PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس خطرناک! لطفا راهنمایی کنین!

hesam_1
22-03-2011, 21:29
سلام. چند روز پیش یهو سیستم ویروس عجیبی خورده، داشتم کار میکردم و مشکلی نبود، یهو اخطاری به شکل سیستم تولز بهم داد، یه صفحه تحت عنوان syatem tools که رنگ صورتی، قرمز و ابی کم رنگ تشکیل شده، شروع میکنه به سرچ مثل اسکن ویروس و یه تعدادی(38 تا) پیدا میکنه و بعد از اینکه گزینه remove رو برای حذف ویروسهایی که مثلا پیدا کرده میزنم، میگه activate کن، و برای اینک کار باید پول داد! ایکن کوچک این سیستم تولز پایین صفحه شکل یه قفل آبی و سیاه رنگه کوچیکه.
روی هر فایلی،
چه ورد، چه نت پد و چه اجرایی که کلیک میکنم، اخطار پایین صفحه باز میشه که این فایل ویروسی شده! آنتی ویروستو فعال کن!
یه انتی ویروس نود که غیر فعال شده بود روی سیستم داشتم که ظاهرا نابود شده و نیست! راستی اخطارهایی که میده میگه spyware روی سیستم نصب شده.
یه نود جدید دانلود کردم، اپ دیتهاش رو هم بسته ای دریافت کردم، ولی خب چون روی این ویندوز اصلا اجرا نمیشه چیزی، روی ویندوز دیگه ای که دارم اجرا کردم و اپ دیتاش رو هم نصب کردم و ران کردم، ویروسهایی رو پیدا کرده و پاک کرد ولی اوضاع هیچ فرقی نکرده...
چه کنم؟! :41:

Karkas20
22-03-2011, 21:47
سلام. چند روز پیش یهو سیستم ویروس عجیبی خورده، داشتم کار میکردم و مشکلی نبود، یهو اخطاری به شکل سیستم تولز بهم داد، یه صفحه تحت عنوان syatem tools که رنگ صورتی، قرمز و ابی کم رنگ تشکیل شده، شروع میکنه به سرچ مثل اسکن ویروس و یه تعدادی(38 تا) پیدا میکنه و بعد از اینکه گزینه remove رو برای حذف ویروسهایی که مثلا پیدا کرده میزنم، میگه activate کن، و برای اینک کار باید پول داد! ایکن کوچک این سیستم تولز پایین صفحه شکل یه قفل آبی و سیاه رنگه کوچیکه.
روی هر فایلی،
چه ورد، چه نت پد و چه اجرایی که کلیک میکنم، اخطار پایین صفحه باز میشه که این فایل ویروسی شده! آنتی ویروستو فعال کن!
یه انتی ویروس نود که غیر فعال شده بود روی سیستم داشتم که ظاهرا نابود شده و نیست! راستی اخطارهایی که میده میگه spyware روی سیستم نصب شده.
یه نود جدید دانلود کردم، اپ دیتهاش رو هم بسته ای دریافت کردم، ولی خب چون روی این ویندوز اصلا اجرا نمیشه چیزی، روی ویندوز دیگه ای که دارم اجرا کردم و اپ دیتاش رو هم نصب کردم و ران کردم، ویروسهایی رو پیدا کرده و پاک کرد ولی اوضاع هیچ فرقی نکرده...
چه کنم؟! :41:

سلام دوست من

سال نو مبارک...

ببینید این مخرب این گونه هست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

================================================== ===================================
این یک انتی ویروس تقلبی هست.../ و مخرب هایی که پیدا میکنه برای /وادار کردن کاربر به خرید این انتی ویروس تقلبی هست/
شما این برنامه را دانلود و بعد نصب و نیازی به اکتیو کردنش نیست و بگذارید 6 مگابایت اپدیت بشود و بعد کل سیستم را اسکن کنید و هرچی پیدا کرد ان را ریمو کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

hesam_1
23-03-2011, 00:20
عید شمام مبارک.
اقا دمت گرم، چند روزه حالمو گرفته... خود نامردشه!!
آیا راهی وجود داره که توی همین ویندوز بشه نصبش کرد؟
چون نمیشه روی چیزی کلیک کرد، یعنی کلیک میشه کرد ولی اجرا نمیشه. ویندوز دیگم از نظر اینترنت و این مسائل حسابی ناقصه، و درد سرش یه مقدار بیشتره. البته اگه راهی نباشه، اون ویندوز رو درستش میکنم.

