PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درمورد VirtualBox

geysar
25-03-2011, 15:00
سلام
من با VirtualBox یه ویندوز نصب کردم ولی نمی دونم درهنگام نصب VirtualBox چیکار کردم که به اینترنت وصل نمیشه . ایا این VirtualBox تنظیماتی داره که اتصال به اینترنت را محدود کنه

nightmare
25-03-2011, 15:15
سلام. من داخل VirtualBox یه ویندوز XP دارم که تصویر تنظیمات Network اون رو قرار میدم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینترنت سیستم اصلیم هم به صورت LAN از مودم ADSL گرفتم.

داخل خود ویندوز XP هم بعد از نصب VBoxGuestAdditions تنظیمات کارت شبکه به صورت Obtain هست و DHCP فعاله.

شاید اینا کمکی بکنه:20:

geysar
28-03-2011, 23:25
سلام
این مشکل حل نشد
تازه در ویندوز مجازی سی دی رام هم ندارم ونمی تونم فایلی را از بیرون به ویندوز مجازی انتقال دهم راه حلش چی میتونه باشه

nightmare
28-03-2011, 23:48
دوست خوبم یه آموزش کوتاه VirtualBox توسط آقای امیر مسعود تهرانی (amib.ir) تهیه شده. یه نگاه بهش بندازید شاید جواب همه‌ی سوالاتتون رو گرفتید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nightmare
29-03-2011, 00:05
برای اختصاص دادن CD-Rom یا DVD-Rom سیستم اصلی به سیستم مجازی مثل تصویر زیر برید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی تصویر DVD-Rom سیستم اصلی که Pioneer هست انتخاب میشه به عنوان مدیای سیستم مجازی و اینطوری از داخل ویندوز مجازی هم بهش دسترسی دارید.

tatu66
29-03-2011, 00:35
احتمالا داخل ویندوز اصلی خودتان شبکه برنامه رو غیر فعال کردید یه چک بکنید

geysar
29-03-2011, 09:44
احتمالا داخل ویندوز اصلی خودتان شبکه برنامه رو غیر فعال کردید یه چک بکنید

کنترل کردم فعاله

برای اختصاص دادن CD-Rom یا DVD-Rom سیستم اصلی به سیستم مجازی مثل تصویر زیر برید
ممنون اینم درست شد با راهنمایی شما
ولی درمورد دسترسی به اینترنت من فکر میکنم اشکال از سیستم اصلی باشه وقتی که من به net work نگاه میکردم VirtualBox در قست access type نوشته no network accessکلا تنظیمات این بخش چطوری باید باشه ؟
همچنین اگه یه عکس از تنظیمات propertesبزارید منون میشم

geysar
30-03-2011, 11:52
با سلام
دوستان من هرچه تلاش کردم نتونستم به اینترنت وصل شم مشکل اینجاست که ویندوز مجازی اصلا lan را نمیشناسه وصل کردن وجدا کردن lan هیچ تغیری ایجاد نمیکنه
حالا چیکار کنم که سیستم lan را بشناسه
راستی تنظیمات پورت به چه صورت باید باشه

geysar
13-04-2011, 20:10
با سلام
من یه ویندوز جدید خریدم که سرویس پک 2هستش حالا وقتی می خوام سرویس پک را نصب کنم (البته از طریق virtualbox )خطامیده که ماشین باید روی ac power باشه اگه درست یادم باشه چطوری باید این تنظیمات را تغیر دهم هرچه گشتم توی virtualboxچنین چیزی ندیدم
عین عبارت اینه
this service pack requires the machin to be on ACpower befor setup start

tatu66
19-06-2011, 12:37
با سلام
من یه ویندوز جدید خریدم که سرویس پک 2هستش حالا وقتی می خوام سرویس پک را نصب کنم (البته از طریق virtualbox )خطامیده که ماشین باید روی ac power باشه اگه درست یادم باشه چطوری باید این تنظیمات را تغیر دهم هرچه گشتم توی virtualboxچنین چیزی ندیدم
عین عبارت اینه
this service pack requires the machin to be on ACpower befor setup start
سلام فکر کنم شما دارید روی لپ تاپ نصب میکنید و منظور برنامه اینه که کابل شارژر رو به دستگاه نصب کنید

geysar
04-09-2011, 19:52
با سلام
وقتی فلش را به ویندوز مجازی متصل میکنم فلش را اصلا نمیشناسه اشکال ازکجاست ؟
درضمن میشه درداخل ویندوزمجازی سی دی رایت کرد ؟

MrGee
05-09-2011, 11:12
وقتي برنامه هاي حرفه اي مثل VMware هستند شما چرا از VirtualBox استفاده مي كنيد؟

geysar
22-09-2011, 12:41
وقتي برنامه هاي حرفه اي مثل VMware هستند شما چرا از VirtualBox استفاده مي كنيد؟
برای اینکه به اینترنت وصل بشیم باید چه تنظیماتی را اعمال کنیم

geysar
09-11-2011, 09:44
با سلام
من این نرم افزار wmwareرانصب کردم یک ابونتو ویک ویندوز xpبروی ان نصب کردم ولی وقتی سی دی را دردی ویدی رام میزارم درویندوزاصلا سی دی رانمیشناسه ونمیشه کپی کرد ولی درابونتو مشکی ندارم ومی تونم کپی کنم
خطایی که هنگام کپی کردن فایل به ویندوز رخ میده اینه
cannot copy mp3.12:the request could not be performed becase of an i/o device error