PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس پک 1 برای وینوز سون 64 بیتی نصب نشد!!!!

zelda64
21-03-2011, 01:27
سلام،

یک ماه بود که با ویندوز سون 64 بیتی کار می‌کردم.

و برای اکتیو کردن آن از کرک معروف Windows Loader v1.9.7 - DAZ استفاده کرده بودم.

اما بعضی از سرویس‌های از نظر من زائد ویندوز سون را Disabled کرده بودم. مثل سرویس‌های زیر :

یک) Windows Media Player Network Sharing Service

دو ) Windows Search

سه) Windows Update

چهار ) Windows Defender

پنج ) Security Center

و چند تا دیگر

تصمیم گرفتم سرویس پک 1 را برای ویندوز سون دانلود و نصب کنم.

فایلی با نام windows6.1-KB976932-X64.exe را به حجم 903 مگابایت دانلود کردم.

45 دقیقه نصب اولیه سرویس پک طول کشید بعد سیستم به طور اتوماتیک Restart شد و برنامه نصب سرویس پک بدون ورود به دسکتاپ در همان صفحه WellCome ویندوز سون شروع به پیکربندی (Configuration) کرد و تا 80 درصد جلو رفت بعد پیغام داد که به یک مشکل برخورد کرده و شروع به بازگرداندن تنظیم‌های پیکربندی‌شده کرد.

آخ که چقدر این عملیات نصب و از نصب خارج کردن وقت‌ام را گرفت یه چیزی حدود یک ساعت و نیم طول کشید بعد ویندوز بالا آمد و با وقاحت گفت که نتوانسته سرویس پک را نصب کند. و پیغام مسخره "Installation was not successful" را نشان داد.

از دوستان حرفه‌ای این سؤال را داشتم که آیا قبل از نصب می‌بایستی کرک معروف Windows Loader v1.9.7 - DAZ را از نصب خارج می‌کردم.

و یا مشکل از جای دیگری است مثلاً همان سرویس‌های از نظر من زائد ویندوز سون که من Disabled کرده بودم و می‌بایست آن‌ها را قبل از نصب سرویس پک دوباره Enabled می‌کردم.

اساتید لطفاً راهنمایی کنند.

Help118
21-03-2011, 03:39
من کلا پیشنهاد میدم برای اکتیو کردن یا کرک کردن و مشابهات از روش حذف پکی که موجب تریال شدن ویندوز میشه اقدام کنید با حذف WAT ویندوتوسط نرم افزار کرک هیچگونه مشکلی متوجه دی اکتیو شدن سرویس ها و آپ دیت ها نمیشه!

fered59
17-05-2011, 07:40
سلام.وقتي سيستم بستم بنده خدا برام وين 7 نصب كرد.اما الان متوجه شدم كه 24 روز مونده تا اين ويندوز غير فعال بشه.كلي هم نرم افزار روش نصب كردم و اصلا نمي خواكم از دستش بدم.لطفا راهنماييم كنيد چطور ويندوز رو فعالش كنم؟
ممنون
در ضمن فقط اين رو مي دونم كه ويندوزم 7 هست و ديگه اطلاعاتي ندارم.
بازم ممنون

ebicross
17-05-2011, 12:26
دوست عزیز Zelda64 شما باید Error Log یا کد خطای عدم نصب رو میزاشتید چون سرویس پک هزار دلیل داره که نصب نشه.

سلام.وقتي سيستم بستم بنده خدا برام وين 7 نصب كرد.اما الان متوجه شدم كه 24 روز مونده تا اين ويندوز غير فعال بشه.كلي هم نرم افزار روش نصب كردم و اصلا نمي خواكم از دستش بدم.لطفا راهنماييم كنيد چطور ويندوز رو فعالش كنم؟
ممنون
بازم ممنون

تاپیک زیر رو بخونید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

E.I
17-05-2011, 12:47
ممنون
بازم ممنون

این پست بخونید کارتون راه میفته:20:

لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید