PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور 0xc000007b

farshidcivil
22-03-2011, 12:19
با سلام
برای ویندوز 7 یه تم جدید دانلود کردم ولی بعد از نصبش و ریستارت ویندوز با این ارورو مواجه میشم
The application failed to initialize properly 0xc000007B
Click on ok to terminate the application.
بعد از کلیک کردن یه صفحه سیاه میاد و عملا هیچکاری نمیشه با ویندوز کرد، حتی کلیک راست هم نمیشه
خواهشا کمک کنید

farshidcivil
22-03-2011, 17:35
کسی نیست کمک کنه
من یه سیستم عامل دیگه هم دارم، میشه از یه سیتم عامل سیستم عامل دیگه رو عیب یابی کرد؟ سون وقتی بالا میاد یه صفحه سیاه ظاهر میشه و عملا هیچ کاری نمیشه کرد در حال safe mode هم همینطور با rescue disc کاسپر ویروس یابی کردم ولی باز نشد... ظاهرا با نرم افزار RegCure میشه یهکارایی کرد ولی نمیدونم چجوری باید سونو اسکن کنم

jack426
22-03-2011, 17:58
اسم این تم چی هست

Dew Drop
22-03-2011, 18:28
سلام
وقتی ویندوز بالا میاد F8 رو بزنید و از اونجا برید به Repair بعد انتخاب زبان و ...
یه صفحه ای براتون باز میشه که اونجا گزینه دوم System restore هستش,اون رو بزنید ببینید
می تونید سیستم رو به زمان قبل از نصب تم ببرید.

Malwaare
22-03-2011, 18:39
ویروس گرفتی فکر کنم. با یه انتی ویروس اسکن کن.

farshidcivil
22-03-2011, 18:43
سلام
وقتی ویندوز بالا میاد F8 رو بزنید و از اونجا برید به Repair بعد انتخاب زبان و ...
یه صفحه ای براتون باز میشه که اونجا گزینه دوم System restore هستش,اون رو بزنید ببینید
می تونید سیستم رو به زمان قبل از نصب تم ببرید.

مرسی... اینکارو کردم ولی میگه هیچ restore point نیستش و کلید next هم غیر فعاله!
system repair رو هم زدم نشد
از قسمت command prompt دستور sfc.exe/scannow رو هم زدم ولی درست نشد

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

اسم این تم چی هست

یه تم شیشه ای بود .... glass فک کنم...

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

ویروس گرفتی فکر کنم. با یه انتی ویروس اسکن کن.

نه ویروس نیست... فایلایه dll. تو system32 احتمالا اسیب دیدن

Dew Drop
22-03-2011, 22:51
تم روچطوری نصب کردید؟با دستکاری فایلهای dll تو system 32؟
برید از اون یکی سیستم عامل این تمی که نصب کردید رو حذف کنید,

فایلایه dll. تو system32 احتمالا اسیب دیدن

در ضمن برای ترمیم فایلهای dll تو system32 هم راهی وجود داره که اگه این فایلها رو دستکاری کردید
بگید تا روشش رو بگم که چطوری فایلهای اصلی رو برگردونید.

farshidcivil
23-03-2011, 12:38
تم روچطوری نصب کردید؟با دستکاری فایلهای dll تو system 32؟
برید از اون یکی سیستم عامل این تمی که نصب کردید رو حذف کنید,

در ضمن برای ترمیم فایلهای dll تو system32 هم راهی وجود داره که اگه این فایلها رو دستکاری کردید
بگید تا روشش رو بگم که چطوری فایلهای اصلی رو برگردونید.

اره... من خودم بطور مستقیم dll. هارو دستکاری نکردم خوده برنامه ها یه کارایی کرده... از اون یکی سیستم عامل حذفش کردم از پوشه theme سون...ولی ظاهرا فایلایه اسیب دیده درس نشدن
اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه چیزایی گفته ولی نمیدونم چرا دستور findstr رو نمیشناسه!
افایلایه dll تو system32 رو از dvd ویندوز و از طریق 7-zip اوردم ولی اولا نمیدونم کدومشو باید paste کنم ثانیا اجازه پیست نمیده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farshidcivil
23-03-2011, 17:32
کسی نمیدونه چجوری میشه فایلارو ترمیم کرد یا جایگزین کرد

Dew Drop
23-03-2011, 18:38
معمولاً این فایلها جابجا یا دستکاری میشن.uxtheme.dll,themeeui.dll,themeservices.dl l
از cmd که تو قسمت repair دسترسی بش داشتین هم میشه این فایلها رو کپی کرد...
این فایلها رو از xp با همون روش از سی دی خارج کنید.بعد این فایلها رو تو پوشه system32
renameکنید و به اخر اونها old. اضافه کنید.بعد بیاید تو cmd با این دستور کپی کنید ببینید درست میشه.
copy c:\uxtheme.dll d:\windows\system32
این برای کپی یه فایل uxtheme.dll بود که تو پوشه c گذاشته بودین و...در ضمن به فاصله ها هم دقت کنید
حالا اینارو امتحان کنید ببینید جواب میده؟!

MERLIN_BOZORG
23-03-2011, 19:15
شما چرا کارارو سختش می کنید؟؟؟؟
ویندوز رو عوض کنید خوب

farshidcivil
23-03-2011, 19:18
معمولاً این فایلها جابجا یا دستکاری میشن.uxtheme.dll,themeeui.dll,themeservices.dl l
از cmd که تو قسمت repair دسترسی بش داشتین هم میشه این فایلها رو کپی کرد...
این فایلها رو از xp با همون روش از سی دی خارج کنید.بعد این فایلها رو تو پوشه system32
renameکنید و به اخر اونها old. اضافه کنید.بعد بیاید تو cmd با این دستور کپی کنید ببینید درست میشه.
copy c:\uxtheme.dll d:\windows\system32
این برای کپی یه فایل uxtheme.dll بود که تو پوشه c گذاشته بودین و...در ضمن به فاصله ها هم دقت کنید
حالا اینارو امتحان کنید ببینید جواب میده؟!

مرسی...ظاهرا مشکل از shell 32 .dll بود به هزار بدبختی جایگزین قبلی کردم.. مشکلم حل شد

---------- Post added at 08:18 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

شما چرا کارارو سختش می کنید؟؟؟؟
ویندوز رو عوض کنید خوب

جسارتا... عوض کردن ویندوز اخرین راهه.. لااقل واسه من... اینجور چیزا رو یکم وقت بزاره ادم راحت حل میشه... یه چیزیم این وسط یاد میگیریم... در ضمن با عوض کردن ویندوز علاوه بر اینکه کلی از فایلایه مهم از بین میره کلیم وقت واسه نصب دوبارش باس بزاریم