PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هنگ کردن لپ تاپ

ehsancrashing
24-03-2011, 12:19
سلام دوستان من از لپ تاپ دل اینسپایرون 1564 استفاده میکنم حدودا 9 ماه است که خریدم اما جدیدا هنگ میکنه ! نمیدونم چرا ! بیشتر هم وقتی که به شبکه متصل هستم این اتفاق می افته حالا چه با کابل شبکه / چه با وایرلس / چه اینترنت در هر سه حالت هنگ میکنه (تو اینترنت کم تر) ! ویندوز رو هم عوض کردم تاثیری نداشت . بازم هنگ میکنه ! با این کانفیگ : CPU : 2.26GH Core i3 / Ram : 4GIG / Hard :500G /VGA: Ati 5450 1G
آقا من عاشق بازی با شبکه هستم کمک کنید
مرسی

teknosys
24-03-2011, 16:50
سلام دوستان من از لپ تاپ دل اینسپایرون 1564 استفاده میکنم حدودا 9 ماه است که خریدم اما جدیدا هنگ میکنه ! نمیدونم چرا ! بیشتر هم وقتی که به شبکه متصل هستم این اتفاق می افته حالا چه با کابل شبکه / چه با وایرلس / چه اینترنت در هر سه حالت هنگ میکنه (تو اینترنت کم تر) ! ویندوز رو هم عوض کردم تاثیری نداشت . بازم هنگ میکنه ! با این کانفیگ : CPU : 2.26GH Core i3 / Ram : 4GIG / Hard :500G /VGA: Ati 5450 1G
آقا من عاشق بازی با شبکه هستم کمک کنید
مرسی

سلام

این کارا رو انجام بدین :

1. ویروس یابی یا تعویض ویندوز ،(ممکنه از خود مرورگر یا برنامه های مرتبط با شبکه که روی سیستم هست هم باشه.)

2 . سوکت شبکه رو نگاه کن که خمیدگی توی خار هاش نداشته باشه یا سولفاته نشده باشه.

3 . کارت وایرلست رو در بیار و بدون اون با سیستم کار کن و از سوکت Rj-45 استفاده کن.

4 . اگه باز هم هنگ کرد ببر تعمیرگاه تا چیپ های Lan و Wireless رو چک کنن.

موفق باشین.

ehsancrashing
25-03-2011, 08:25
نشد این کارا رو هم کردم ً! چه کار کنم تا 1390/5 هم گارانتی داره به نظرتون بفرستمش ؟

ehsancrashing
25-03-2011, 09:53
شما چه آنتی ویروسی پیشنهاد میکنید ! من از Avast استفاده میکنم ! آیا آنتی ویروس بهتری سراغ دارید ؟ چی خوبه ؟

teknosys
25-03-2011, 20:01
سلام

اگه گارانتی فرستادن هزینه زیادی رو براتون به عمل نمیاره حتما بفرستش.

اما در مورد آنتی ویروس. یه توضیحی میدم که یه بار برایهمیشه بدونین که کدو آنتی ویروس خوبه و کدوم بد.

البته این توضیح من منطقی هست نه علمی! امیوارم تفاوتشون رو درک کنید.

آنتی ویروسها و کلا سیستم امنیتی با هر نامی و هر قیمتی و هر ظاهری در شرایط سیستم شما با هم فرقی ندارند.

یعنی اینکه شرایط سیستم شما (اگر بخوایم تست کنیم که ویروس داره یا نه!) شرایط بعد از حمله ویروس احتمالی هست. شما یه تغییراتی رو توی سیستم می بینید و حدس میزینید که ویروس باشه. در این حالت که عملکرد مشکوک در سیستم با چشم غیر مسلح !( اگر بشه دید انسان رو در مقابل دید سیستمی چشم غیر مسلح تلقی کرد!) قابل مشاهده و یا درک هست ، هیچ فرقی بین آنتی ویروس ها نیست. چون این ویروس احتمالی اینقدر عملکرد واضحی داشته که انسان اون رو متوجه شده !

در مورد وضعیت کنونی سیستم شما هیچ فرقی نمیکنه که کدوم آنتی ویروس رو استفاده کنید.

موفق باشین.