PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فراموش در این سن ؟

ms368
17-03-2011, 21:01
سلام دوستان

من چند وقتیه که خیلی حواس پرت شدم

کتابی رو که چندماه وقت برای خوندش صرف کردم رو حتی 20 درصدشو هم به خاطر نمیارم

میرم بیرون برای خرید ولی نمیدونم چی باید میگرفتم
اسم اشیا ، فیلم ، غذا و حتی دوستامو فراموش میکنم
توی اینترنت چرخ میزنم و بعد از چند دقیقه با خودم میگم : هی پسر اینجا چه غلتی میکنی !

حتی یه روز صبح خونه عموم بیدا شدم و نمیدونستم اونجا کجاست و واسه چی اومدم اونجا ، بعد از چند دقیقه فکر کردن دوزاریم میوفته .

آلزایمره ؟

morsadr
19-03-2011, 15:14
سلام دوستان

من چند وقتیه که خیلی حواس پرت شدم

کتابی رو که چندماه وقت برای خوندش صرف کردم رو حتی 20 درصدشو هم به خاطر نمیارم

میرم بیرون برای خرید ولی نمیدونم چی باید میگرفتم
اسم اشیا ، فیلم ، غذا و حتی دوستامو فراموش میکنم
توی اینترنت چرخ میزنم و بعد از چند دقیقه با خودم میگم : هی پسر اینجا چه غلتی میکنی !

حتی یه روز صبح خونه عموم بیدا شدم و نمیدونستم اونجا کجاست و واسه چی اومدم اونجا ، بعد از چند دقیقه فکر کردن دوزاریم میوفته .

آلزایمره ؟

چند سالتونه ؟ چیکار می کنید و آیا مشغله فکری زیاد و استرس زیادی ندارید ؟ داروی خاصی مصرف نمی کنید ؟

ms368
19-03-2011, 16:41
حدود 18
زیاد با کامپیوتر کار میکنم
دارو هم Propranol , Nortriptilin , Daxopin تا سه ماه پیش آره ( به مدت 8 یا 9 سال ) ولی زیر نظر روانپزشک پرتشون کردم توی زباله دونی جهنم

استرس هم زیاد ندارم ، ولی معمولیه /
علاقمو نسبت به چیزایی که دوست دارم از دست دادم و حوصله هیچکدومشونو ندارم ( مثلا انیمیشن )
اتفاقاتی هم که دوروبرم میوفته هم برات مهم نیست ( مثلا صدای خورد شدن استخونای آدمی که وسط خیابون تصادف کرده و مردم به طرفش هجوم می برن )

افسردگیم هم برطرف شده ./

نمی خوام برگردم پیش اون اعجوزه زشت .

morsadr
19-03-2011, 17:24
حدود 18
زیاد با کامپیوتر کار میکنم
دارو هم Propranol , Nortriptilin , Daxopin تا سه ماه پیش آره ( به مدت 8 یا 9 سال ) ولی زیر نظر روانپزشک پرتشون کردم توی زباله دونی جهنم

استرس هم زیاد ندارم ، ولی معمولیه /
علاقمو نسبت به چیزایی که دوست دارم از دست دادم و حوصله هیچکدومشونو ندارم ( مثلا انیمیشن )
اتفاقاتی هم که دوروبرم میوفته هم برات مهم نیست ( مثلا صدای خورد شدن استخونای آدمی که وسط خیابون تصادف کرده و مردم به طرفش هجوم می برن )

افسردگیم هم برطرف شده ./

نمی خوام برگردم پیش اون اعجوزه زشت .

حواس پرتی شما بعلت مسائل عصبی . اضطراب و افسردگی می باشد . الزایمر در سن شما مطرح نیست .
اعجوزه زشت کیه دیگه ؟

ms368
19-03-2011, 17:35
حواس پرتی شما بعلت مسائل عصبی . اضطراب و افسردگی می باشد . الزایمر در سن شما مطرح نیست .
اعجوزه زشت کیه دیگه ؟

ممنون
اون روانپزشک روانی رو میگم :27:

Pessimist
19-03-2011, 18:46
آلزایمر از اون بیماری هایی هست که بیشتر به سراغ افراد مسن میاد.
احتمالا شما به خاطر استرس زیاد دچار فراموشی موقت شدید زیاد نگران نباشید.