بام ممنون کرکس جان.

Karkas20
23-03-2011, 01:34
عید شمام مبارک.
چون نمیشه روی چیزی کلیک کرد، یعنی کلیک میشه کرد ولی اجرا نمیشه. ویندوز دیگم از نظر اینترنت و این مسائل حسابی ناقصه، و درد سرش یه مقدار بیشتره. البته اگه راهی نباشه، اون ویندوز رو درستش میکنم.

بام ممنون کرکس جان.

شما دانلود کنید و نصب کنید و اپدیت..نصب که میشه...اگر نت شما هم تا حدودی زیادی اسیب ندیده باشه...

راحت هم بروز رسانی میشه...شما انجام بدید..ضرر نداره...شاید با این کار دیگر نیازی به نصب ویندوز دیگری نباشه..

و اینکه اگر برای امنیت ارزش قائل هستید.نود فقط روی دیتابیس انجام وظیفه میکنه...اگر مچبور شدید ویندوز جدید نصب کنید

حتما همین برنامه Malwarebaytes Anti -malware

را به صورت کمکی و بدون ریجستر کردن با سریال در کنار انتی ویروس اصلی نصب کنید.

موفق باشید.

AlexanderMahone
23-03-2011, 02:25
عید شمام مبارک.

بام ممنون کرکس جان.
سلام دوست من شما نسخه پروتابل برنامه SuperAntispyware رو دانلود کن بعد برو تو SafeMode و وارد فولدر اپشن شو تمام فایل های مخفی و محافظت شده سیستم رو از حالت مخفی بیرون بیار و با برنامه سوپرانتی اسپایور یه فول اسکن کامل انجام بده تا مشکلت حل بشه این برنامه تبحر خاصی در نابودی انتیویروس های تقلبی مثل همین که رو سیستم شما نصب شده داره:10:
اینم لینک دانلودش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hesam_1
23-03-2011, 23:07
شما دانلود کنید و نصب کنید و اپدیت..نصب که میشه...اگر نت شما هم تا حدودی زیادی اسیب ندیده باشه...

راحت هم بروز رسانی میشه...شما انجام بدید..ضرر نداره...شاید با این کار دیگر نیازی به نصب ویندوز دیگری نباشه..

و اینکه اگر برای امنیت ارزش قائل هستید.نود فقط روی دیتابیس انجام وظیفه میکنه...اگر مچبور شدید ویندوز جدید نصب کنید

حتما همین برنامه Malwarebaytes Anti -malware

را به صورت کمکی و بدون ریجستر کردن با سریال در کنار انتی ویروس اصلی نصب کنید.

موفق باشید.

ممنون، اما دانلود میشه، اما نصب نمیشه! یعنی روی هیچ چیزی نمیتونم کلیک کنم، کلیک که میکنم کار نمیکنه.
روی ویدوز دیگم نصب کردم، اما اون ویندوز اتصال به اینترنت نداره، به همین دلیل آپ دیت نمیشه، و هر چی بدون اپ دیت سرچ کرد رو پاک کردم، اما درست نشد.

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:05 AM ----------

سلام دوست من شما نسخه پروتابل برنامه SuperAntispyware رو دانلود کن بعد برو تو SafeMode و وارد فولدر اپشن شو تمام فایل های مخفی و محافظت شده سیستم رو از حالت مخفی بیرون بیار و با برنامه سوپرانتی اسپایور یه فول اسکن کامل انجام بده تا مشکلت حل بشه این برنامه تبحر خاصی در نابودی انتیویروس های تقلبی مثل همین که رو سیستم شما نصب شده داره:10:
اینم لینک دانلودش:

ممنون، اما همه ی این مراحل رو انجام دادم و درست نشد! بیشتر از 100 تا کشت! ولی درست نشد! :41:

hesam_1
24-03-2011, 13:17
ممنون از همه ی دوستان، شکر خدا مشکلم حل شد، هر چند متوجه نشدم دقیقا به چه دلیل حل شد، ولی طبعا استفاده از نرم افزارهای بالا خیلی کمک کرده.
این لینک هم مطالبی گفته، هر چند با مورد من، ادرساش خیلی تطبیق نداشت ولی از قسمت دستیش چند موردی رو حذف کردم.