PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ثبت نام شماره گلچین در MCI.IR

mehran_pqqp
19-03-2011, 12:13
سلام
ببخشید نمی دونم این سوال رو کجا باید می پرسیدم من می خوام تو سایت MCI.IR برای شماره گلچین که تبلیغ می کنه ثبت نام کنم
تو قسمت جستجوی شماره نوشته مثلا از رنج 9128078 تا رنج 9128080 یعنی چی؟
بعد این سیم کارت اعتباری 10 هزارتومنی(طرح جوانان) که تبلیغ می کنه هم ثبت نامش نبود تو سایت؟

baren
19-03-2011, 12:17
شما برای اعتباری ها برید نمایندگی
برای گاچین واقعیتش خودم هم خواستم شماره به قول خودشون گلچین کنم که هر چی زدم که نمیشه و پر هست !
این چه گلچینیه !
ثانیا این کار رو با یه پیش شماره ای می کنند که قبلش شروع به فروش عمومی نکرده باشن نه الان که چند ساله 0910 و 0912 داره فله ای فروش میره

mehran_pqqp
19-03-2011, 12:27
شما برای اعتباری ها برید نمایندگی
برای گاچین واقعیتش خودم هم خواستم شماره به قول خودشون گلچین کنم که هر چی زدم که نمیشه و پر هست !
این چه گلچینیه !
ثانیا این کار رو با یه پیش شماره ای می کنند که قبلش شروع به فروش عمومی نکرده باشن نه الان که چند ساله 0910 و 0912 داره فله ای فروش میره

من 1 ساعت هر چی شماره زدم نوشت قبلا ثبت شده ، دریغ از 1 شماره آزاد ، ملت رو گذاشتن سرکار! ایرانسل وقتی از این طرح ها میذاره همه شماره ها آزاده مثلا دفعه پیش 0939 که ثبت نامش شروع شد هر شماره ای دوست داشتی می تونستی انتخاب کنی که من حدود 5 تا شماره رند خریدم
ولی الان تو همراه اول رند که هیچ ، اصلا شماره ای آزاد نیست که بخوام بگیرم:27:
دفعه ی قبلی ثبت نام طرح جوانان از تو سایت همراه اول ثبت نام کردم وقتی رفتم امور مشترکین گفت به ما ابلاغ نشده:31: حالا برعکس شده به اونا ابلاغ شده تو سایتش هنوز ابلاغ نشده:31:

TIG3R
24-04-2011, 20:01
کلا مردمو سر کار گذاشتن هر کاری کنی نمیشه:31: