PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده نشدن از تمام رم

worldclass
19-03-2011, 03:00
سلام
من رم 4 گیگ دارم و ویندوز 64 بیتی هست اما وقتی می خوام یک فایل حجیم رو از یک درایو به یک درایو دیگه انتقال بدم سیستم از 2.5 GB رم بیشتر استفاده نمیکنه و سرعت انتقال 12 MB/S هست.
ایا این یک مشکله؟اگر بله راه حلش چی هست؟

Microsoft Windows
19-03-2011, 05:43
شما از کجا فهميديد که اون ميزان رو زده اگر در تسک منيجر اون مقدار رو زده باز هم براي کپي گرفتن يک فايل خيلي زياد هست شما اشتباه نميکني؟ ممکن هست شما ميزان کش شده رو ميزان استفاده شده در نظر ميگيريد توجه کنيد که ميزان استفاده از رم رو در اون گراف سبز رنگ پاييني نشون ميده.

ebicross
19-03-2011, 11:14
سلام
من رم 4 گیگ دارم و ویندوز 64 بیتی هست اما وقتی می خوام یک فایل حجیم رو از یک درایو به یک درایو دیگه انتقال بدم سیستم از 2.5 GB رم بیشتر استفاده نمیکنه و سرعت انتقال 12 MB/S هست.
ایا این یک مشکله؟اگر بله راه حلش چی هست؟

موقع کپی اطلاعات فاکتورهای خیلی بیشتری از RAM نقش دارند.
ویندوز هم هیچوقت نمیاد انقدر رم به عملیاتهای انتقال اختصاص بده که منابع برای چیزهای دیگه کم بیاد.

اما شما میتونید با استفاده از نرم افزارهایی مثل TeraCopy که مقدار استفاده از رم و پردازنده رو در کنترل دارند کپی های سریعتری انجام بدین. البته دیگه موقع عمل کپی انقدر منابع استفاده میکنه که سیستمتون سنگین کار میکنه تا کپی تمام بشه.

از اینجا دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و بعد سریال زیر رو کپی کنید و در قسمت رجیستر نرم افزار Enter Key رو بزنید تا نرم افزار تبدیل به ورژن Pro بشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید