PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری!فوری!آیا روش های افزایش قدکارآمد است؟

mohammad13.blogfa
19-03-2011, 09:12
با عرض سلام. یکی از دوستان من به نام محمد شانزده ساله هست.اکنون قد او تقریبا 170cm است . به دکتر تغذیه مراجعه کرده و دکتر بهش گفته که قد وی در خوش بینانه ترین حالت به 175cm می رسه.
حال از شما سوال می کنم که آیا امکان داره با متد های ورزشی و همون حرکات ورزشی که سایت های تبلیغاتی ازش به معجزه یاد می کنند قد این دوست ما به 180cm برسد؟(حرکات کششی)
اگر کسی واقعا از این حرکات سودی برده لطفا اطلاعاتی رو به من بده؟
در ضمن اگه کسی این کتاب ها رو میتونه برای دانلود قرار بده لطفا دریغ نفرمایید.

باتشکر از دوستان همیشه همراه p30world

lahij_web
19-03-2011, 09:40
با عرض سلام. یکی از دوستان من به نام محمد شانزده ساله هست.اکنون قد او تقریبا 170cm است . به دکتر تغذیه مراجعه کرده و دکتر بهش گفته که قد وی در خوش بینانه ترین حالت به 175cm می رسه.
حال از شما سوال می کنم که آیا امکان داره با متد های ورزشی و همون حرکات ورزشی که سایت های تبلیغاتی ازش به معجزه یاد می کنند قد این دوست ما به 180cm برسد؟(حرکات کششی)
اگر کسی واقعا از این حرکات سودی برده لطفا اطلاعاتی رو به من بده؟
در ضمن اگه کسی این کتاب ها رو میتونه برای دانلود قرار بده لطفا دریغ نفرمایید.

باتشکر از دوستان همیشه همراه p30world
سلام
دقیقا این سن سن رشد هست و نمیشه با قطعیت درباره قد مصوب دوست شما نظر داد !
من زیاد اطلاعات پزشکی ندارم ولی خوب میدونم نمیشه درمورد قد کسی قبل از بسته شدن صفحات رشد نظر داد !
ژنتیک و قد خانواده بی تاثیر نیست ولی 100% هم تاثیرگذار نیست !
بلهـ . حرکات ورزشی و تمرینات کششی کلید رشد قد هست و میتونید روش حساب کنید . حالا زیاد روی 180 هم زوم نکنید ! هدف افزایش قد و مکم به رشدش هست .
در مورد مرجع و کتاب راستش خودم خیلی ها رو تمرین دادم ولی برای نوشتنش صفحات زیادی لازمه .
شاید این نوع مراجع بهتون خیلی کمک کنه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با یه سرچ کوچیک میدئو های جالبی میتونید پیدا کنید .
همچنین اینجا هم ویدئو هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pessimist
19-03-2011, 18:45
حرکات ورزشی کششی تو افزایش قد خیلی موثره البته نباید تغذیه رو نادیده گرفت الان ژاپنی ها با تغذیه مناسب تونستن میانگین قد جوانان خودشون رو تا 20 سانتی متر افزایش بدن.
موفق باشید