PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای جداکردن قسمتی از فیلم و نرم افزاری برای پخش فرمت pvr

qq8030
22-03-2011, 20:40
سلام
دوستان من یه برنامه میخوام که بتونم باش قسمتی از یک فیلمو حدف کنم مثلا وسط فیلم یک تبلیغات 2 دقیقه ای هست میخوام اونو حذف کنم ولی کیفیت فیلم وفرمتش تغیر نکنه ؟
بعد چه جوری میتونم فرمت pvr رو توی کامپیوتر به راحتی نشون بدم با km player و K-Lite Codec Pack استفاده کردم صدا رو پخش نمیکنه یه برنامه ام برای این معرفی کنید که بدون مشکل پخش کنه ممنون میشم:40:

AlexanderMahone
23-03-2011, 00:14
سلام
دوستان من یه برنامه میخوام که بتونم باش قسمتی از یک فیلمو حدف کنم مثلا وسط فیلم یک تبلیغات 2 دقیقه ای هست میخوام اونو حذف کنم ولی کیفیت فیلم وفرمتش تغیر نکنه ؟
بعد چه جوری میتونم فرمت pvr رو توی کامپیوتر به راحتی نشون بدم با km player و K-Lite Codec Pack استفاده کردم صدا رو پخش نمیکنه یه برنامه ام برای این معرفی کنید که بدون مشکل پخش کنه ممنون میشم:40:
برای عملیات های مختلف از جمله قطع کردن و برش فیلم از Ulead Video Studio 11 استفاده کن

و برای دیدن فرمت Pvr از CyberlinkPower Dvd 10 استفاده کن برای تغییر دادن فرمت pvr هم میتونی از نرم افزار
Format Factory2.60 استفاده کنی:11:

qq8030
23-03-2011, 00:28
دست شما درد نکنه ولی ulead حجمو وقتی سیو میکنم خیلی میاره بالا اگه یه برنامه معرفی کنید که فقط کارش حذف کردن قسمتی از فیلم باشه ممنون میشم بعد با power dvd 10 امتحان کردم صدا نداشت ولی خیلی ممنون:11:

AlexanderMahone
23-03-2011, 02:35
دست شما درد نکنه ولی ulead حجمو وقتی سیو میکنم خیلی میاره بالا اگه یه برنامه معرفی کنید که فقط کارش حذف کردن قسمتی از فیلم باشه ممنون میشم بعد با power dvd 10 امتحان کردم صدا نداشت ولی خیلی ممنون:11:
قابلی نداشت دوست من بعد از کار با یولید میتونید برای کم کردن حجم اونو با فرمت فاکتوری تغییر فرمت بدید به Avi تا هم حجمش کمتر بشه هم کیفیتش و برای اینکه از دست اون مشکل با فایلی که فرمت pvr داره بازم با فرمت فاکتوری تغییر فرمتش بدید به Avi,Wma,Mpg که هم حجمش کم بشه و هم مشکل شما حل بشه من خودم برنامه هایی رو که ضبط میکنم با همین فرمت pvr یکم حجمش بالاس مثلا یه ویدیو از ریکی مارتین رو ذخیره کردم 3 دقیقه بود اما حجمش 155 مگابایت بود با فرمت فاکتوری به Avi تغییر فرمتش دادم بدون اینکه از کیفیت ویدیو کم کنه اونو به 23 مگابایت برام تغییر داد با فرمت Avi برنامه مفیدی هست پیشنهاد میدم ازش استفاده کنید:27:

FX
23-03-2011, 09:43
در مورد اجرا اینو امتحان کن QQPLAYER

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بریدن تیکه از فیلم هم AVS Video Editor خوب هستش .

Ship Storm
23-03-2011, 10:28
سلام
دوست عزیز عنوان تاپیک خودتون رو متناسب با درخواستتون انتخاب کنید
عنوان تاپیک ویرایش شد ;)

qq8030
23-03-2011, 19:03
اقای fx دست شما درد نکنه ولی با اون برنامه که شما دادید هنوز صدا نداشت
AlexanderMahone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داداش دمت گرم این برنامه برای تبدیل خیلی خوب بود ولی وقتی تبدیل کردم صدا اومد تصویر رفت تصویر توسی شد ولی صدا که پخش نمیشد اومد

3553
30-03-2011, 23:50
از نرم افزار aimersoft video studio express استفاده کنید. فایلهای pvr رو برش بزنید بدون کوچکترین افت کیفیت . میتونید کانورت هم بکنید. تست شده.