PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای نصب ansys 13

zed2
19-03-2011, 21:17
بچه ها من ansys رو نصب کردم و خواستم در ANSLIC_ADMIN Utility کار کنم ولی بیشتر گزینه هاش باسه من غیر فعال است به علت نا معلومی و ارور عدم شناختن سرور و اتصال بهش رو موقع اجرا بهم میده....من کارت شبکه مجازی که در راهنما ها گفته بودن رو ساختم و از طریق کرک گروه MAGNiTUDE خواستم پیش برم ولی بعد از نصب اینجا گیر کردم....( تصویر مال سیستم خودم نیست فقط می خواستم نشون بدم کجا گیرم )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک راهنمای اینگلیسی و یا فارسی دقیق کسی داره به من بده که ببینم چی رو جا انداختم که اینجوری شده؟

سیستمی که روش نصب میشه xp 32 bit هست.

zed2
21-03-2011, 16:32
یک قدم پیشرفت کردم ( مشکل فعال نبود گزینه ها بخاطر نصب نکردن لایسنس منیجر یا یک همچین چیزی که در گزینه سوم صفحه اولیه نصب هست بوده )
الان گزینه ها فعال شدن و تونستم دسترسی پیدا کنم ولی حالا لایسنس رو که می دم بهم ارور میده می گه که
Invalid license file: The FLEXlm ID in the file did not match the system FLEXlm ID
حالا باید اینو کشف کنم چیه و چی رو باید اصلاح کنم که مچ بشه......
کسی پیشنهادی داشت خوشحال می شم.

joe_satriani
22-03-2011, 11:36
با سلام
از ارورش بر مياد كه اون كد لايسنسي كه داري از توي فايلي وارد ميكني با لايسنسي كه واسه نرم افزار تعريف شده match و هماهنگ نيست
از كجا كد لايسنس رو داري ميگيري؟

zed2
26-03-2011, 14:08
گفتم تو پست اول کرک مال گروه MAGNiTUDE است و یک فایل داره که اجرا می کنی لایسنس رو همینجوری میسازه و میده و فقط باید کپی کنم و نسخه من 32 بیتی
الان کرک یک گروه دیگر رو گرفتم که روش ازمایش کنم ( نام گروه LicGen هست ظاهرا ولی روشش پیچیده تر است. ) ...اگر پیشنهادی داری بگو انجام بدم شاید بتونم درستش کنم....

پ ن:
اینم پیدا کردم ولی هنوز نفهمیدم کدوم یکیش جواب مسئله منه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zed2
28-03-2011, 15:49
نخیر ظاهرا هنوز کلی راه موند 12 ساعت کم و بیش با هنگ کردن درست بود دوباره خراب شده ( با ترکیب هر دو روش - اخرش هم نفمیدم چی کار کردم که اینجوری شده بود )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ارورش منو کشته
کرک اول

که همش ارور بالا رو میده
دو تا راهنمایی دیدم اولیش اینه

که طبق گفته خودش متن 001f9b78h164 رو بین دو قسمتی که گفته کپی کردم ولی نتیجه نداده
راهنمایی دیگر این بوده:
Hi, For people who have the problem with FlexIm ID, I recommend download the driver updates in the folowing website:

I solved my problem, I recommend it. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Best Regards
که بخاطر اینکه سیستم انیستال نتونستم پیدا کنم هنوز نصب نکردم.....

کرک دوم

که حالت عادی کار نمی کنه ( چون فایل ansys در پوشه نرم افزار نیست که اصلاحش کنم و فقط لایسنسش رو اصلاح می کنم که باز همان ارور بالا رو می ده.)

هر کی پیشنهاد داره بده.

Mohammad King
28-03-2011, 19:34
سلام

توی پوشه کرک پوشه flexlm هست؟

zed2
29-03-2011, 11:56
سلام

توی پوشه کرک پوشه flexlm هست؟
نه
چنین پوشه ای تو هیچ کدوم از کرک ها وجود ندارد.

shahryar84
07-04-2011, 16:58
منم همین مشکلو دارم با MAGNiTUDE

zed2
12-04-2011, 21:09
همین امروز مشکل رو حل کردم.
باسه لایسنس که درست بشه
اگر لپ تاپ داری نصب می کنی کارت شبکه بیسیم رو باید غیر فعال ( از لحاظ سخت افزاری ) بکنی تا مشکل حل شه.
-و باسه کار کردن flexlm انتی ویروس قدیمی من روی سیستم avg بود که باعث شده بود اجازه کار کردنش رو نده و همش ارور می داد که با حذف کردنش این مشکل رو رفع کردم و الان داره کار می کنه ( ببینم تا چه مدت می تونم روش حساب کنم ).

rahmanabdolahzadeh
13-04-2011, 23:44
salam.khaste nabashid.
man ANSYS 13 nasb kardam vali vaghti run mikonam "ansys license manager error" mideh.
az crack MAGNiTUDE ham estefadeh kardam.
vali harvaght run mikonam mige " no servers provided",mamnun misham komak konid.
windows man 7 64 hastesh

zed2
27-04-2011, 12:18
salam.khaste nabashid.
man ANSYS 13 nasb kardam vali vaghti run mikonam "ansys license manager error" mideh.
az crack MAGNiTUDE ham estefadeh kardam.
vali harvaght run mikonam mige " no servers provided",mamnun misham komak konid.
windows man 7 64 hastesh
اگر مثل من لایسنس منجیر ansys رو با لایسنس منیجر که باید نصب کنی مثل من اشتباه نگرفتی( چون من اینو اولین بار اشتباه گرفتم )
یادمه که برای کاربران ویندوز 7 می گفتن که باید برن تو پروفایل یوزرشون در ویندوز و یک سطحی رو به مینیموم کاهش بدن ( فکر کنم امنیتی هست ) قبل از نصب که این مشکل پیش نیاد.

پ ن:
من 7 ندارم و بر اساس مطالبی که دیدم اینو گفتم.

93mahdi-p30world
13-12-2012, 18:29
منم مشکلو حل کردم.باید این فایلو باز کنید.
server ANSLIC_ADMIN Utility
اگه برید تو منوی استارت میتونید پیداش کنید.وقتی باز شد روی گزینه دوم از بالا کلیک کنید تا اطلاعات هاستو نشون بده.اونجا می تونید host name و host id ببینید.حالا در محل نصب نرم افزار MAGNiTUDE باز کنید و فیل توشو اول روی صفحه کپی کنید و بعد باز کنید.حالا وقتی سوال پرسید کلید n بزنید و تایید کنید.حالا اون host name وارد کنید و تایید کنید و سپس host id.دوباره اینتر کنید.حالا اگر در قسمت لایسنس continue رو انتخاب کنید می خواد فایلو برووز کنه.فایل متن به نام license رو انتخاب کنید و تایید کنید.دیگه کار تموم شده.