PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام خطا در شروع ویندوز 7

Juventus FC
24-03-2011, 23:04
سلام بر اساتید محترم

من چند وقتی وقتی ویندوزم میاد بالا پیغام زیر نمایش داده میشود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه مشکل دیگه هم برام پیش اومده من ویندوز 7 ورژن Home Premium دارم یعنی این از وقتی لپ تاپ را خریدم روش نصب بود ، حالا من وقتی فایل یعنی کانکشن V*P*N میارم تو این ویندوز 7 اونو به شکل یه فایل ناشناخته میشناسه در حالی که در ویندوز XP خیلی راحت به صورت یه کانکشن میشناستش. باید چه کار کرد؟

nightmare
24-03-2011, 23:16
مشکل اولت تروجانه. آنتی ویروس آپدیت شده روی سیستمت نصب هست؟ اگر نه نصب کن و بزن اسکن کنه.

راه دستی از بین بردنش هم اینجاست :

برای مشکل دومت هم یه کانشکن V*P*N به صورت دستی در ویندوز 7 بساز و تنظیماتش رو از روی XP کپی کن.

behzad_zn
24-03-2011, 23:24
ادیت شد .......................

Dew Drop
24-03-2011, 23:31
یه مشکل دیگه هم برام پیش اومده من ویندوز 7 ورژن Home Premium دارم یعنی این از وقتی لپ تاپ را خریدم روش نصب بود ، حالا من وقتی فایل یعنی کانکشن V*P*N میارم تو این ویندوز 7 اونو به شکل یه فایل ناشناخته میشناسه در حالی که در ویندوز XP خیلی راحت به صورت یه کانکشن میشناستش. باید چه کار کرد؟

سلام
احتمالاً فرمت فایلتون PBK هستش که نمی تونه بازش کنه.
رو ایکونش کلیک راست کنید و open with بعد choose default program بعدش Browse
بعد برید تو پوشه windows\system 32 فایل rasphone.exe رو پیدا کنید و فایلتون رو با اون باز کنید.

mohammad021
25-03-2011, 00:03
انقد سختش نکنین
من پیشنهاد میدم یا خیلی ساده یه کانکشن بساز که کمتر از 10 ثانیه طول میکشه یا این نرم افزار دایالر خیلی باحال رو از این آدرس دانلود کن و هر جا خواستی ببر و رو هر سیستم عاملی باهاش کار کن :