PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سیستم نرم افزار یا سخت افزار ؟

Farhadstark
21-03-2011, 16:04
سلام من مدتیه با کامپیوترم مشکل دارم تا کامپیو تر روشن میکنم یه هو 500 mb از فضای رم پر میشه اگه کسی هست کمکم کنه !

اینم عکس ها !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آدرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

-------------------------------------------------------------------------------
عکس 2 برنامه های اجرایی

آدرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-------------------------------------------------------------------------------------
عکس 3 سخت افزار ها

pooria_googooli
28-03-2011, 02:38
دوست عزیز عکس کامل از برنامه های اجرایی نذاشتی . عکس کامل را بذار تا راهنماییت کنیم. احتمالا یه برنامه ای نصب کردی که با شروع ویندوز فعال میشه .

---------- Post added at 03:38 AM ---------- Previous post was at 03:35 AM ----------

البته یک مقداری رو خود ویندوز هم مصرف میکنه . به نظر من که طبیعیه .

hes25
28-04-2011, 07:21
سلام چطوری.

برا منم پیش اومد این کارا رو کردم حدود 200 مگ بیشتر نمیزنه.

اول برنامه TuneUp utilities 2011 1-Click Maintenance رو نصب کن بعد یه بار کل سیستم رو چک کن.

دوم دستور msconfig رو تو Run اجرا کن بعد در قسمت_start up و service تیک برنامه هایی رو که نمی خوای بردار تمام.

موفق باشی

.

Ali*Reza
28-04-2011, 16:14
ویندوزتون چیه ، 32 بیت یا 64 ؟