابلیت رو داره یا نه ، برنامه nero رو نصب کنین این نرم افزار بصورت اتوماتیک وار ابزارهای لازم را برای چاپ روی دیویدی را نصب خواهد کرد.
و برای حک کردن بایستی دیویدی را بصورت برعکس در دستگاه قرار بدین (فکر کنم)

sgwgo
27-03-2011, 12:41
سلام
دوست عزیز از راهنمایی شما ممنونم
من نرو رو که نصب کردم تا حدودی تونستم بفهمم که کجا لایت اسکریپ چاپ میشه
من چندتا عکس گرفتم
میخوام بدونم که راه رو درست رفتم یا نه

ابتدا در نرو به قسمت اکسترا رفتم وگزینه make label or cover زدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد این صفحه برام باز شد و همون طور که من فقط رو سی دی یا دی وی دی میتونم چاپ کنم لایت اسکرسپ رو انتخواب کردم(عکس شماره 1) و اوکی زدم

بعد این صفحه برام باز شد در اینجا هم میتونم رو خود سی دی با استفاده از ابزار بالا و سمت چپ نقاشی بکنم

یا اینکه رو قسمت وارد کردن عکس کلیک کنم و عکس مورد نظر خودم رو روی سی دی چاپ کنم

در قسمت پایینی هم عکس رو کامل روی سی دی نمایش میدم

فقط میخوام بدونم که کجا باید برم و دستور چاپ رو بهش بدم؟
و برای چاپ کردن از جوهر استفاده میکنه؟
اگه از جوهره پس یعنی از موقع خرید توش جوهر بوده

راستی به من بگید که این راهی رو که برای چاپ روی سی دی انجام دادم درسته یا از جای دیگه باید بریم

با تشکر