PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ظاهر نشدن نام D برای نامگذاری درایوها موقع پارتیشن بندی !

Namdarian
19-03-2011, 19:38
با سلام . یک سیستم نویی برای یکی از دوستان اسمبل کردم حالا موقع پارتیشن بندی متوجه میشوم حرف D نمیاید و از C به E رفته است . قبلً هم در سایر سیستمها با این مسأله روبرو شده ام و هر کار کردم بزبان خوش براه نیامده است . چه دلیلی دارد ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nightmare
19-03-2011, 19:46
فکر کنم درایو سی دی رام یا دی وی دی رام رو به D اختصاص میده.

saeed774
19-03-2011, 20:02
احتمالا هارد رو به Sata_1 و سيدي رام رو به Sata_0 وصل ميکني. جاشون رو عوض کن ببين جواب ميده؟

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 08:01 PM ----------

با نرم افزارهاي تحت داس پارتيشن بندي که داخل مجموعه Hirens Boot Cd هست امتحان کن ببين همين مشکل وجود داره؟

Namdarian
20-03-2011, 04:04
موقع ریستارت شدن در اوایل نصب ویندوز xp دوم دیگر بوت نشد . نفهمیدم از چی بود . سیستم بسیار قوی و نو . CD سالم .
بعد از کمی ور رفتن و بعد از دقایقی دوباره روشن کردم و دوباره از سر نو مراحل نصب را رفتم اینبار وقتی به یک مرحله قبل از تصویر بالا یعنی مرحله ی شناسایی ویندوزها رسید دیدم بطور خودبخود E به D تبدیل شده !

Namdarian
20-03-2011, 11:27
هارد به ساتا0 و درایو سی دی به ساتا1 وصل بود . سوکتها را تغییر دادم افاقه نکرد . درایو سی دی را جدا کردم و بعد داخل ویندوز Disk Managment>Change driver letter انرا از E به D تغییر دادم . حالا درایو سی دی شده E و مشکلی نیست .