PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : android ارزون و خوب چی هست؟

mand007
24-03-2011, 15:56
سلام دوستان سال نو مبارک

دنبال یه گوشی اندروید زیر 300 250 میگردم که بتونم یه مدت دیگه بفروشمش (کلا گوشی رو واسه گیم می خوام قصد داشتم یه گوشی خوب بگیریم که شنیدم پلی استیشن فون اندروید داره میاد) خواستم صبر کنم تا اون بیاتش بعد به این نتیجه رسیدم که حالا حالا ها نمی یاد بعد هم قیمتش بالاست تا بخواد افت قیمتش رو بکنه 1 سال گذشته

حالا چی پیشنهاد می کنید؟
می خوام کل بازی های تاپ اندروید رو اجرا کنه(تو تاپیک ها خوندم خیلی از گوشی ها نمی تونن اجرا کنن درسته؟)

بعد اندرویدش اپ هم میشه مثلا به نون زنجبیلی؟ یا فقط واسه خوباشونه؟

مولتی تاچ هم حتما باشه

جی چی اس و وایرلس هم که همشون دارن دیگه

لطفا راجع به ورزن های اندروید هم توضیح بدید کلا چه فرقی دارن(مثلا اگه یه بازی برای 2.1 باشه رو 2.2 هم نصب میشه یا نه؟)

بعد چرا گوگل از ورزن 2 شروع کرده ؟اندروید ورژن یک چرا نداره؟

ممنون از همتون

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

چیزی که نظرم رو به اندروید جلب کرد یادم رفت بنویسم

حتما حتما حتما بتونه سایت های فلش رو نشون بده

sAeEd_kHaAn
24-03-2011, 16:35
سلام دوستان سال نو مبارک

دنبال یه گوشی اندروید زیر 300 250 میگردم که بتونم یه مدت دیگه بفروشمش (کلا گوشی رو واسه گیم می خوام قصد داشتم یه گوشی خوب بگیریم که شنیدم پلی استیشن فون اندروید داره میاد) خواستم صبر کنم تا اون بیاتش بعد به این نتیجه رسیدم که حالا حالا ها نمی یاد بعد هم قیمتش بالاست تا بخواد افت قیمتش رو بکنه 1 سال گذشته

حالا چی پیشنهاد می کنید؟
می خوام کل بازی های تاپ اندروید رو اجرا کنه(تو تاپیک ها خوندم خیلی از گوشی ها نمی تونن اجرا کنن درسته؟)

مولتی تاچ هم حتما باشه

لطفا راجع به ورزن های اندروید هم توضیح بدید کلا چه فرقی دارن(مثلا اگه یه بازی برای 2.1 باشه رو 2.2 هم نصب میشه یا نه؟)

ممنون از همتون

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

دوست عزيز اين امكاناتي كه شما انتظار داري با 300 نميتوني تو يك گوشي پيدا كني بايد بوجتو ببري بالا تا بهت پيشنهاد هاي خوبي بدم

ورزن اندوروئيد از 1.6 شروع شد فكر كنم

mand007
24-03-2011, 17:01
دوست عزيز اين امكاناتي كه شما انتظار داري با 300 نميتوني تو يك گوشي پيدا كني بايد بوجتو ببري بالا تا بهت پيشنهاد هاي خوبي بدم

ورزن اندوروئيد از 1.6 شروع شد فكر كنم

ممنون

فقط من چنتا نکته رو بگم

دنبال گوشی نو نمی گردم

شما هم خودتون اگه چیز خوب سراغ دارید(البته زیادی خوب نباشه که قیمت بره بالا) حالا با هر قیمتی بگید ممنون میشم

بعد من امکانات خاصی نگفته بودما ی 1200 با مولتی تاچ

حالا مولتی هم نبود بی خیال

فقط فلش رو اجرا کنه

بعد او 1.6 الان منقرض شده یعنی آپ دیت نمیشه ؟
کلا الان 2.1 و 2.2 و 2.3 هست اره؟

اگه به بقیه سوالها هم جواب بدید ممنون میشم.

P I R A N H A
24-03-2011, 17:45
من بهت Samsung Galaxy 551پیشنهادمیدم مولتی تاچ داره آندروید2.1وصفحه کلیدqwerty,...بااین پول این بهترین آندرویده که میتونی نوپیداکنی

mand007
24-03-2011, 19:24
من بهت Samsung Galaxy 551پیشنهادمیدم مولتی تاچ داره آندروید2.1وصفحه کلیدqwerty,...بااین پول این بهترین آندرویده که میتونی نوپیداکنی

ای کاش کیبورد نداشت از کیبورد بدم میاد یعنی با کیبورد دیگه رو صحفه کیبورد نمی یاد؟

:19:بعد سایت های فلش را باز میکنه این یا نه چون ایم مهمترین چیزه.:19:

mand007
24-03-2011, 19:38
دوستان ی لطفی بکنید به همه ی سوالهام جواب بدید تا با دید بازتری اندروید را ببینم

