PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با درایور کارت tv

pedramh
24-03-2011, 12:41
سلام
من از وقتی ویندوز 7 رو نصب کردم با این مشکل روبرو شدم که ویندوز سون Tv tuner م رو نمیشناسه
با چند نرافزار هم امتحان کردم Inter video win dvr و pinaccle Tv center
مدل کارت
Alfex Tv Tuner X3

Ship Storm
24-03-2011, 13:21
فکر میکنم شما مشکل درایور سخت افزاری داشته باشید که باید در انجمن سخت افزار و تاپیک زیر مطرح کنید:

درخواست درايور هاي سخت افزاري ؛ ارايه جديـــــد ترين درايــور هاي قطعات سخت افزاري (موضوع خبري) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

resident
25-03-2011, 11:22
سلام
من از وقتی ویندوز 7 رو نصب کردم با این مشکل روبرو شدم که ویندوز سون Tv tuner م رو نمیشناسه
با چند نرافزار هم امتحان کردم Inter video win dvr و pinaccle Tv center
مدل کارت
Alfex Tv Tuner X3

اگه از سازگاری کارت TVتون با ویندوز 7 مطمئن هستید:
توی Device Manager ویندوز، روی کارت TVتون برین و درایورش رو توسط ویندوز از اینترنت دانلود کنید. دقیق الان یادم نیست چطوری بود، اما فک کنم روی دستگاه تون کلیک راست میکنید، بعدش آپدیت درایور، بعدش گزینه اول اتوماتیک از اینترنت آخرین دارایور رو دانلود میکنه.

adel28
06-09-2012, 00:13
مدیران عزیز لطفا پست رو پاک کننده.
در جای درستش پست زدم.