PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راست کلیک باعث هنگ میشه... چرا؟

bbkagp
22-03-2011, 12:36
سلام

من وقتی راست کلیک می کنم، یه چند ثانیه ایی ویندوز هنگ می کنه و ویندوز اکسپلورر (ویندوزی که مای کامپیوتر رو باز می کنه) ری استارت میشه... یکی دوبار این اتفاق می افته، بعدش راست کلیک درست میشه و به حالت عادی بر می گرده...

مشکل چیه؟

مرسی :40::40:

satrianism
03-04-2011, 18:25
بعضی برنامه ها که با راست کلیک اجرا میشند مثل بابیلون اگه مشکل داشته باشه میتونه دلیلش باشه:20:

ebicross
03-04-2011, 22:14
با یک نرم افزار مثل 7 Manager لیستهای راست کلیک رو چک کنید گزینه ی اضافه ی نامعتبر توش نباشه. (ADVANCED ONLY)
از یک بهینه کننده ی رجیستری خوب مثل Ccleaner یا Tuneup هم استفاده کنید.

shadi168
02-05-2011, 13:07
منم عین همین مشکل رو دارم
ربطی به نرم افار نداره ار رجیستری باید باشه
و اینم بگم من از وقتی ویندوزمو آپدیت کردم اینجوری شده

shadi168
02-05-2011, 13:08
ولی بازم راه حلشو پیدا نکردم
اگه میشه یه را حل بهتر نشونم بدید

king emperor
03-05-2011, 18:13
با سلام
1- مطمئن بشید که دکمه راست کلیک شما پایین نمی مونه

2- احتمال اینکه برنامه ای منوی یا گزینه ای در راست کلیک شما اضافه کرده باشه و جود دارد منوها و گزینه های راست کلیک خود را بررسی کنید

3- ببینید این اتفاق در راست کلیک رو دستکاپ یا فایلها یا فولدرها یا در پنجرها می افته . و ایراد را بهتر متوجه می شوید

4- احتمال اینکه نوعی ویروس در است کلیک شما گزینه ای عجیب یا غیر معمول یا نا آشنا اضافه کرده باشد نیز وجو دارد.

موفق باشید

bbkagp
05-05-2011, 15:15
با سلام
1- مطمئن بشید که دکمه راست کلیک شما پایین نمی مونه

2- احتمال اینکه برنامه ای منوی یا گزینه ای در راست کلیک شما اضافه کرده باشه و جود دارد منوها و گزینه های راست کلیک خود را بررسی کنید

3- ببینید این اتفاق در راست کلیک رو دستکاپ یا فایلها یا فولدرها یا در پنجرها می افته . و ایراد را بهتر متوجه می شوید

4- احتمال اینکه نوعی ویروس در است کلیک شما گزینه ای عجیب یا غیر معمول یا نا آشنا اضافه کرده باشد نیز وجو دارد.

موفق باشید
در مورد من گزینه 2 صدق می کنه
بعضی برنامه ها گزینه هایی رو اضافه کردن که این باعث میشه تعداد گزینه ها در راست کلیک زیاد شده و برای لود زمانبر باشد.

برای حذفش برنامه ایی دارین پیشنهاد بدین؟

ebicross
05-05-2011, 20:59
برای حذفش برنامه ایی دارین پیشنهاد بدین؟
برنامه ی 7 manager رو در چند پست قبل معرفی کردم.

با یک نرم افزار مثل 7 Manager لیستهای راست کلیک رو چک کنید گزینه ی اضافه ی نامعتبر توش نباشه. (ADVANCED ONLY)