PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درباره قرص های NaturalWeath

kourosh_sos
23-03-2011, 21:28
سلام دوستان میخواستم در مورد این قرص های NaturalWeath که ماهواره تبلیغ میکنه کمی اطلاعات کسب کنم و اینکه بدونم کسی از این قرص ها استفاده کرده ؟ آیا جواب میده و عوارض خاصی ایجاد نمیکنه من تصمیم دارم این قرص هارو بخرم فقط میخوام با اطلاعات کاملی تصمیم بگیرم ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید .

Sub007
23-03-2011, 22:55
خوب چه كاري انجام ميده اين قرص؟

برای افزایش قد استفاده میشن.

kourosh_sos
24-03-2011, 01:14
عذر میخوام که موارد مورد استفاده قرص رو نگفتم همون طور که دوستمون فرمودن برای افزایش قد هستش حالا نظراتتون رو دربارش بگید ممنون میشم.

aftab_azad20
24-03-2011, 09:19
به نظر من اعتماد نکن،اگه به یه متخصص سر بزنی بهتره

kourosh_sos
24-03-2011, 10:22
دوست من این دکتری متخصص هم که با همه چی مخالف هستن هیچ کمکی به آدم نمیکنن.

Sub007
24-03-2011, 12:14
البته شاید هم حق داشته باشن.چون همونطور که خودتون هم اطلاع دارین حتی داروهایی هم که برای درمان سرماخوردگی استفاده میشن علاوه بر اثرات مفیدی که دارند اثرات مضری رو هم روی بدن میزارن.:41:
برای همین مصرف قرص و دارو باید با احتیاط زیادی همراه باشه.البته مکانیزم عملکردی این قرص رو نمیدونم چطور هست اما حتما متخصصین چیزایی بیشتر از ما میدونن که مخالفت میکنند.:20:
اما من باز هم میتونم از یه نفر آشنا براتون سوال کنم.البته اگه بتونم توی ایام عید گیرش بیارم در اولین فرصت براتون یه سوالی میکنم:46:

morsadr
27-03-2011, 13:29
سلام دوستان میخواستم در مورد این قرص های NaturalWeath که ماهواره تبلیغ میکنه کمی اطلاعات کسب کنم و اینکه بدونم کسی از این قرص ها استفاده کرده ؟ آیا جواب میده و عوارض خاصی ایجاد نمیکنه من تصمیم دارم این قرص هارو بخرم فقط میخوام با اطلاعات کاملی تصمیم بگیرم ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید .

به هیچ عنوان اعتماد نکنید . اینها همه تبلیغاته .

Pessimist
27-03-2011, 13:35
دروغی بیش نیست.
شما اگه تو سن رشد هستید بهتره با استفاده از حرکات کششی و تغذیه مناسب قد خودتون رو افزایش بدید در غیر اینصورت امکان افزایش قد وجود نداره
مگر اینکه با عمل جراحی قد خودتون رو افزایش بدید که البته اونم اصلا به درد نمیخوره چون کلا تناسب اندام های حرکتی بدن رو به هم میریزه.
موفق باشید.

kourosh_sos
28-03-2011, 00:18
من الان 23 سال دارم چطوری باید مطمئن بشم که هنوز جای رشد دارم منظورم اینه که پیش چه متخصص هایی باید برم و چه آزمایش یا عکس برداری هایی رو باید انجام بدم؟

harrypotter
28-03-2011, 09:53
تو ماهواره هر چی تبلیغ کنن بی شک یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست.
بهترین راه اینه که برا اساس اسم دارو توی نت سرچ کنید. به احتمال چیزی گیرتون میاد

darkdream2012
28-03-2011, 12:29
دوست عزیزم, قد یه چیز ژنتیکیه متاسفانه کاره خاصی هم نمیشه روش کرد ممکنه با هزار بدبختی بتونی 2-3 سانت اضافه بشی اما بیشتر...

قدتون چند سانته؟

آیا قدر پدر و مادرتون از شما بلندتره؟

kourosh_sos
28-03-2011, 13:00
من قدم 168 هستش پدرم قدش بلنده اما مادرم نه البته تمام خانواده پدری و مادری هم قد بلند هستن فقط منم که قدم کوتاه موندم

tonio_m2000
28-03-2011, 13:07
عزیزم قد شما قد نرمال جامعه ایران هستش چرا فکر می کنی قدت کوتاهه؟

Pessimist
28-03-2011, 19:07
من قدم 168 هستش پدرم قدش بلنده اما مادرم نه البته تمام خانواده پدری و مادری هم قد بلند هستن فقط منم که قدم کوتاه موندم

به احتمال خیلی زیاد شما کوتاهی قد تغذیه ای دارید من خودم همین مشکل رو داشتم وقتی نوجوان بودم از همه همکلاسی هام کوتاه قدتر بودم ولی با تغذیه خوب و بسکتبال بازی کردن یه دفعه ای قدم رشد کرد و رسید به 186 سانتی متر
پیشنهاد میکنم برید پیش دکتر شاید بهتون کپسول روی بده البته دقیقا نمیدونم.

kourosh_sos
29-03-2011, 00:16
tonio_m2000 جان شما اولا کسی هستی که میگی قرت کوتاه نیست خسته شدم همه راجع به قدم چرت و پرت میگن حالا نمیدونم مواد غذایی بیشتر چیا بخودم چه ورزش هایی بکنم و پیش چه دکتری برم؟

kourosh_sos
29-03-2011, 12:32
دوستان اینم ساعت این قرص یه نگاه بهش بندازید ببنید همینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kourosh_sos
01-04-2011, 16:05
دوستان تورو خدا این تاپیک رو بدون نتیجه گیری ول نکنید نظرات تجربیاتتون رو قرار بدید ممنون.

Sub007
22-04-2011, 19:20
اول از همه از دوست عزیزمون عذر خواهی میکنم که جواب دادن من اینقدر طول کشید.
من درباره این قرص از یکی از دوستانی که دکتر داروساز هستند سوال کردم و اینم عینا جوابی هست که ایشون به من دادند:

تا جایی‌ که من تحقیق کردم این قرص‌ها ترکیب اصلیشون کلسیم و منیزیم هستش، خوردن ترکیبات کلسیمی مفید نیست و بلکه ممکنه مشکلاتی رو ایجاد کنه چون وقتی بدن کمبودی احساس نمیکنه تحمیل بار اضافه به اون مشکل ساز می‌شه و روی کلیه ها تاثیر خیلی‌ بدی میذاره
افزایش قد در 70% موارد به ژن و قد پدر و مادرشون ارتباط داره و 30% دیگه به تغذیه دوران کودکی ... یعنی اگر این دوستت پدر مادری داره که قد بلند نیستن نباید انتظار داشته باشه قد بلندی پیدا کنه
چیزی هم که هست این قرص‌ها علیرغم تبلیغاتشون بیش از ۲ تا ۳سانت افزایش قد نمیدن که اونم به خاطره رسوب کلسیم در استخونهاست که غضروف‌ها رو باز می‌کنه و قد کمی‌ بلند تر به نظر میاد, تازه اگر که فرد غضروف‌های رشدش باز باشن، چون با رسیدن به بلوغ این غضروف‌ها سفت میشن
در ضمن تمام دارو‌های افزایش قد حاوی مقادیری هورمون هستن که این خودش خیلی‌ عوارض داره

به هر حل چیزی که به نظر میرسه اینه که اینا همش تبلیغاته و ممکنه نه تنها آثاری نداشته باشه بلکه عوارضی هم بر فرد ایجاد کنه