مرسی ممنون از تکتکتون

iMosi
24-03-2011, 23:47
آندروید تا نخری هیچ دیدی پیدا نمیکنی:46:

mansoooooooor
25-03-2011, 03:09
سلام دوستان سال نو مبارک

حالا چی پیشنهاد می کنید؟

مولتی تاچ هم حتما باشه

ممنون از همتون

سلام داداش سال شما هم مبارک !!!
گوشی اندروید اگه میخوای خوب باشه باید حداقل 400 تومن هزینه کنی حتی دست دومش رو _ من توی این قیمت ایکس8 سونی اریکسون رو بهت پیشنها میکنم !!!
درسته اندروید 1.6 هست ولی رزولوشن و سی پی یو ی نسبتا خوبی داره و چون شما اهل بازی هستی میتونه خوب باشه البته توی این رنج قیمت !!!
این گالاکسی هم که دوستمون میگن به خاطر رزولوشن پایین صفحه اون بازی هایی که شما مد نظرت هست رو اجرا نمیکنه !!!!
در کل میگم که صبر کن گوشی های بهتری در راه هست که شاید تا بعد از تعطیلی ها بیاد !!!
و اینکه در خرید صبر کن !!! :27:

sAeEd_kHaAn
25-03-2011, 09:48
ممنون

فقط من چنتا نکته رو بگم

دنبال گوشی نو نمی گردم

شما هم خودتون اگه چیز خوب سراغ دارید(البته زیادی خوب نباشه که قیمت بره بالا) حالا با هر قیمتی بگید ممنون میشم

بعد من امکانات خاصی نگفته بودما ی 1200 با مولتی تاچ

حالا مولتی هم نبود بی خیال

فقط فلش رو اجرا کنه

بعد او 1.6 الان منقرض شده یعنی آپ دیت نمیشه ؟
کلا الان 2.1 و 2.2 و 2.3 هست اره؟

اگه به بقیه سوالها هم جواب بدید ممنون میشم.

دوست عزيز من بهت پيشنهاد ميدم اگه ميخواي گوشي بگيري كه تموم بازي هارو اجرا كنه و بقيه امكاناتي كه مد نظرت هست تا بعد از عيد اگه بتوني 430-440 جور كني يه ديزاير بگير كه گوشي هست كه پشيمون نميشي از خريدش

بستگي به سخت افزار گوشي داره اگه سخت افزار گوشي قوي باشه تو اپديت هاي جديد مشكلي براش پيش نمياد و راحت جواب ميده گوشي هايي كه با 1.6 اومدن تقريبا اگثرا الان اپديت شدن نمونش همين x8 كه الان 2.2 هست براش
البته بستگي به شركت سازنده هم داره كه اپديت بده واسه گوشي يا نه كه اينجا فرق يه شركت با ساپورت خوب مثل htc مشخص ميشه

Mahdi_Co_1368
25-03-2011, 20:40
به نظر من شما x8 انتخاب خوبی واسه بازی نیست . x8 مولتی تاچ نداره که تو بازیها اذیت میکنه

رزولوشن مناسبی هم واسه بازی های غول اندروید نداره. همونطور که دوستان هم گفتن واسه

اندروید خوب حداقل 400 باید خرج کنی. بازی های خوب اندروید بیشتر واسه رزولوشن wvga میاد

که اکثرشون هم multi touch رو ساپورت میکنن و البته نیاز به سخت افزار قوی هم دارن

بین ورژن 1.6 و 2.1 به بالا که فرق زیاده ولی از 2.1 به بعد جزئیتر میشه. x8 به 2.3 هم اپدیت میشه

ولی فعلا یه سری محدودیت داره ینی ممکنه بعضی از قابلیتای گوشی کار نکنه:27:

Arashdn
25-03-2011, 21:00
ای کاش کیبورد نداشت از کیبورد بدم میاد یعنی با کیبورد دیگه رو صحفه کیبورد نمی یاد؟
چرا بابا رو صفحه هم میاد
سخت افزاری هم داره
با 300 تومن بهترین انتخابه
ولی شدیدا پیشنهاد میکنم یه کم رو بودجه تون اضافه کنید و به اپتیموس وان فکر کنید

tiyam 01
26-03-2011, 13:48
منم میگم یه کم بیشتر بودجه رو افزایش بده و samsung ace بخر

parviz85
26-03-2011, 14:01
اگه اندروید میخری فقط galaxy بگیر.تقریبا دو برابر بودجه شماست ولی فعلا پشیمونت نمی کنه.البته مدل های بالاتر در راهند که دو هسته ای هستن.
البته میشه Wave 2 رو هم گرفت ،سخت افزار در حد گالاکسی هست فقط سیستم عاملش بادا هست ولی اونم بازیهای روز رو داره.
دیزایر و اکسپریا ها رو بی خیال شو چون واسه بازی مناسب نیستن.

mand007
26-03-2011, 16:19
ممنون از همتون به این نتیجه رسیدم یه مقدار دیگه صبر کنم بودجم به گالکسی برسه اونوقت دوباره یه سرچی بزنم ببینم چیز بهتری هم هست یا نه

ممنون

kiuq
27-03-2011, 10:22
یعنی اگه گزینه بازی کردن رو ورداریم X8 , Desire رو پیشنهاد میدید ؟

Farshid9920062006
27-03-2011, 10:31
x8 نود درصد بازیهای موجود رو اجرا میکنه کی میگه برای بازی مناسب نیست (البته تو قیمت220)

tiyam 01
27-03-2011, 16:24
یعنی اگه گزینه بازی کردن رو ورداریم X8 , Desire رو پیشنهاد میدید ؟

من باشم گلکسی 551 رو انتخاب میکنم. رم 256 مگ در مقابل 180... سیستم عامل بروز تر... اما رزولوشن گلکسی 551 پائیین تره. 400*240 در مقابل 480*320

Arashdn
27-03-2011, 21:31
ممنون از همتون به این نتیجه رسیدم یه مقدار دیگه صبر کنم بودجم به گالکسی برسه اونوقت دوباره یه سرچی بزنم ببینم چیز بهتری هم هست یا نه

ممنون
تا کمتر از یه ماه دیگه گالاکسی اس 2 میاد ....
که از هر نظر تو اندروییدی ها سره

maziarzar
02-04-2011, 12:16
گالکسی ایس بگیر حتی از دزایر و دیفای ونکسوس وان هم بهتره