PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علامت فلش در php

mehdi199
22-03-2011, 18:25
سلام
من نمی دونم همچین علامتی <== در php ,وجود دارد یا نه اگه وجود دارد چگونه باید بیاورم

mehdi199
23-03-2011, 08:40
توی این سایت هیچ کس نیست جواب بده:19:

as13851365
23-03-2011, 21:26
توی شی گرا یه چیزی تو این مایه ها هست ولی اون نیست
برای فراخوانی هستش <-

mehdi199
23-03-2011, 22:29
ظاهرا این علامت ( <-- ) عملگر هست. توی این سایت امکان قراردادن عکس هست ؟

mirzajavad
23-03-2011, 23:08
راستش من که چنین علامت یا عملگری تا حالا ندیدم ولی بازم اینجا رو چک کن ببین چنین چیزی موجوده ؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi199
24-03-2011, 11:36
ظاهرا توی این سایت محدودیتهای را برای آپلود فایل قرار دادن و گرنه من عکس را ضممه می کردم و دوستان راحتر بنده را راهنمایی
می کردند یک کتابی را از اینترنت دانلود کردم به نام خود آموز php در 24 ساعت با ترجمه محمد علی ناصح با حجم 28 مگ در صفحه 170 مثالی برای تابع () Ksort زده فکر می کنم دوستان این کتاب را مطالعه کردند و راحتر می توانند من را راهنمایی کنند .

David.Jn
25-03-2011, 12:10
سلام
من نمی دونم همچین علامتی <== در php ,وجود دارد یا نه اگه وجود دارد چگونه باید بیاورم

ظاهرا توی این سایت محدودیتهای را برای آپلود فایل قرار دادن و گرنه من عکس را ضممه می کردم و دوستان راحتر بنده را راهنمایی
می کردند یک کتابی را از اینترنت دانلود کردم به نام خود آموز php در 24 ساعت با ترجمه محمد علی ناصح با حجم 28 مگ در صفحه 170 مثالی برای تابع () Ksort زده فکر می کنم دوستان این کتاب را مطالعه کردند و راحتر می توانند من را راهنمایی کنند .

ظاهرا این علامت ( <-- ) عملگر هست. توی این سایت امکان قراردادن عکس هست ؟ سوالتون گنگه

شما اول بگید واسه چی از این علامت میخواید استفاده کنید
تو عملگرهای php همچین علامتی وجود نداره

عملگر <= هست که در آرایه برای دادن مقدار به ایندکس استفاده میشه و در عملیات منطقی برای بزرگتر یا مساوی استفاده میشه
این عملگر === وجود داره که این هم برای آرایه ها به کار برده میشه به این منظور که اگه کلیدهای و مقدار ها یکی باشن و ترتیب نوع عنصر سمت چپی و راستی درست باشند true برمیگردونه

<- و این عملگر برای دستیابی اشیا به خواص کلاس در برنامه نویسی شی گرا استفاده میشه

moein_ak
27-03-2011, 23:08
سوالتون گنگه

عملگر <= هست که در آرایه برای دادن مقدار به ایندکس استفاده میشه و در عملیات منطقی برای بزرگتر یا مساوی استفاده میشه
این عملگر === وجود داره که این هم برای آرایه ها به کار برده میشه به این منظور که اگه کلیدهای و مقدار ها یکی باشن و ترتیب نوع عنصر سمت چپی و راستی درست باشند true برمیگردونه

<- و این عملگر برای دستیابی اشیا به خواص کلاس در برنامه نویسی شی گرا استفاده میشه

شرمنده وسط کلامتون
اگه <= توی عملیات منطقی استفاده کنید ارور میده:46:

mehdi199
08-04-2011, 00:42
سوالتون گنگه

دوست عزیز درود بر شما :31: اشتباه چاپی بود که عملگر <- و <= را بصورت علامت فلش نشان داده بود
لطفا یک توضیح درباره این برنامه بدهید بخصوص سه خط آخر و عملگر <- که اشاره ای بهش داشتید در این برنامه چکار می کنه

[LEFT]class first_class{
var $name="harry";

function setname ($n){
$this->name=$n;
}
function sayhello(){
print "hello my name is $this->name<br>";
}
}
$obj1=new first_class();
$obj1-> setname("william");
$obj1-> sayhello();

mirzajavad
08-04-2011, 01:51
دوست عزیز درود بر شما :31: اشتباه چاپی بود که عملگر <- و <= را بصورت علامت فلش نشان داده بود
لطفا یک توضیح درباره این برنامه بدهید بخصوص سه خط آخر و عملگر <- که اشاره ای بهش داشتید در این برنامه چکار می کنه

[LEFT]class first_class{
var $name="harry";

function setname ($n){
$this->name=$n;
}
function sayhello(){
}
}
$obj1=new first_class();
$obj1-> sayhello();

من یک توضیح کوتاه در مورد این کد میدم ولی بهتره برین از پایه این مبحث رو دنبال کنین

فراخوانی کلاس

فراخوانی تابع از کلاس مورد نظر و ریختن مقدار william در تابع

فراخونتی تابع sayname برای چاپ در خروجی

همون طور که مشخص شد برای دسترسی به مقادیر کلاس از علامت <- استفاده میگردد

mirzajavad
08-04-2011, 02:04

[LEFT]class first_class{
var $name="harry";

function setname ($n){
$this->name=$n;
}
function sayhello(){
}
}
$obj1=new first_class();
$obj1-> sayhello();

من یک توضیح کوتاه در مورد این کد میدم ولی بهتره برین از پایه این مبحث رو دنبال کنین

فراخوانی کلاس

فراخوانی تابع از کلاس مورد نظر و ریختن مقدار william در تابع

فراخونتی تابع sayname برای چاپ در خروجی

همون طور که مشخص شد برای دسترسی به مقادیر کلاس از علامت <- استفاده میگردد

mehdi199
08-04-2011, 08:56
$obj1=new first_class();

با عرض پوزش
واژه new در ابتدای first _class() چه کاربردی داره ؟

mirzajavad
08-04-2011, 14:31
$obj1=new first_class();

با عرض پوزش
واژه new در ابتدای first _class() چه کاربردی داره ؟

باالا که گفتم فراخوانی کلاس یعنی با new کلاس رو فراخوانی میکنیم