PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Xilisoft Video Converter

golmohammadi
23-03-2011, 01:04
سلام دوستان
من ابتدا از (Xilisoft Video Converter Ultimate 6.5.2.0.214) استفاده میکردم و مشکلی نداشتم
تا اینکه موقع کانورت سریال خواست
منم هر کاری کردم نتونستم کرکش کنم
کرک خودش کار نکرد (همون که با هر سریالی رجیستر میشه)
خلاصه اومدم پاک کردم و ورژن جدیدت یعنی (Xilisoft HD Video Converter 6.5.3.0310) دانلود و نصب کردم
بعد کرکش کردم
و چند ساعتی باهاش کار کردم
بعد دوباره الان سریال میخواد
هر کاری میکنم کرک نمیشه
مشکل از چیه ؟

hkhafan
23-03-2011, 10:02
سلام ؛

دوست عزیز تو تنظیماتش یه گزینه واسه Auto Update هستش ... اگه حتماً همین ورژنو میخواین یبار دیگه نصبش کنید و قبل از هر کاری تیک اون گزینه رو بردارید ولی اگه ورژنش چندان مهم نیست براتون ، من چند وقته دارم از این نسخش استفاده میکنم و تا حالا هم حتی با وجود on بودن گیری بهم نداده ( البته تیک اون گزینه رو برداشتما:31: ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید* بایت راهنماییتون درباره X1 هم خیلی شرمندم کردید:31::13:
موفّق باشید

golmohammadi
23-03-2011, 11:50
سلام ؛

دوست عزیز تو تنظیماتش یه گزینه واسه Auto Update هستش ... اگه حتماً همین ورژنو میخواین یبار دیگه نصبش کنید و قبل از هر کاری تیک اون گزینه رو بردارید ولی اگه ورژنش چندان مهم نیست براتون ، من چند وقته دارم از این نسخش استفاده میکنم و تا حالا هم حتی با وجود on بودن گیری بهم نداده ( البته تیک اون گزینه رو برداشتما:31: ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید* بایت راهنماییتون درباره X1 هم خیلی شرمندم کردید:31::13:
موفّق باشید

سلام
اتو اپدیت یادم رفته بود همیشه روشن بود
شاید هم به خاطر همین لو میرفت
اما کرک اگه کرک باشه باید جلو اینکارو بگیره
در ضمن من نمیتونم از ورژنهای قدیمی استفاده کنم
چون کانورترها چیزهایی هستند که هر ورژنشون ممکنه یه باگ برطرف بشه و یا فرمتی چیزی اضافه بشه
فتوشاپ یا اتوکد نیست که با ورژنهای قدیمی هم بشه همه کار کرد

راستی الان چک کردم
خودم ورژن 6.0.7 هم دارم
کلا برنامه یه اشکال پیدا کرده
هر کاری میکنم کرک نمیشه

baran_xrain
23-03-2011, 14:34
سلام دوستان
منم با همین مشکل روبرو شدم ... با همون کرکی که هر سریالی رجیستر میشه کرک شد ...اما دو سه روزه که به حالت آنرجیستر در اومده ...البته اوتو آپدیت هم غیر فعال بود

golmohammadi
25-03-2011, 11:08
مثل اینکه را حلی یافت نشده

Dav0od
25-03-2011, 11:23
اگه برای برش فیلم استفاده می کنید و هنوز مشکل برطرف نشده از Speed Video Splitter استفاده کنید .