PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل internet Explorer ویندوز 7

oranus_3756
18-03-2011, 18:01
سلام.
من به تازگی ویندوز 7 نصب کردم.
وقتی اینترنت اکسپلورر رو باز میکنم، رو روی یه لینک راست کلیک میکنم و open in new tab رو میزنم هیچ صفحه ای باز نمیشه، یعنی تب جدید میاد ولی صفحه سفید هست.
open in new window رو هم که میزنم هیچ کاری نمیکنه. فقط با کلیک کردن مستقیم رو خود لینک می تونم صفحه ها رو باز کنم.
فایر فاکس که نصب کردم این مشکل رو نداشتم ولی در عوض نوشته های فارسی سرچ گوگل رو کاملا خرچنگ قورباغه باز میکنه اما موقعه باز کردن لینک این خرچنگ قورباغه ها صفحه کاملا درست باز میشه.
دارم هنگ میکنم، چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hamid.dzh
18-03-2011, 18:36
سلام دوست عزیز این تنظیماتو انجام بده

برای دسترسی به این تنظیمات
Tools > Internet Option> Tab

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali-ss
18-03-2011, 18:45
سلا می خوام نسخه جدید اینترنت اکسپلوره نصب کنم با ارور زیر مواجه می شم دلیلش چیه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

H.Operator
18-03-2011, 19:05
ســـــــلام
برای تنظیم زبان پارسی باید این کارا رو انجام بدید که توی همه نرم افزارها زبان رو درست نشون بده:
به کنترل پنل برید سپس به Region and Language و طبق تصاویر زیر تنظیمش کنید

سلا می خوام نسخه جدید اینترنت اکسپلوره نصب کنم با ارور زیر مواجه می شم دلیلش چیه؟خوب دوست عزیز شما اول این کار رو انجام بده
Start رو بزن بعد توی قسمت سرچ بنویس Dxdiag بعد توی صفحه ای که باز شد ببین اون قسمتی که مشخصات رو نوشته جلوی Operation system چی نوشته:

ebicross
18-03-2011, 19:18
سلا می خوام نسخه جدید اینترنت اکسپلوره نصب کنم با ارور زیر مواجه می شم دلیلش چیه؟

ویندوزتون نسخه ی نهایی نیست!
از همون قسمتی که H.Operatorگفتند چک کنید ببینید Build ویندوز چیه.

Hassan_aku
18-03-2011, 20:23
سلام
دوست عزیز build 7601میباشد که دوستمانH.Operator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشته کاملا مثل همان عبارت نوشته

oranus_3756
18-03-2011, 20:30

دوست عزیز من تازه کار هستم وقتی tools رو میزنم و بعد internet option ،چیزی به عنوان tab نمیبینم که بتونم این صفحه بالا رو بیارم...
میشه یخورده واضح تر بگید ؟

Hassan_aku
18-03-2011, 20:30

هنوز این مشکل بر قرار میباشد باینکه کارهی گفتید کردم حتی یک بار برنامه رو باز و بسته کردم.restore defaults هم زدم و تیک های مثل عکس گذاشته شده بود ولی جواب نداد

ebicross
18-03-2011, 20:36
از توی About توی منوی Help یکی از پنجره ها Build دقیق ویندوز (اعداد کامل) رو بگین.
همچنین نسخه ی IEتون رو بگین.

Ali-ss
18-03-2011, 20:51
جالبه تا حالا دقت نکرده بودم که توی ویندوز سون منو هلپ توی پنجره ها نیست/! یا شاید من نمی تون مببینم به هر حال این هم نسخه ویندوز و اینترنت اکسپلورم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebicross
18-03-2011, 21:09
ویندوز شما 7601.16537 هستش که میشه SP1 Beta و روی نسخه ی Beta شمانمیتونید IE9 رو نصب کنید.
سرویس پک نهایی ویندوز رو دانلود و نصب کنید و بعد IE رو نصب کنید.
برای این کار اول این SP روپاک کنید و بعد IE نصب کنید و یا پاک کنید و SP رو از طریق Windows Update و یا دانلود مستقیم دریافت کنید و بعد IE رو نصب کنید.