PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بزرگواران خواهشا" کمک!

rahro
27-05-2006, 21:04
سلام
یک سری از مهمترین اطلاعاتم را از روی درایور سیستمم به کول دیسک کات (cut) کردم از بدشانسی ناخواسته بدلیل کمبود جا فولدر مربوطه را از کول دیسک در سیستمی دیگر delete کردم !!!!!
حال باید چه خاکی تو سرم بریزم !!!
آیا راهی برای بازیابی وجود دارد!؟؟؟؟؟؟؟؟
پیوسته منتظرم!
اگر نمیشه بگین نه!!!!!!

Amin
27-05-2006, 21:21
سلام
اگه تو هاردت جاي خالي داشته باشي ميشه اميدوار بود
از برنامه‌هاي Recovery مثل EasyRecovery و O&O UnErase و .... استفاده كن شايد بتوني فايلها رو برگردوني
اين برنامه‌ها قبلا معرفي شده تو انجمن

jvd
27-05-2006, 21:31
آره رها جان از برنامه Recovery my file استفاده کن
یک نکته خیلی خیلی مهم اینکه اصلا کپی و پیست نکن

rahro
27-05-2006, 21:43
امین جان:
من از برنامه EasyRecovery Professional 6.10.07 استفاده کردم البته روی درایور مربوطه جواب نداد و البته روی ثلثی از هاردم هنوز خالیست!
حال آیا این برنامه هایی که شما لطف کردید و معرفی کردید از نرم افزار فوق قوی تر ست یا خیر؟
منتظرم

rahro
27-05-2006, 21:46
خدمت jvd و امین
لازم به یاد آوری ست که من اطلاعات را از روی درایور هاردم کات کردم (delete نکردم)

Tornado2800
27-05-2006, 22:00
این برنامه ریکاوری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rahro
27-05-2006, 22:13
این برنامه ریکاوری
عزیز دل :
در بالا عرض کردم که نسخه EasyRecovery Professional 6.10.07 رو نصب کردم و جواب نگرفتم !!!!!!!!

Amin
27-05-2006, 22:32
خدمت jvd و امین
لازم به یاد آوری ست که من اطلاعات را از روی درایور هاردم کات کردم (delete نکردم)
براي كات كردن فكر نكنم EasyRecovery جواب بده
اما O&O UnErase حتي اطلاعات روي مموري رو هم ميتونه برگردونه
يه امتحان بكن .... بهتر از اينه كه كلا بي‌خيالش بشي

rahro
28-05-2006, 05:28
براي كات كردن فكر نكنم EasyRecovery جواب بده
اما O&O UnErase حتي اطلاعات روي مموري رو هم ميتونه برگردونه
يه امتحان بكن .... بهتر از اينه كه كلا بي‌خيالش بشي
امین جان متشکرم از راهنمائیت - ببینم میتونم لینک دانلودش رو پیدا کنم

rahro
28-05-2006, 05:43
نتونستنم لینک دانلود O&O UnErase رو پیدا کنم ! شاید هم باشه ولی توی این دغدغه فکری اصلا" اعضاء و جوارح با هم خونی ندارن !!!
اگر ممکنه لینک دانلودش رو برایم بگذار
متشکرم

rahro
28-05-2006, 05:45
در ضمن من با برنامه GetDataBack_for_FAT کار کردم اطلاعات رو برگردوند ولی تمامی فایلها معیوبه و اصلا و به هیچ وجه قابل استفاده نیست!!!
یعنی هنوز هیچ!!

rahro
28-05-2006, 11:38
چي شد لينك دانلود!؟؟؟

Amin
28-05-2006, 11:57
O&O UnErase v4.0

O&O UnErase V4 makes the restoration of deleted data as easy as "a walk in the park". With the help of a new and one-of-a-kind algorithm, more files can be restored than ever before. Within a matter of seconds, O&O UnErase V4 finds your deleted files and restores them with just the click of a button. The original filename and directory structure are also restored as if nothing had been deleted in the first place

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rahro
28-05-2006, 17:55
امین جان بزرگواری کردی ولی لینک اولی کار نکرد و دومی هم باید هم عضو شوم میشه تست کنی !؟
متشکرم

Amin
28-05-2006, 18:27
امین جان بزرگواری کردی ولی لینک اولی کار نکرد و دومی هم باید هم عضو شوم میشه تست کنی !؟
متشکرم
سلام
خودم از لينك اول دانلود كردم
شما در پايين صفحه روي Free كليك كن بعد در صفحه‌اي كه بازي ميشه صبر كنيد تا تايمر تموم بشه بعد كد رنگي كه داخل عكس نشون ميده رو در كادر مربوطه وارد كنيد تا لينك دانلود ظاهر بشه

rahro
29-05-2006, 22:21
متشکرم ولی نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اطلاعاتم رفت برابر!!!!!!!!!!