PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی در مورد Edius 6.1

yahyai
18-03-2011, 22:55
سلام
دوستان من ورژن 6.1 رو نصب کردم.اما متاسفانه این ورژن برنامه ProCoder رو نداره.
این برنامه رو به صورت جداگانه دانلود و نصب کردم.اما نمیدونم چطوری باید ازش تو ادیوس استفاده کنم.تو کدوم بخش میره.کلید f11 رو هم میزنم اما باز هم تو لیست نیست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
من این سئوال رو تو بخش مربوط به آموزش ادیوس هم پرسیدم اما کسی جواب نداد.خواهش میکنم جواب بدین.ممنون.

yahyai
19-03-2011, 20:01
:41::41::41::41::41::41::41::41::41:

magix
20-03-2011, 00:03
دوست عزیز ورژن 6.01 که دانلود کردی کرک شده دموی 30 روزه ای است که کمپانی مادر منتشر کرده برای تبلیغات و طبق اطلاعات منتشره خو سایت بعضی امکانات در آن کار نمیکند باید منتظر یک نسخه کامل باشید.... البته این نظر من است

masoudtr
20-03-2011, 00:14
سلام
دوستان من ورژن 6.1 رو نصب کردم.اما متاسفانه این ورژن برنامه ProCoder رو نداره.
این برنامه رو به صورت جداگانه دانلود و نصب کردم.اما نمیدونم چطوری باید ازش تو ادیوس استفاده کنم.تو کدوم بخش میره.کلید f11 رو هم میزنم اما باز هم تو لیست نیست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
من این سئوال رو تو بخش مربوط به آموزش ادیوس هم پرسیدم اما کسی جواب نداد.خواهش میکنم جواب بدین.ممنون.
از ورژن 5 به بالاتر دیگه اصلا پروکودر نداره شما اگه میخوای بزنی رو دی وی دی باید گزینه burn to disc را بزنی

rasoolsm
21-03-2011, 15:27
سلام
اول از همه عید همگی مبارک
دوم اینکه من پروکودر اکسپرس و پروکودر 3 رو به راحتی روی ادیوس خودم که 6 هستامتحان کردم و کاملا صحیح کار می کنه.اگه میبینی پروکودر رو شناسایی نمی کنه یعنی ورژن پروکودرت مچ نیست با ادیوس.
اگه کارت راه نیوفتاد بگو تا پروکودرمو واست آپلود کنم.
یا علی

yahyai
21-03-2011, 17:54
سلام
دوم اینکه من پروکودر اکسپرس و پروکودر 3 رو به راحتی روی ادیوس خودم که 6 هستامتحان کردم و کاملا صحیح کار می کنه.اگه میبینی پروکودر رو شناسایی نمی کنه یعنی ورژن پروکودرت مچ نیست با ادیوس.
یا علی
سلام.
ممنون سال نو شما هم مبارک.
دوست عزیز اگه پروکودری که خودت استفاده میکنی رو بزاری ممنون میشم.چون من چیزی گیر نیاوردم.

asn440
27-03-2011, 00:53
سلام
یا علی

با سلام
اگه پروکدر شما در ادیوس 6.0 کار می کنه لطفا اون ورژن و فایلهای پلاگ این که کپی می کنید رو اپ فرمائید چ
ضمننا اگه نکته خاصی هم داره بفرمائید که دوستان استقاده کنن
مرسی

rasoolsm
30-03-2011, 13:55
سلام به همگی
ممنون
دوستان من مسافرت هستم.ایشاالله 14 برمی گردم.اما تا اون موقع لینک زیر رو دانلود کنید و امتحان کنید.95% مشکلتون حل میشه.نتیجشو اینجا بیان کنید.منتظرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفاصله ها رو از بین اسم سایت بردارین.برام تعجب بود که وقتی لینک رو نوشتم به جای اسم سایت نقطه چین اومد! اگه اینجا هدف کمک کردن به همدیگه است منظور این کارو نفهمیدم !

yahyai
30-03-2011, 20:02
سلام به همگی
ممنون
دوستان من مسافرت هستم.ایشاالله 14 برمی گردم.اما تا اون موقع لینک زیر رو دانلود کنید و امتحان کنید.95% مشکلتون حل میشه.نتیجشو اینجا بیان کنید.منتظرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفاصله ها رو از بین اسم سایت بردارین.برام تعجب بود که وقتی لینک رو نوشتم به جای اسم سایت نقطه چین اومد! اگه اینجا هدف کمک کردن به همدیگه است منظور این کارو نفهمیدم !
دوست عزیز من قبلا این ورژن رو دانلود کردم،اما مشکل حل نشده.

rasoolsm
01-04-2011, 13:58
سلام.
شما بگو ورژن ادیوست چنده ؟
و اینکه در محیط ادیوس که هستی F11 رو بزن.سمت چپ نوشته my presets. زیر این گزینه all رو میبینی.اونو بزن و لیستی که در پنجره ی سمت راستی نمایان میشه رو بیار پایین.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه ورژن 5 به بالا داری غیر ممکنه نشه.حالا بازم 14 که رسیدم برات آپلود میکنم

yahyai
06-04-2011, 19:52
سلام.
شما بگو ورژن ادیوست چنده ؟
و اینکه در محیط ادیوس که هستی F11 رو بزن.سمت چپ نوشته my presets. زیر این گزینه all رو میبینی.اونو بزن و لیستی که در پنجره ی سمت راستی نمایان میشه رو بیار پایین.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه ورژن 5 به بالا داری غیر ممکنه نشه.حالا بازم 14 که رسیدم برات آپلود میکنم
دوست عزیز نیست.
اگه ممکنه آپلود کن.ممنون.