PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مرود خاموش شدن سیستم هنگام اجرای بازی

dashamir_007
25-03-2011, 14:31
دوستان من سیستمم هنگام اجرای بازی یدفعه خاموش می کنه ولی در مواقع عادیکه کاری ازش نمی کشم اینجوری نمیشه
بعضی وقتام خاموش میکنه دیگه ویندوزم بالانمیاد و ودوباره خاموش می کنه و مجبور میشم ویندوز عوض کنم و هنگام نصب ویندوزم ممکنه دوباره خاموش بشه حسابی پوست آدم میکنه

مادربردم گیگابایت MA78G-DS3H

CPU : 6000 AMD DOUAL CORE
VGA : ONBOARD
POWER:GREEN 6PIN 530
ram :2g transend
یکی بهم گفت مال اینکه سی پی یو داغ میکنه :2:سیستم خاموش می کنه باید یدونه از این فنای خنک کننده بزاری
رمم حتی عوض کردم مشکل از رم نبود من چیکار کنم:19:

edvard_kachal
25-03-2011, 15:21
سلام ...
به احتمال زیاد اون دوستت درست گفته ... امتحانشم ضرری نداره ... هر موقع سیستمت خاموش شد ... بسرعت دوباره روشنش و برو تو تنظیماته بایوست بعد برو تو قسمتی که در مورد حرارت سیستم و چرخش فن ها هست ... اگه دیدی درجه حرارته سی پی یوت بالای 70 هست ..مشکل همون فنه ... در غیر اینصورت مشکل از جای دیگه است..موفق باشی

resident
30-03-2011, 18:52
فن CPUت رو موقتی تعویض کن و امتحان کن ببین بازم همینطور میشه یا نه؟ اگه نشد مشکل از فن هستش.

سلام ...
به احتمال زیاد اون دوستت درست گفته ... امتحانشم ضرری نداره ... هر موقع سیستمت خاموش شد ... بسرعت دوباره روشنش و برو تو تنظیماته بایوست بعد برو تو قسمتی که در مورد حرارت سیستم و چرخش فن ها هست ... اگه دیدی درجه حرارته سی پی یوت بالای 70 هست ..مشکل همون فنه ... در غیر اینصورت مشکل از جای دیگه است..موفق باشی

بله، درسته اما تا زمانی که دما تا حد معینی کاهش پیدا نکنه کامپیوتر نمیتونه روشن بشه و خود به خود خاموش میشه. بهتره با تعویض فن تست کنن.

IIXFXII
03-04-2011, 09:49
با سلام :
دوست عزیز میشه بفرمایید تقریبا بعد از چند دقیقه بازی کردن اینجوری میشه؟؟

dashamir_007
06-04-2011, 08:18
2 یا 3 دقیقه سیستمم خاموش میشه
بعضی اوقات مجبور میشم ویندوزم عوض کنم چون دیگه بالا نمیاد
و مشکل دیگه اینکه وسط نصب ویندوز جدیدم ممکنه خاموش کنه شانسی نصب میشه

jafarian
06-04-2011, 08:33
2 یا 3 دقیقه سیستمم خاموش میشه
بعضی اوقات مجبور میشم ویندوزم عوض کنم چون دیگه بالا نمیاد
و مشکل دیگه اینکه وسط نصب ویندوز جدیدم ممکنه خاموش کنه شانسی نصب میشه

شمااول دمای فن سی پی یو رو چک کنید ازداخل ستاپ بعد اگردیدین ازحالت طبیعی خارجه به فن سی پی یو یکم گریس بزنید اگر یاد دارین وگرنه فن چنج کنید بعدش دورفنم چک کنید با این برنامه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EXTREME
07-04-2011, 12:24
خاموش شدن به رم ربطی نداره
اگه وسط نصب ویندوز هم این مشکل پیش میاد مشکل سخت افزاری هست
یا دمای سی پی یو بالاست یا دمای گرافیک یا دمای مین
سیستم رو خاک گیری کنید فن سی پی یو و فن گرافیک رو چک کنید
علت بعدی برای خاموش شدن سیستم از پاوره که برای مشکل شما احتمال دما بیشتره تا پاور

erfan3333
08-04-2011, 18:53
علت بعدی برای خاموش شدن سیستم از پاوره که برای مشکل شما احتمال دما بیشتره تا پاور
تایید میشه
خمیر سیلیکون هم دم دس داشتی ی ذره بهش بمالون :10::31:

NirvanaH
08-04-2011, 21:22

تایید میشه:10:

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:16 PM ----------

تایید میشه
خمیر سیلیکون هم دم دس داشتی ی ذره بهش بمالون :10::31:
کاملا درسته:10:

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

ولی یه چیزی دوست عزیز!!!
معمولا بروبچی که با سیستم دست دوم زیتد کار کردند و به نوعی مویی در این راه سپید کردند این حرف رو تایید میکنند!!!
هنگام نصب ویندوز اگر سی پی یو و مین و از نظر گرما مشکل نداشته باشه، اصولا موقع نصب سیستم عامل دستگاه باری روش نیست- و موقعی که داری سیستم عامل روی دستگاه نصب میکنی کامپیوترت ریسیت بشه یا خاموش بشه 90درصد احتمال رو به رم سیستم ربط میدند.
من خودم وقتی رم دست دوم میخرم با این روش تستش میکنم چون ردخور نداره:31:

حامد:11: