PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس ایمیل میهن میل

MicrosoftH
23-03-2011, 22:00
دوستان نظرتون درباره Mihanmail.com اولین سرویس ایمیل ملی چیه؟
والا بدک نیست؟خیلی زود باز میشه و مشکلی ظاهرا نداره؟

joe_satriani
23-03-2011, 22:13
با سلام
به نظرم مهمترين مورد توي ايميل امنيتش هست
كه هر كدوم امنيتش بيشتر باشه از همه بهتره
حالا چه ايراني چه خارجي
بيشتر فعلا ترجيح ميدم از ايميلهاي خارجي و معروفتر استفاده كنم

موفق باشيد.

sgwgo
23-03-2011, 22:28
من که فقط اسم مورد علاقمو ثبت کردم کردم فعلا که استفاده نکردم ولی زنده باد جیمیل(گوگل میل)

MicrosoftH
24-03-2011, 15:45
منم این سایت های دری وری ثبت نام میکنم واسه اینکه ایمیل های دری چیت نیان آدرس این میهن میل رو میزنم ولی زنده باید

GMAIL (Goole mail)

MicrosoftH
06-04-2011, 08:54
ولی خدایش این سرویس میهن میل به درد یک کار میخوره تو بعضی سایت های دری پیت ثبت نام کنی ایمیلت رو اسپم میاد این سایت ها ول کنت نیستن واسه اون عالیه
گوگل داره با سیستم عامل Chrome Os و مرورگر کروم و سرویس ایمیل دنیا رو میگیره دمت گرم گوگل

mmojtabaa
12-06-2011, 09:21
ولی به نظر من اگر ما ایـــــــــــــــــــــــ ـــرانی ها به جای استفاده از یاهو و جیمیل و...
از ایمیل فارسی میهن میل استفاده کنیم و خودمون خودمون رو تحریم کنیم به جای اینکه جیمیل دنیا رو تصرف کنه میهن میل و امثال اینا که میل های فارسی هستند دنیا رو تصرف میکنند .
بنلزم به غیرتت ایرانی
من که استفاده میکنم

Hamid Reza
12-06-2011, 18:10
ولی به نظر من اگر ما ایـــــــــــــــــــــــ ـــرانی ها به جای استفاده از یاهو و جیمیل و...
از ایمیل فارسی میهن میل استفاده کنیم و خودمون خودمون رو تحریم کنیم به جای اینکه جیمیل دنیا رو تصرف کنه میهن میل و امثال اینا که میل های فارسی هستند دنیا رو تصرف میکنند .
بنلزم به غیرتت ایرانی
من که استفاده میکنم

دوست عزيز غيرت زماني معنا پيدا ميكنه كه ما بتونيم برابري اين ميل رو با گوگل اثبات كنيم بعد بيايم بگيم حالا ميشه ازش استفاده كرد

من خودم به شخصه نميتونم به اين ميل فعلا اعتماد كنم
حتي من به ياهو هم اعتماد ندارم چون حس ميكنم امنيتش پايينه
ولي جيميل واقعا تو امنيت خيلي عاليه

شما حاضري اسرار و ميل هاي شخصيت لو بره براي غيرت؟ !!!
اين سرويس رو يهو ديدين يكي اومد هك كرد تكليف چيه؟