PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نام خانوادگي مدارك تحصيلي

mohsen0000000000
19-03-2011, 17:46
سلام دوستان
من يه مشكل دارم نمي دونستم كجا مطرح كنم اما اينجا بغض خودم رو وا ميكنم... .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من 12 سال درس خوندم . بعد از 12 سال متوجه شدم تو مدارك تحصيلي من نام خانوادگي رو اشتباه نوشتن.
اگه بخوام بهتر بگم (ي) اخر فاميلم رو نذاشتن... بعنوان مثال اگه فاميل اصلي من زارعي باشه اون رو به صورت زارع نوشتن.
دانشگاه قبول شدم و ميرم.اما گفتن كه بايد بري مدارك رو درست كني تا تو گرفتن مدرك ليسانس با مشكل مواجه نشي.
اگه كسي ميدونه يا كسي كارشناس اموزش و پرورش هست بگه آيا ميشه كاري كرد.؟
يا من بايد برم از اول دبستان دومرتبه شروع كنم؟
يا شايد منو به عنوان متغلب تحت پيگرد قرار بدن؟

p30pro
20-03-2011, 12:52
منم مشکل شما رو داشتم البته شماره شناسنامم رو اشتباه زده بودند !

خیلی دوندگی داره ولی /اخرش درست می شه ! البته همون مدرک قبلیتو رو اصلاح می کنند مدرک جدید نیم دند

mohsen0000000000
20-03-2011, 15:15
ممنون عزيزم

از تو مدرسه اقدام كردي يا مجبور شدي بة اداره جات(مثل اموزش و پرورش) هم سر بزني؟

p30pro
20-03-2011, 16:13
شما اول باید بری دبیرستانتون اوجا باید یه نامه ازشون بگیرید که توش نوشته مدارکتون مشکل داره !
اگه اصل مدارکتون هم تو مدرسه هست بهتره اونا رو هم بگیرید البته قانونا بهتون نمی دند ولی من با مدیر رفییق بودم یه نامه ازش گرفتم بردم دفتردار مدرسه اصل مدارک رو بهم داد (اگه دانشجویی یا دانشگاه قبول شدی که اصلا مشکلی تو این مرحله نداری )

بعد باید مشخصاتتون تو کلمپیوتر مدرسه درست بشه ! بعد از درست شدن مشخصاتتون تو کامپیوتر مدرسه مسول ثبت نمرات بهتون یه دیسکت می ده که باید ضممیه ی اون نامه که از مدرسه کرید بکنید !

حالا مدارکتون رو به همراه اصل شناسنامه و کارت ملی ببرید قسمت امتحانات ناحیه آموزش و پرورش ! اونجا تو امتحانات مدارکتون میبینند و دو باره بهتون یه نامه و یه دیسکت می دند که باید ببرید آموزش و پرورش کل استان ! اونج دیسکت رو ازتون می گیرند و سری اطلاعات توش می ریزند و بهتون پس می دند حالا باید دیسکت رو ببرید امتحانات ناحیه !

اونجا هم اول تو سیستم مشخصات رو درست می کنند بعد مدرکتون رو درست می کنند

درست کردنش هم اینطوریه هست که اول جای نامخانوادگی قبلی رو با تیغ می تراشند بعد با پرینتر جاش رو دوباره پرینت می کنند !
دقت کن که باید پشت نویسی هم بشه یعنی پشتش می نویسند نام خانوادگی " مثلا احمدی " صحیح است دوبار مهر امتحانات رو روش می زنند و روش چسب هم می زنند ! و امضا می کنند !

من کل کارام 1 هفته طول کشید چون اون کسی که من کارش داشتم تو اداره کل تشریف برده بودند مرخصی

p30pro
20-03-2011, 18:39
راستی اگه مدرسه گفت خودشون انجام می دند زیر بار نرو ! من 2 هفته منتظر موندم آخرش رفتم دیدم هیچ کاری نکردند حتما خودت دست بکار شو ! و حتما هم مدارکتو درست کن چون بعدا به مشکل می خوری

mohsen0000000000
21-03-2011, 08:46
فعلا ميرم دانشگاه.آيا ميتونم بزارم دانشگاهم كه تموم شد(يا اخر دانشگاه) مدارك رو درست كنم