PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب درایو صدا

davodsamadi
24-03-2011, 14:44
سلام دوستان ...
می خواستم بدونم از کدوم درایو صدا استفاده کنم نتیجه ی بهتری می گیرم .
مین بورد asrock 770de3l
گرافیک گینوارد 460 768MB
گرافیکم رو با کابل اچ دی به مانیتورم وصل کردم ، مانیتورم هم سامسونگ 22b690 هست ، حالا وقتی وارد تنظیمات صدا می شم 3 تا گزینه ی انتخابی دارم :
samsung - nvidia high definition audio که باید کابل اسپیکرم رو به خروجی های مانیتور که برای سینمای خانواد استفاده میشه وصل کنم . ( اسپیکر ادیفایر سی 11 ) نهایت هرتز این درایو 24 بیتی 48000 هرتزی هست .
speakers via high definition audio که باید کابل اسپیکر رو به مین برد وصل کنم و نهایت هرتز این درایو 24 بیتی 192000 هرتز هست .
spdif interface txo راستش اینو هنوز ازش استفاده نکردم و نمی دونم کابل رو باید به کجا وصل کنم ! ولی 2 چنل یا کانال و 24 بیت و 48000 هرتز آخرین گزینه های تنظیماتش هست .
ممنون می شم راهنماییم کنید و بهترین گزینه رو بهم معرفی کنید .

meysamhaji
24-03-2011, 14:51
از تو تنظیمات دوتا گزینه ای که فیشه خروجی رو از مانیتور می گیره رو disable کن و همین طور مورده دوم رو کابل رو به خود مین بورد وصل کن از تو تنظیماته کارت صوتی مشخصه نمی دونم چرا سخته براتون موفق باشی

davodsamadi
24-03-2011, 14:54
آقا میثم این ها رو می دونم ... فقط می خوام بدونم کیفیت کدوم بیشتره !!! یعنی خودم که امتحان می کنم زیاد متوجه نمی شم ! می خواستم بدونم کدوم تاثیرش بهتره و ...
بعد گزینه ی سوم که نوشته 2 کاناله چیه ؟ من هرکاری کردم نتونستم صدا ازش بگیرم !

davodsamadi
24-03-2011, 15:24
الان که دقت کردم انگار وقتی صدا رو از درایور انویدیا می گیرم صدا بیشتره !
یعنی وقتی صدای اسپیکر رو رو 10 % می ذارم صدای درایو انویدیا قوی تر از درایو مین بوره !
پس این هرتز 192000 درایو مین بورد چیه ؟ چقدر تاثیر داره ؟ کلا کدو بهتره و ممنون می شم اگه کسی در رابطه با spdif interface txo اطلاعات مفیدی داره من و در جریان بگذاره ...

Dav0od
27-03-2011, 10:35
برای استفاده از spdif interface باید از کابل مخصوص استفاده کنید ...
در هر صورت از نظر من بهترین انتخاب استفاده از درایور انویدیا هست .